Skocz do zawartości

[zapisy][gra][human] straszne liceum


Ja i kropka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Theo bez większych szaleństw spędził lekcję. Po prostu nie rzucał się w oczy, robiąc cokolwiek. No cóż, życie. Po prostu siedział rysując cośtam na kartkach. Chociaż poważnie rozważał ucięcie sobie drzemki na przerwie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Głosowanie: jaki jest teraz miesiąc, a) listapad, B) październik

C) grudzień))

Marry szła z Curtem pod klasę do matematyki. Po drodze wpadli na resztę.

-Mogę wam zaufać?

Marry spytała patrząc każdemu pokoleji w oczy.

Edytowano przez Luna the Moon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marry wzięła głęboki oddech i zaczęła mówić-Więc, kiedy byłam mała miałam przyjaciela, gdy go miałam byłam bardzo otwarta i wesoła. Kiedy odwiedziałam się że wyjerzdzam, pobiegłam by mu powiedzieć. On zaczą na mnie wrzeszczeć i kazał mi wyjść. Przez następny miesiąc prześladowywał mnie w szkole. Wszyscy stanęli za nim. Traciłam przyjaciół. Zrobiłam się nieśmiała, na moje ostatnie urodziny w Londynie nie przyszedł nikt. Od dziesięciu lat nie miałam przyjaciela. Ten chłopak też się przeprowadził.-Marry wskazała palcem w grupkę osób które z czrgoś się śmiały.-To ten wysoki w tej grupce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Zanim się poznaliśmy byłam taka jak przez te siedem lat.- Marry wyjęła z plecaka pewne zdjęcie- To była pierwsza osoba którą poznałam w szkole.-Marry wskazała ma dziewczynę na zdjęciu.- Była z Billym bardzo blisko. Ja przy otwartych osobach sama się otwieram. On to wykorzystuje, by utrudnić mi życie. -

Na korytarzu rozległ się krzyk wszyscy podnieśli głowy- Brzmi jak pan od Chemii!

Edytowano przez Luna the Moon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...