Skocz do zawartości

Nowy serwer MC!


asie

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 542
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dobra kto mnie oświeci, co mam zrobić wszystko ładnie pięknie mam minecrafta (zaktualizowanego do gry na serwie) i gdy wchodzę do gry nikogo nie widzę nikogo nie słyszę tylko moby ktoś mi pomoże? Korzystam z launchera MinecraftSP (nie wiem jak go inaczej nazwać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze tutaj żeby nie robić spamu na chacie na servie.

Może mi ktoś wytłumaczyć wtf? Czemu jest nowa mapa na której trzeba prosić o cuboid żeby budować, prosić admina żeby przeniósł mnie specjalnie na już trzecią mapę surowcową itd. Nie było mnie tydzień i boli mnie mózg przez to co się tam dzieje. Why thing are so weird lately? :lyra3:

Może ktoś mi napisać wszystko co i jak po kolei? bo nie bardzo umiem się odnaleźć w tym chaosie.

Ja tez nie umiem, przykro mi. Sprobuj u Boniego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie umiem, przykro mi. Sprobuj u Boniego.

Czemu ja? :D

Taka ciekawostka dla pana siekierki...

1. Potrzeba portala do surowcowej, bo niedługo dostanę wylewu od tpania ludzi na surowcową...

2. Usunąć cuba nam trzeba, bo siła ciemnej mocy przybierać zacznie

3. Wymyśliłem naprawdę bezpieczny sposób używania reaktora nuklearnego (próby i błędy na creative na singlu :rainderp: )

3+. Jestem w stanie wytworzyć bezpieczny reaktor, tylko z 1 chambera :ming: dlatego można postawić chociaż 1 reaktor (na całą mapę)

4. Nie wiem, ale czy jest już zablokowane w craftingu MSFU ? - Tak tylko się pytam

5. Sorki za ostatnią nieobecność... musiałem odpocząć od serwera i wyruszyć na ponymeet, a poza tym posiedziałem sobie w domku trochę :D

6. Dobra wiadomość jest taka... że admini zaangażowali się w reanimację RP (Flutteryay i Imka już się palą do ponownego ożywienia RP)

7. Event by się przydał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...