Skocz do zawartości

[Rekrutacja] A może Ty chciałbyś być opiekunem Octavii?


Szeregowa WW

Recommended Posts

Hejka, siemka, cześć i czołem! c:

 

Tak jak obiecałam jakiś tydzień temu...

Rozpoczynamy rekrutację na opiekuna Octavii!

 

Chciałbyś podjąć się tej pracy? Masz pomysły i chęci?

 

Więc nie ma żadnej przeszkody! Możesz spróbować!

Jednak poczekaj chwilę..!

Zanim zaczniesz pisać podanie zapoznaj się z tą oto ścianą tekstu~

 

FAQ

 

Regulamin~

 

 

1. Przede wszystkim podanie ma nie łamać regulaminu ani działu, ani tego forum.

2. Podanie nie ma zawierać mniej niż 2 zdania.

3. Tylko jedna osoba może być opiekunem. To chyba jasne?

4. Osoba, która dostanie posadę nie powinna się chwalić na wszystkie strony xd

5. Jeśli opiekun otrzyma kilkukrotne ostrzeżenia i nie zareaguje na nie, może stracić posadę, bez szansy odzyskania jej

6. Każdy uczestnik rekrutacji ma się zapoznać z FAQ

7. Osoba, która dostanie posadę nie jest wyższa w rankingu niż avatar działu

8. Opiekun Octavii nie może bluźnić przeciwko avatarowi

 

Wymagania~

 

1. W miarę dobra ortografia. No bo błagam Octavia nie stawia błędów gdzie popadnie

2. Przynajmniej dwa tygodnie pobytu na forum i żeby owy użytkownik miał więcej niż 15 postów

3. Znajomość regulaminu działu i forum

4. Aktywność w dziale (w tym tworzenie nowych zabaw, dyskusji etc.)

5. Jakiekolwiek pojęcie o muzyce

 

Obowiązki~

 

1. Pomoc avatarowi w prowadzeniu działu

2. Tworzenie nowych zabaw, dyskusji, odpowiadanie w zapytajkach etc. Czyli inaczej aktywność działowa.

3. Godna reprezentacja Kącika Muzycznego

 

Możliwości~

 

 

1. Noszenie specjalnej odznaki

2. Używanie kolorku (oczywiście z odpowiednią zgodą)

3. Zastępowanie avatara, w razie urlopu

4. Zawsze można zrezygnować, jeśli komuś się znudzi

5. Prowadzenie wszelkich zabaw i dyskusji

6. Odpowiadanie w zapytajce 

7. Ocenianie w konkursach i eventach działowych

 

Uwaga!

Opiekun Octavii nie ma kolorowego nicku, ani dostępu do stref tylko dla moderatorów.

 

 

Odpowiedzi na podstawowe pytania, znajdziecie tutaj~

 

Gdzie mam wysłać podanie?

 

Do mnie na PW c:

 

Będę mógł używać kolorku?

 

No jasne że tak, o ile WA, lub któryś z Administratorów Technicznych się zgodzą c:

 

Mogę kandydować na opiekuna Vinyl?

 

Nie.

 

Co mam napisać w podaniu?

 

Tu liczy się kreatywność. Piszcie to co wam przyjdzie do głowy.

Dobrze by jednak było żeby wasze podania zawierały jakieś pomysły typu: Co zmienilibyście w dziale? Jakieś nowe zabawy/dyskusje?

I przede wszystkim... Dlaczego to akurat ty miałbyś być opiekunem Octavii? Pokaż, że ci zależy. c:

 

Jest do tego jakieś zadanie?

 

A i owszem, jest.

Należy wcielić się w Octavię w dowolnej sytuacji. Ale nie żeby było to coś typu "Octavia je ciasto, bo lubi ciasto."

To ma być coś kreatywnego. Np. "Co Octavia robi przed koncertem" itp.

 

Skąd reszta forum będzie wiedzieć, że to właśnie ja jestem opiekunem Tavi?

 

Ano stąd, że zostaniesz oznaczony specjalną odznaką c:

 

Do kiedy trwa rekrutacja?

 

Hm... Powiedzmy że macie dwa tygodnie od dzisiaj (dziś jest 27.11.14 r.). W razie czego przedłużę termin.

 

Jak mogę stracić tę posadę?

 

Poprzez brak jakiejkolwiek aktywności w dziale, złamanie regulaminu działowego lub forumowego, lub z własnej rezygnacji.

 

Jeśli zostanę wybrany na opiekuna, mogę liczyć na twoją pomoc?

 

Ależ oczywiście! c:

 

Jaki mam dać tytuł wiadomości z podaniem?

 

Najlepiej żeby nie było coś typu "Hej", bo na to to nawet patrzeć nie będę.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę wypowiadać się tu, w tym temacie, lub pisać do mnie na PW :)

 

P.S. Pamiętajcie, że to Octavia. To bardzo wyrafinowana i mądra klacz. Wcielenie się w nią nie jest wcale takie proste.

 

Oficjalnie otwieram nabór! 

Podania proszę przesyłać do: 11. 12. 2014 r. 23:59

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
  • +1 1
Link do komentarza

*ekhem, ekhem* Uwaga, uwaga!

Mam ogłoszenie dotyczące rekrutacji.

 

W ostatnim czasie otrzymałam kilka podań, które... No wybaczcie ale niezbyt przykuwają moją uwagę... Większa część z nich była po pierwsze krótka, po drugie mam wrażenie, że osoby które je wysyłały prawie wcale nie zapoznały się z tym co napisałam u góry. Po prostu napisały dlaczego chcą być opiekunem Octavii, oraz dlaczego uważają że nadają się na to stanowisko i tyle. Wiele z was zapewniało mnie że są mistrzami ortografii i w ogóle... Błagam was... Pozwólcie, że ocenie to patrząc na wasze posty xddd

Nie chcę was krytykować cukiereczki, no ale aż mi się czytać tego nie chce...

Po trzecie, przecież mówiłam żebyście nie pisali podania od razu, bo macie dużo czasu. Mówiłam tak? Mówiłam? Czy nie mówiłam... Nawet już nie pamiętam xD

W każdym bąć razie macie jeszcze czas na nadesłanie podań, a osobom, które już je nadesłały daję szanse na poprawienie. I RADZĘ JESZCZE RAZ, DOBRZE PRZECZYTAĆ TO CO NAPISAŁA W POŚCIE WSTĘPNYM.

 

To tyle, dziękuję za uwagę.

Link do komentarza

Uwaga!

Oto ostateczne wyniki rekrutacji na Opiekuna Octavii!

 

Na samym początku chcę jednak powiedzieć od siebie parę słów.

 

Wybór nie był szczególnie trudny, gdyż mówiłam, że proszę o poprawienie podań, z czego zrobiła to tylko jedna osoba (i szczerze jej za to dziękuję). Mimo to największy dylemat miałam pomiędzy Timber Wspaniałą - osobą która jest avatarem mnóstwa kucyków, więc ma doświadczenie i wiele pomysłów na zabawy, oraz Pervert Question - osobą która również ma wiele doświadczenia i pisze bardzo sensowne, długie, ciekawe i godne uwagi posty. I tutaj pojawia się problem. Obie prowadzą własne działy, w tym Timber chyba z 2 lub 3 xdd i nie chciałam im dodawać roboty. Po chwili przemyśleń stwierdziłam, że jednak po coś się zgłosiły, nie? 

 

A winc... *ekhem, ekhem*

Werble prosz!

Ups, sorki to nie ten link xD

.-.

 

Werble!

Opiekunem, a raczej opiekunką Octavii zostaje....

 

Timber Wspaniała!

Gratulacje!

Pozostałym osobom dziękuje za udział :33

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza

Cóż... gratuluję. Ja ewidentnie się nie starałem się napisać dobrego podania więc trudno się dziwić że nie ja jestem opiekunem Tavi. A nawet jeżeli jakimś cudem by mi się udało to podejrzewam że po dłuższym czasie posada by mnie przerosła.


Cóż... gratuluję. Ja ewidentnie się nie starałem się napisać dobrego podania więc trudno się dziwić że nie ja jestem opiekunem Tavi. A nawet jeżeli jakimś cudem by mi się udało to podejrzewam że po dłuższym czasie posada by mnie przerosła.


Cóż... gratuluję. Ja ewidentnie się nie starałem się napisać dobrego podania więc trudno się dziwić że nie ja jestem opiekunem Tavi. A nawet jeżeli jakimś cudem by mi się udało to podejrzewam że po dłuższym czasie posada by mnie przerosła.


Sorry za napisanie tego samego 3 razy. Coś się zbugowało.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...