Skocz do zawartości

[GRA] Szum Fal [Survival]


Coolgat3

Recommended Posts

- No tego twojego "Jonathanka". Przecież widziałem, jak cię błagał o coś tam, klęcząc i z kwiatami w rękach. Już nie udawaj, że nie wiesz o co mi chodzi. - Roześmiał się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja? Zazdrosny? - Uśmiechnął się ironicznie - No coś ty, ja wręcz chciałbym, by wam się udało! Tylko po to, by później coś zrobić... - Powiedział do siebie.

Edytowano przez Snuja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick siedząc przy obozowisku, wciąż powtarzał sobie - Ja? Zazdrosny, tak już do niej pędzę. - Nagle zauważył jak Jonathan wychodzi z buszu - Zaraz... Wrócił? Myślałem, że uciekł i zdziczał - Uśmiechnął się pod nosem. Wstał i lekkim krokiem podszedł do nich na bezpieczną odległość. - Proszę, proszę, proszę. Kto tutaj zaszczycił przyjść? Wielki pan "nie zbliżać się, mam szpadę"? - Zaśmiał się - Co upolowałeś? Pewnie wielką małże, albo ogromnego węża boa owiniętego wokół Żarłacza Białego. - Roześmiał się

Edytowano przez Snuja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick leżąc na ziemi, podniósł głowę i wbił w Jonathana niemrawy wzrok - Bo co? Znowu mnie uderzysz? Posłuchaj... wiem, że chcesz jej zaimponować, ale na co ci to teraz? Po roku to ja rozumiem, ale po dwóch dniach? Ogarnij się chłopie. A teraz... Idę spać. - położył głowę na piachu i zemdlał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...