Skocz do zawartości

[GRA] Szum Fal [Survival]


Coolgat3

Recommended Posts

Dziewczyna obudziła się czując zimną wodę oblewającą jej stopy. Usiadła i spojrzała na swoje ręce, na których nadal widniały czerwone ślady palców Jonathan'a. To, jak ją wtedy trzymał bolało, ale nie dała tego po sobie poznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Dobra, zrobię coś wreszcie...)) 

 

Woody po pewnym czasie wstał. Zaczął iść wzdłuż plaży z nadzieją że coś znajdzie. Na przykład jakieś żarcie, po pewnym czasie znalazł na plaży leżącą Tesse i ślady, na jego oko jakiejś szamotaniny ale to drwalskie oko a nie detektywistyczne. Podszedł do niej.

- Em, żyjesz? - zapytał. 

Edytowano przez Mephisto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tessa westchnęła cicho.

- Jonathan tarzał mną po piasku wcześniej wrzucając do lodowatej wody. Zrzuciłam z go z siebie, ale on się nie ruszał. Wystraszyłam się, więc podeszłam do niego. Złapał mnie mocno za ręce i nie chciał puścić. Kazał mi powiedzieć że już nigdy nim nie rzucę, ale go nie słuchałam. Zaczęłam krzyczeć, jego uścisk byl bardzo bolesny, on sam zachował się jakby dostał furii. W końcu nie wytrzymałam i rozpłakałam się. Dopiero wtedy mnie puścił i uciekł do lasu. - spojrzała na Wooda. - Myślałam, że mogę mu zaufać, a tymczasem.. boję się go..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...