Skocz do zawartości

Arena VIII - Serox Vonxatian vs Ohmowe Ciastko [zakończony]


Arena VIII  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto uwolnił więcej energii i zapewnił sobie zwycięstwo?

    • Serox Vonxatian
      9
    • Ohmowe Ciastko
      0


Recommended Posts

Cień wystrzelił pocisk, który jakimś dziwnym sposobem zwrócił się ku niemu. Na to nie był gotowy. To było potężne zaklęcie i nie był gotowy na unik, nie miał szans go uniknąć. Lecz zanim to nastąpiło rozległ się gong oznajmiający koniec walki. I wraz z falą dźwięku gasły zaklęcia, w tym jego promień. Rozbrzmiewające echo oznaczało, że arena została spacyfikowana. Nie można się było już ranić. Wspaniała i potężna magia trzymała to miejsce. W tym momencie jego były przeciwnik stanął przed nim i mu podziękował.

- Nie musisz mi dziękować za naukę, bo niczego ciebie nie nauczyłem. Nic w mojej wiedzy mi też nie skradłeś. Wszystko czego dziś się nauczyłeś możesz zawdzięczać tylko sobie. Do zobaczenia w karczmie.

Odpowiedział spokojnie. Spojrzał na trybuny, ludzie i inne kreatury wiwatowały. Komuś z nich coś się w tej walce spodobało, ale poza wiwatami i gwizdami nic nie było słychać. Mistrzowie przytakiwali w milczeniu głową, a niemagiczni po prostu krzyczeli. Żadna wiedza nie spadła z trybun. To było dziwne.

 

Chyba wygrałem, ale cóż nie spodziewałem się takiego wyniku, ani takiej ciszy. Ba nawet popytałem kilka osób, które znam i mogłyby to oglądać i głosować, ale okazało się, że żaden z nich tego nie zrobił. A więc mam 8 anonimowych wielbicieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniłam, to teraz się wypowiem.

We wszystkich tych pojedynkach tak naprawdę chodzi o to, by rozgryźć strategię przeciwnika, przechytrzyć go, wypchnąć z dłoni argumenty, wytłumaczyć w miarę logicznie co i jak, oraz ubrać to w słowa.

Ciastek, świetnie operowałeś słowami, dawałeś świetne opisy, ale uważam że posty Seroxa były bardziej spójne, trzymały się kupy i w dodatku przewyższały Twoje logiką. To zapewniło mu zwycięstwo. Pod względem stylistycznym Ciastek był lepszy, ale jeśli chodzi o pozostałe czynniki, wygrał Serox. Pozdrawiam i dziękuję za emocjonującą walkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na poznanie zwycięzcy pojedynku i zawodnika, którego zobaczymy w rundzie drugiej!

 

Serox Vonxatian - 9

Ohmowe Ciastko - 0

 

Taka jednomyślność zdarza się niezmiernie rzadko. Nie ma zatem wątpliwości, iż starcie wygrywa...

 

Serox Vonxatian

 

Gratulujemy tego spektakularnego zwycięstwa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...