Skocz do zawartości

Filozoficzne brednie, czy coś... - kanał YouTube


Recommended Posts

Nadal poziom jest całkiem spoko. Kucyk z kreatora nie prezentuje się tak źle, a odcinek o kapkejks był całkiem dobry, szczególnie końcówka. "Kogo kocha Twi" było dość męczące, ale biorąc pod uwagę resztę materiałów, to kanał jest dość fajny, czekam na kolejne filmy  ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal poziom jest całkiem spoko. Kucyk z kreatora nie prezentuje się tak źle, a odcinek o kapkejks był całkiem dobry, szczególnie końcówka. "Kogo kocha Twi" było dość męczące, ale biorąc pod uwagę resztę materiałów, to kanał jest dość fajny, czekam na kolejne filmy  ^ ^

Dzięki za miłe słowa, ale do czegoś muszę się tutaj przyznać: kucyk z kreatora wcale nie jest okej, bo po pierwsze primo, kreator nie ma możliwości wyeksportowania kucyka razem z tłem w wysokiej rozdzielczości. po drugie primo, Sony Vegas jest pomiotem Belzebuba (uwielbiam to imię, wezmę sobie na bierzmowanie) i co bym nie zrobił, i tak nie chcę mi renderować filmów w 1080p, i po trzecie primo ultimo, YouTube zepsuł obraz poprzez posranie kontrastu i nasycenia barw.

Jeżeli założę Fanpage do komunikacji z widzami to przybliżę cały proces produkcyjny, bo materiały graficzne przed renderowaniem są pierdyliard razy lepsze niż po.

Tak czy inaczej, cieszę się, że Ci się podoba, i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem sobie filmik "Moralność na YouTube". Dzieje się tak dla tego, że bez seksu 24/h człowiek może się obyć, a bez brutalności wcale nie tak łatwo, jakby mogło się wydawać. Choćby na takim Filmwebie jak natrafisz na produkcję PG coś tam, to ocena na pewno będzie o połowę mniejsza, zwłaszcza jeśli film opowiada o walce kogoś z kimś. To jest po prostu niedorzeczne, jak widzisz Leonardo ogłuszającego przeciwników mieczem, albo Robocopa strzelającego klejem. Potrzeby fizjologiczne nie mają tu nic do rzeczy, nie każdy akurat przechodzi przez burzę hormonów. 

Co do kanału Tiarawhy, wątpię by był oznaczony 18+, bo tak kazali mu moderatorzy, raczej jego prywatna inicjatywa. Gdyby moderatorzy YT rzeczywiście byli świętoszkowaci, to najpierw pousuwaliby te wszystkie wstawki o genitaliach, technikach orgazmu, nawet jeśli miałyby oznaczenie +18.  

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Masz dobry pomysł na kanał, a to już sukces, chociaż poza "problemami-gimbazjalnego-broniaka" nie ma tutaj tego, co zatrzymałoby widza na dłużej. Teorie MLP nie są nowym tematem dla kogoś, kto ma jakąkolwiek styczność z fandomowymi twórcami na YT (takimi jak KP, Notion, RLYoshi, DRWolf i innymi), jednak możesz próbować :aj:.

 

TL;DR1 : Teorie to ograny temat, wymyśl coś oryginalnego, określającego twój kanał (albo spłoniesz w piekle miej nadzieję, że twoje grono odbiorców jeszcze tego nie widziało)

 

  Cierpisz na syndrom "Dużo gadania - mało właściwej treści". Większość ludzi przestaje oglądać filmik po około 3 minutach czyli mniej więcej 60% tego, co produkujesz, pozostaje zmarnowane. Według mnie skrypt będzie dobry dla wprawy, jednak zejdź z niego jak najszybciej i trenuj wplatanie dużej ilości informacji i krótki okres czasu.

Jednak nie zrozum mnie źle; osobiście lubię długie audiologi, a twoje, chociaż z paroma stwierdzeniami się nie zgadzam, podobają mi się.

 

TL;DR2: Więcej treści w mniej czasu.

 

  Elementy wizualne, potrzebujesz ich.

Nie wszyscy twoi odbiorcy są słuchowcami, i potrzebujesz odegrać na ich podświadomości tak, aby czuli się zainteresowani, co zrobisz właśnie poprzez magiczny program Sony Vegas'em zwany. Oczywiście nie zpiracisz go, tylko kupisz za jedyne 500$, :lie:   jednak to jest to czego potrzebujesz do prowadzenia kanału w miarę profesjonalny sposób.

Interesujące wektory, kolorowe przejścia i filmik wygląda o niebo lepiej. W połączeniu z ulepszonym skryptem masz wysoką oglądalność.

 

TL;DR3: Sony Vegas is love. Sony Vegas is life. :aj5:

 

Kilka randomowych rzeczy:

Niezłe odszumianie, spróbuj jeszcze trochę bardziej znormalizować tony.

Pony creator.

Nie jestem pewny jak dużą widownie możesz zdobyć. Polski fandom MLP nie jest wielki.

 

Overall:

Mam nadzieję, że z tego kanału coś wyjdzie, a rozwijający się polski YT stwarza na do dogodną okazję, jednak pamiętaj, że i tak to przede wszystkim ma być "Fun, fun, fun!"  :pinkiep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Masz dobry pomysł na kanał, a to już sukces, chociaż poza "problemami-gimbazjalnego-broniaka" nie ma tutaj tego, co zatrzymałoby widza na dłużej. Teorie MLP nie są nowym tematem dla kogoś, kto ma jakąkolwiek styczność z fandomowymi twórcami na YT (takimi jak KP, Notion, RLYoshi, DRWolf i innymi), jednak możesz próbować :aj:.

 

TL;DR1 : Teorie to ograny temat, wymyśl coś oryginalnego, określającego twój kanał (albo spłoniesz w piekle miej nadzieję, że twoje grono odbiorców jeszcze tego nie widziało)

 

  Cierpisz na syndrom "Dużo gadania - mało właściwej treści". Większość ludzi przestaje oglądać filmik po około 3 minutach czyli mniej więcej 60% tego, co produkujesz, pozostaje zmarnowane. Według mnie skrypt będzie dobry dla wprawy, jednak zejdź z niego jak najszybciej i trenuj wplatanie dużej ilości informacji i krótki okres czasu.

Jednak nie zrozum mnie źle; osobiście lubię długie audiologi, a twoje, chociaż z paroma stwierdzeniami się nie zgadzam, podobają mi się.

 

TL;DR2: Więcej treści w mniej czasu.

 

  Elementy wizualne, potrzebujesz ich.

Nie wszyscy twoi odbiorcy są słuchowcami, i potrzebujesz odegrać na ich podświadomości tak, aby czuli się zainteresowani, co zrobisz właśnie poprzez magiczny program Sony Vegas'em zwany. Oczywiście nie zpiracisz go, tylko kupisz za jedyne 500$, :lie:   jednak to jest to czego potrzebujesz do prowadzenia kanału w miarę profesjonalny sposób.

Interesujące wektory, kolorowe przejścia i filmik wygląda o niebo lepiej. W połączeniu z ulepszonym skryptem masz wysoką oglądalność.

 

TL;DR3: Sony Vegas is love. Sony Vegas is life. :aj5:

 

Kilka randomowych rzeczy:

Niezłe odszumianie, spróbuj jeszcze trochę bardziej znormalizować tony.

Pony creator.

Nie jestem pewny jak dużą widownie możesz zdobyć. Polski fandom MLP nie jest wielki.

 

Overall:

Mam nadzieję, że z tego kanału coś wyjdzie, a rozwijający się polski YT stwarza na do dogodną okazję, jednak pamiętaj, że i tak to przede wszystkim ma być "Fun, fun, fun!"  :pinkiep:

Problemy gimbazjalnego broniaka to temat rzeka, mogę gadać nieustannie a i tak nic nie zdziałam. ( Błagam, powiedz, że się mylę i że kogoś to jednak interesuje! Miejże serce! :OTE2F:) Posiadam w moim chorym, perwersyjnym umyśle stuletniego dziada pomysł na serię, która w ten weekend powinna pojawić się na kanale... i wydaje mi się, że może coś z tego być. (Czytaj: jestem idiotą i ślepo wierzę, że kogoś to zainteresuje) 

" Elementy wizualne, potrzebujesz ich."

Oj, potrzebuję ja ich, potrzebuję niczym... ktoś, kto czegoś bardzo potrzebuje... dobra, nie ważne. Otóż... dobra, poddaje się, jestem po prostu w zadnicę kopanym leniem. :ajsleepy:

Co do Pony Creatora... nie, co do Vegasa! Jak założę Fanpage na Fb, przed czym uciekam jak Belzebub przed wodą święconą, to pokażę jak wyglądają tła przed przepuszczeniem przez ten chłam od Sony. Są ostre jak żyleta, zrywają dupiszcze. A jak wyglądają po nocy spędzonej z Vegasem, każdy niestety wie. Poza tym, mój piracki oryginalny :lie:w 100% Vegas strzela fochy i nie renderuje w 1080p, o psuciu wszystkiego co tylko możliwe nie wspominając. A na dokładkę YouTube bawi się kontrastem i nasyceniem barw jak tylko mu się zamarzy.

 

Tak, tak, tłumacz się dalej, leniwy knurze. (Samokrytyka soł macz)

 

Tak czy inaczej, ku mojej wielkiej uciesze zbliżają się wakacje, które tego roku przesiedzę prawie w całości w domu, a więc czasu będzie niemało.

 

I jeszcze taka uwaga... podczas nagrywania jestem tak niesamowicie zestresowany, że nierzadko nie jestem w stanie utrzymać kartki ze skryptem, pocę się jak świnia i boje się, że zrobię z siebie idiotę. A na filmach innych YouTuberów wygląda to wszystko tak łatwo...

 

Dobra, koniec użalania się nad sobą, pora brać się na poważnie za robotę. 

Dzięki za pomocnego posta i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Akurat "Problemy-gimbazjalnego-broniaka" są całkiem ciekawą serią do posłuchania dla mnie, bo przechodzę przez ten sam okres, jednak nie odczuwam żadnego hejtu w mojej szkole z powodu mojego broniactwa. 

Słuchając ciebie czuję, jakby brak tego hejtu był niepoprawny. To takie dziwne. :crazytwi:

Ale poza tym, że podkopujesz moją psychikę, seria jest ciekawa i definitywnie możesz kogoś zainteresować.

 

A co do sony vegas'a (oczywiście oryginalnego), może wyraziłem się zbyt dosadnie; Ten program to potężne narzędzie, i jeśli je opanujesz, naprawdę ci się opłaci. Ja osobiście często go używam, więc mogę jakoś pomóc.

 


jeszcze taka uwaga... podczas nagrywania jestem tak niesamowicie zestresowany, że nierzadko nie jestem w stanie utrzymać kartki ze skryptem, pocę się jak świnia i boje się, że zrobię z siebie idiotę.

 

Znam to, uwierz mil, z czasem przejdzie; na razie mógłbyś spróbować nagrać coś z kimś; łatwiej jest gdy ktoś cię słucha. 

 

Anyway, GL,HF :party:

 

Ps. napisałeś, że w pierwszym filmiku miałeś "bardzo oficjalny" język. Ja bym prędzej go nazwał profesjonalnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Akurat "Problemy-gimbazjalnego-broniaka" są całkiem ciekawą serią do posłuchania dla mnie, bo przechodzę przez ten sam okres, jednak nie odczuwam żadnego hejtu w mojej szkole z powodu mojego broniactwa. 

Słuchając ciebie czuję, jakby brak tego hejtu był niepoprawny. To takie dziwne. :crazytwi:

Ale poza tym, że podkopujesz moją psychikę, seria jest ciekawa i definitywnie możesz kogoś zainteresować.

 

A co do sony vegas'a (oczywiście oryginalnego), może wyraziłem się zbyt dosadnie; Ten program to potężne narzędzie, i jeśli je opanujesz, naprawdę ci się opłaci. Ja osobiście często go używam, więc mogę jakoś pomóc.

 

 

 

 

Znam to, uwierz mil, z czasem przejdzie; na razie mógłbyś spróbować nagrać coś z kimś; łatwiej jest gdy ktoś cię słucha. 

 

Anyway, GL,HF :party:

 

Ps. napisałeś, że w pierwszym filmiku miałeś "bardzo oficjalny" język. Ja bym prędzej go nazwał profesjonalnym.

Hohohoho! Dokonałeś, paniedzieju, niemożliwego! Zmotywowałeś mnie do działania!

https://www.facebook.com/pages/Celebrimbor/732816976837906?sk=timeline

 

Niestety, stało się... dawne postanowienia poszły w...

Ehh... jest Fanpage, czy też raczej strona, na której będą pojawiać się wszelkiej maści informacje nt. wszystkiego co związane z kanałem.

Nie mam zamiaru nikogo z Was wzywać do "lajkowania", bo nie wiem nawet co oznacza ten wysoce wysublimowany termin.

Umm... E-enjoy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Oglądałem sobie filmik "Moralność na YouTube". Dzieje się tak dla tego, że bez seksu 24/h człowiek może się obyć, a bez brutalności wcale nie tak łatwo, jakby mogło się wydawać. Choćby na takim Filmwebie jak natrafisz na produkcję PG coś tam, to ocena na pewno będzie o połowę mniejsza, zwłaszcza jeśli film opowiada o walce kogoś z kimś. To jest po prostu niedorzeczne, jak widzisz Leonardo ogłuszającego przeciwników mieczem, albo Robocopa strzelającego klejem. Potrzeby fizjologiczne nie mają tu nic do rzeczy, nie każdy akurat przechodzi przez burzę hormonów. 

Co do kanału Tiarawhy, wątpię by był oznaczony 18+, bo tak kazali mu moderatorzy, raczej jego prywatna inicjatywa. Gdyby moderatorzy YT rzeczywiście byli świętoszkowaci, to najpierw pousuwaliby te wszystkie wstawki o genitaliach, technikach orgazmu, nawet jeśli miałyby oznaczenie +18.  

(Hohohoho, jo żech jest mistrz odkopu!)

Bawię się ostatnio w małego psychologa, i stwierdzam, że żadne z zachowań, które wymieniłeś, tj. seks i brutalność, nie są czymś nienaturalnym, a wręcz przeciwnie. Wynikają one z takiej a nie innej struktury umysłu/jaźni/świadomości u gatunku Homo sapiens. A więc mój drugi film idzie do srogiej weryfikacji, ażeby naprostować wszelkiego rodzaju nieścisłości, których nieco się namnożyło, z tego prostego powodu, że najzwyczajniej w świecie wiem teraz znacznie więcej aniżeli kiedyś. Co do seksu, to śmiało stwierdzam, że nie idzie wytrzymać 24 h bez oddawania się jakiejkolwiek formie marzeń, rozmyślań, czy też czynów podchodzących pod zachowania o naturze erotycznej. Bez seksu 24h wytrzymasz, ale bez "dotykania się" (niekoniecznie zwieńczonego osiągnięciem spełnienia) czy samych chociaż myśli o seksie nie zdzierżysz. Nie żebym mówił o sobie, no gdzieżby tam, oczywiście wiem to tylko od kolegów. :lie:

Tja... 10 miesięcy spędzonych w szkole pełnej debili sprawia, że zajmuje się rzeczami, które powinny być na 2, jak nie 3 planie.

 

Uwaga!!!

Ogłoszenie parafialne! Z przykrością zawiadamiam Was wszystkich, że mimo iż nagrałem do końca My Little Fucking Pony, to póki co nie wrzucę ich na kanał z pewnego powodu. Powód ten chodzi do mojej klasy. Kolega, który pomagał mi zrobić 1 film okazał się zdradzieckim prosiakiem i mimo moich szczerych próśb wyjawił istnienie mojego kanału osobnikom z mojej klasy. Jako iż ich reakcja była dokładnie taka, jakiej się można było spodziewać, stałem się obiektem kpin, drwin, pomówień oraz kalumni. Chcę dotrwać do rozdania świadectw, a kiedy szkolna jurysdykcja już nie będzie sprawowała pieczy nad moją osobą, zrobię to, co od pewnego czasu bardzo zrobić chcę (hmm... cóż to takiego? zaczyna się na W a kończy na L) i filmy zaczną się pojawiać na początku wakacji.

 

Trzymajcie się wszyscy i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kolega, który pomagał mi zrobić 1 film okazał się zdradzieckim prosiakiem i mimo moich szczerych próśb wyjawił istnienie mojego kanału osobnikom z mojej klasy. Jako iż ich reakcja była dokładnie taka, jakiej się można było spodziewać, stałem się obiektem kpin, drwin, pomówień oraz kalumni. 

Współczuję klasy. Moje jest w miarę normalna. Życzę ci szybkiego powrotu do nagrywania!

 

(hmm... cóż to takiego? zaczyna się na W a kończy na L)

Wpierdol?

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, na swoim przykładzie mogę ci powiedzieć, że im bardziej pokazujesz, jak bardzo wpływają na ciebie dręczyciele, to tym bardziej będą cie oni dręczyć. A co do pewnej rzeczy, którą chcesz im zrobić... Tłucz pojedynczo i najlepiej w jakiejś piwnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zrobię to, co od pewnego czasu bardzo zrobić chcę (hmm... cóż to takiego? zaczyna się na W a kończy na L) i filmy zaczną się pojawiać na początku wakacji.

Będziemy mogli obejrzeć filmy na żywo jak przeprowadzasz wpierdol na szkolnych kretynach? FAJNIE :'D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, na swoim przykładzie mogę ci powiedzieć, że im bardziej pokazujesz, jak bardzo wpływają na ciebie dręczyciele, to tym bardziej będą cie oni dręczyć. A co do pewnej rzeczy, którą chcesz im zrobić... Tłucz pojedynczo i najlepiej w jakiejś piwnicy.

 

Bardzo dobry pomysł, zrobić coś w stylu Capcakes...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do seksu, to śmiało stwierdzam, że nie idzie wytrzymać 24 h bez oddawania się jakiejkolwiek formie marzeń

 

Tak, ale gdyby np. co drugi film na YT byłby o seksie, to przynajmniej mnie przeszkadzałoby to wtedy w takich marzeniach. Już nie wspominając o tym, że trzeba by szukać ciągle nowych i nowych fetyszów, by w końcu, za jakieś 15 lat chcieć np. uprawiać seks będąc Twilight Sparke (był tu taki przypadek) :twilight4:

 

Bez seksu 24h wytrzymasz, ale bez "dotykania się" (niekoniecznie zwieńczonego osiągnięciem spełnienia) czy samych chociaż myśli o seksie nie zdzierżysz.

 

A tego to już na pewno nie będziesz musiał robić codziennie.

 

Ogłoszenie parafialne! Z przykrością zawiadamiam Was wszystkich, że mimo iż nagrałem do końca My Little Fucking Pony, to póki co nie wrzucę ich na kanał z pewnego powodu. Powód ten chodzi do mojej klasy. Kolega, który pomagał mi zrobić 1 film okazał się zdradzieckim prosiakiem i mimo moich szczerych próśb wyjawił istnienie mojego kanału osobnikom z mojej klasy. Jako iż ich reakcja była dokładnie taka, jakiej się można było spodziewać, stałem się obiektem kpin, drwin, pomówień oraz kalumni. Chcę dotrwać do rozdania świadectw, a kiedy szkolna jurysdykcja już nie będzie sprawowała pieczy nad moją osobą, zrobię to, co od pewnego czasu bardzo zrobić chcę (hmm... cóż to takiego? zaczyna się na W a kończy na L) i filmy zaczną się pojawiać na początku wakacji.

 

Porąbani są ludzie w dzisiejszych czasach. Kiedyś wszyscy oglądali np. "Czarodziejki z księżyca" i to nie było powodem, by kogokolwiek atakować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale gdyby np. co drugi film na YT byłby o seksie, to przynajmniej mnie przeszkadzałoby to wtedy w takich marzeniach. Już nie wspominając o tym, że trzeba by szukać ciągle nowych i nowych fetyszów, by w końcu, za jakieś 15 lat chcieć np. uprawiać seks będąc Twilight Sparke (był tu taki przypadek)

Tja...

https://www.youtube.com/watch?v=yfQhY9o6ibI

 

 

A tego to już na pewno nie będziesz musiał robić codziennie.

Heh... dobra... trochę za bardzo się uzewnętrzniłem... a rozmowa coraz bardziej schodzi na wiadome tematy...

 

Dobra, a teraz już całkiem serio, muszę obejrzeć sobie mój 2 film, bo za cholerę nie pamiętam co dokładnie tam mówiłem. Prawdopodobnie pójdzie on do utylizacji, ponieważ w czasie jego kręcenia nie posiadałem absolutnie żadnej wiedzy o mechanizmach sterujących ludzką psychiką.

 

No i dziękuje Wam wszystkim za słowa otuchy w tej jakże nieciekawej sprawie dotyczącej mojej klasy. Dobre wieści: robię sobie wcześniejsze wakacje, i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu uda mi się skleić film o Clopach (Jo żech jest psycholog - seksuolog!). A wszystko dlatego, że moja mama dowiedziawszy się jakimś magicznym sposobem o zaistniałej sytuacji wręcz zabroniła mi iść do szkoły, w obawie iż "mógłbym zrobić komuś coś poważnego"... co byłoby wysoce niewskazane, gdyż zapewne przesądziło by o istnieniu mojego kanału. Taaaaak... 10 miesięcy. 10 miesięcy z absolutnymi debilami. 10 miesięcy spania po 5 godzin dziennie. 10 miesięcy niesamowitego wku*wu na sytuację w mojej "najlepszej w mieście" szkole. To nie jest tak, że będę miał wakacje, bo wszyscy je mają. Ja będę miał wakacje, bo mi się one zwyczajnie należą. W końcu będę mógł siąść przy komputerze, napisać skrypt do odcinka, pójść spać, nagrać audio, pójść spać, zmontować wszystko w Vegasie, włączyć renderowanie i pójść spać. A więc trzymajcie za mnie kciuki... erm...kopytka! eżbym tych wakacji nie zmarnował na jakieś pierdoły, lecz konstruktywnie spędził je robiąc coś przydatnego dla naszego fandomu. 

 

Trzymajcie się wszyscy i pozdrawiam!

Git gud... Inhaling time is closing! 

(Tak, to jest teaser kolejnego "zagrajmy w" na kanale.)

Edytowano przez Celebrimbor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...