Skocz do zawartości

[Zabawa] Co wiesz o poprzednim użytkowniku?


Kobayashi

Recommended Posts

Bluedraft - na forum jest zarejestrowany od trzech miesiecy i 9 dni, choc jego calkowita czas online wynosi okolo 2 Tygodnie, 6 Dni i 21 Godzin. W avatarze znajduje sie Jego OC, a sygnatura (jesli dobrze pamietam) symbolizuje Jego CM. User ten lubi rasowac. Posiada 492 postow lapiacych sie na licznikoraz 20 pkt. reputacji z czego ostatni jest od Suchego. Amen.

Link do komentarza

Cloud Kicker - Prawdopodobnie z niecierpliwoscia wyczekuje na 3 sezon (jak my wszyscy) W pierwszej trojce ulubionych postaci znajduja sie same pegazy. Ponadto pochodzi z Debnicy a 13 punkt reputacji otrzymal od uzytkownika Dashy za drugi post w jego 'przywitalnym' temacie, pierwszy komentarz z profilu otrzymal od Kazia. Liczy sobie 14 punktow reputacji lacznie, oraz postow w liczbie 261

Link do komentarza

Cloud Kicker - Prawdopodobnie z niecierpliwoscia wyczekuje na 3 sezon (jak my wszyscy) W pierwszej trojce ulubionych postaci znajduja sie same pegazy. Ponadto pochodzi z Debnicy a 13 punkt reputacji otrzymal od uzytkownika Dashy za drugi post w jego 'przywitalnym' temacie, pierwszy komentarz z profilu otrzymal od Kazia.

Liczy sobie 14 punktow reputacji lacznie, oraz postow w liczbie 261

Dębica a nie Debnica !

Dobra .. Cichy bardzo ciekawy użytkownik, zaraz napiszę wam co nie co o nim .

Jego ulubione kucyki to Applejack, Pinkie i RD z drugoplanowych lubi DJ-ke i Octavie tak samo jak ja ^^ Jest pesymistą to na pewno . Ma kucykowe przypinki tak jak ja, nawet hełm sobie pomalowałem Aerografem na Pinkowy . Ma 7 pkt reputacji, w szczególności za pomoc i miłe rozmowy . Warty polecenia User ,, polecony przez Tomasza Czerwińskiego '' .

PS : Dodaj mnie do tego Steama !

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...