Skocz do zawartości

Chojrak - tchórzliwy pies


Talar

Recommended Posts

"Głupi pies, że ja się niby boje?"

 

Pamiętam tą kreskówkę i mam do niej spory sentyment.

 

Jeszcze to leciało za czasów kiedy Cartoon Network było dobrym kanałem ( nie przestałem oglądać kreskówek dlatego, że wydoroślałem... po prostu przestali puszczać te fajne). Zdecydowanie należała ona do grupy moich ulubionych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzcie przepyszny krem!....  ehhh, nie ma co jest moc, jest i sentyment. Z perspektywy czasu muszę stwierdzić że całość nadal trzyma poziom i mimo że spokojnie można stwierdzić że "chojrak" jest dziwny, że świat przedstawiony jest odpychający, a przedstawiane tam sytuacje wyglądają jak majaki psychopaty to... mimo wszystko całość jest genialna... komputer, kretołak, bałwan, mumia, plaga... piękne to były czasy aż się łezka w oku kręci. A teraz... opuścić kurtynę okrucieństwa i faszerować się przepysznym kremem! mha!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
4/24/2015, 9:17:44 PervKapitan napisał:

Nawet nie potrafię powiedzieć czemu ten niemy, różowy piesek

Nie taki znowu niemy :P Wyjątkowa kreskówka, poświęciłem jej nawet niezły kawałek życia. I najlepiej wspominam nie te odcinki, które najbardziej straszyły, ale odcinki typu "Wieża doktora Zarosta" jeden z tych dłuższych odcinków, wyjątkowy na swój sposób czy "Szczenięce lata", gdzie jest pokazana przeszłość Chojraka. Wzruszające historyjki z klimatem, bo i też takie były. Choć potworki też były fajne i Eustachy zdecydowanie na plus.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Bajka mojego dzieciństwa. Pamiętam jak oglądałam ją zawsze z moją mamą.

Nie była przerażająca mimo swojego wydźwięku, raczej zabawna.

Najbardziej bałam się i najbardziej zniszczył mi po części psychikę odcinek z tą wielką białą głową unoszącą się w piwnicy Chojraka.

Uwielbiałam Miuriel. taki ideał mamuśki, Eustachy mimo wszystko też nie był zły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Handlarz Iluzji napisał:

Najbardziej bałam się i najbardziej zniszczył mi po części psychikę odcinek z tą wielką białą głową unoszącą się w piwnicy Chojraka

Najbardziej charakterystyczny odcinek  całego serialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...