Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra](Nie)zwykła szkoła


Mały Hehesz

Recommended Posts

Emi zdjęła koszulę nocną i zaczęła szukać swoich ubrań. A ze względu n a to że jej torba została w przedpokoju, a Add może wyjść z łazienki w kazdej chwili, rozglądała się przynajmniej za stanikiem, który z jakiegoś powodu zniknął. Dziewczyna zaglądała wszędzie, pod meble, za meble... No wszędzie, ale nigdzie go nie było. Po chwili postanowiła też zajrzeć pod łóżko, i choć było tam za wąsko żeby samo tam coś wpadło i tak Emi szukała i tam (( x"D ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Add po jakiś dziesięciu minutach wyszedł przebrany z łazienki, z mokrymi włosami ale przebrany. Wszedł do salonu i zobaczył Emily zaglądającą,  półnago,  pod łóżko. Przyglądał się jej przez chwilę. 
- Em... pomyliłem pokoje. - powiedział i wrócił zaskoczony do toalety. 

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Add siedział chwilę w kiblu, nie do końca wiedział co ma zrobić więc nie ruszał się, po chwili wstał, wziął głęboki wdech i wyszedł do przedpokoju, zdjął koszulkę, wszedł do salonu i położył ją na stole, potem poszedł do kuchni i tam siedział, bał się wyjść, tak po prostu. 

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna widziała jak Add wchodzi do pokoju i trochę się bała że walnie jakiś seksistwoski komentarz, ale to się nie stało więc odetchnęła i chwilę później trochę się rozluźniła. Wychyliła się spod biurka i sięgnęła po koszulkę, którą zostawił jej chłopak i bez słowa założyła ją na siebie. Po chwili niepewnie podreptała do kuchni, oczywiście cały czas z rumieńcem na twarzy. Nie chciała, żeby zapadła ta niezręczna cisza... No cóż, no stało się no.

- Heh... Heheheh... Ty to masz wyczucie czasu~ - zaśmiała się niepewnie i lekko pogłaskała chłopaka po głowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Weź lepiej te swoje ubrania z przedpokoju żebyśmy mogli uniknąć takich żenujących sytuacji. - burknął cicho patrząc się na stół. Jakoś tak nie miał odwagi żeby spojrzeć na dziewczynę, a może po prostu był zawstydzony. Wbrew pozorom on też odczuwał tę emocje, tylko że nieco rzadziej. Ale nigdy względem własnego ciała, nie miał z tym problemów, nawet gdyby Emily weszła do niego do łazienki kiedy on byłby nago po prostu by to uznał za nic wielkiego, ale gdy dziewczyna była nago. Cóż, to go zestresowało. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi spojrzała na Add'a lekko zaskoczona. Zawstydził się? Czyżby? Przyjrzała się dokładniej. Niemożliwe! Add się rumieni!

Wygryw czy wygryw? - pomyślała dziewczyna śmiejąc się do samej siebie w myślach. - Dobrze, wezmę je, ale to później. - powiedziała i uśmiechnęła się do chłopaka i znów go pogłaskała. Po chwili dziewczyna zajrzała do lodówki. - Tooo... Co ty tam chciałeś na to śniadanie? Wyleciało mi z głowy~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Oku, oku~ Robi się~ - powiedziała wesoło i zaczęła wyciągać potrzebne rzeczy z lodówki. Spojrzała kątem oka na Add'a i o chili przerwała pracę i do niego podeszła. Pochyliła się w jego stronę i spróbowała spojrzeć mu w oczy. - Ejjj no co ci jest? - powiedziała śmiejąc się cicho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Add przez chwilę siedział w milczeniu. 
- Myślę o tym że widziałem twoje cycki okej? Speszyło mnie to strasznie i nie chciałem na ciebie spojrzeć bo wiedziałem że zacząłbym się na nie gapić do cholery. - powiedział podirytowany i odwrócił głowę. Wyglądaj trochę jakby strzelił focha. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi zaśmiała się pod nosem.

- Oj no weź daj spokój~ Prędzej czy później i tak musiałabyś na mnie popatrzeć. Ale takie rzeczy to normalna reakcja. Chyba... Ale w każdym razie uznam to za komplement. - zaśmiała się. Widząc że chłopak nie reaguje Emi usiadła mu na kolanach. - Add~ Popatrz na mnie proszę.

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...