Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra](Nie)zwykła szkoła


Mały Hehesz

Recommended Posts

Emi dziś bardzo dobrze spała, co wcale nie tak często jej się zdarza. Nie żeby nie poczuła, że Add ją w nocy gdzieś niesie, nie nie. Jakoś... o prostu nie miała ochoty go puszczać. Tak było milej i tyle. I to wcale nie tak, że Add posłużył jej za przytulankę nie, nie. Gdy nadszedł ranek dziewczyna usłyszała, że Add się zbudził. Na początku w ogóle nie reagowała, bo wolała i tak spać dalej.

- Mmmm...? - mruknęła cicho otwierając powoli oczy. - Misiu... Idź spać... Jest wcześnie... - mruknęła znów zamykając powieki i wtulając się w chłopaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Misiu? - zapytał po chwili zdziwiony Add. Otworzył oczy i spojrzał na dziewczynę. - Muszę wstać i iść z psem. Potem tu wrócę. - powiedział podnosząc się do siadu i wstając. Poprawił bokserki, włożył spodnie z dresu, koszulkę i wyszedł do przedpokoi gdzie zastał psa siedzącego w koncie i niespodziankę. Westchnął wkurzony i poszedł po mopa. Sprzątnął i spojrzał na psa. 
- Dobra, ruszaj się idziemy na dwór. - rzucił zakładając psu smycz i wychodząc na chwilę z mieszkania. Raptem pięć minut, pies nie chciał więcej. Wkrótcę był w domu, rozebrał się do bokserek i położył się obok dziewczyny. - Misiu? Od kiedy mam taki status? - zapytał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emily zasnęła sobie na chwilę gdy Add wyszedł z łóżka, ale gdy wrócił i coś do niej powiedział od razu się obudziła i się do niego przytuliła.

- C.. Co? - zapytała cicho. - Nie wiem... Idź spać. - mruknęła sennie. - I w ogóle to ty w nocy robiłeś, w sensie gdzieś mnie przeniosłeś czy coś... - zapytała i uśmiechnęła się pod nosem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...