Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Gość ChrisEggII

Ja totalnie olałem wykład z biofizyki. Gość jest tak beznadziejny, że aż strach. Na samym omawianiu wykładu spędził góra 15 minut, a pozostały czas spędził na sypaniu sucharami i pokazywaniem zdjęć z podróży na Oxford.

Link do komentarza

Ja totalnie olałem wykład z biofizyki. Gość jest tak beznadziejny, że aż strach. Na samym omawianiu wykładu spędził góra 15 minut, a pozostały czas spędził na sypaniu sucharami i pokazywaniem zdjęć z podróży na Oxford.

ja wykład z biofizyki miałem z dziekanem... całkiem spoko gościu :v

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

W ogóle mam ten tydzień jakiś dziwny. Poza wtorkiem, podczas którego mam 10 godzin zajęć, to przez pozostałe dni nie przebywam tam dłużej jak 2-3 godziny.

No, ale że te "2 godziny" przypadają za niedługo, to jestem zmuszony was opuścić. Cześć.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza

mój plan na studia prezentuje się następująco http://puu.sh/kljFV.png :v

czwartek jest spoko... dwa przedmioty 8 godzin z jedną babką :v

i wychodzi na to, że mam tylko dwa egzaminy, chyba, że jeszcze z języka obcego będzie... ale o język obcy się nie martwię... jak mnie przydzielą na angielski to poradzę sobię i to całkiem nieźle... jak na niemiecki mnie przydzielą to ponoć jest tak banalny, że nikt nie ma problemu z zaliczeniem i to na całkiem dobrą ocenę :v

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...