Jump to content

[Dyskusja ]ile tak naprawdę członków liczy CMC


Paladyn Zanderson
 Share

Recommended Posts

ostatnio zacząlem się zastanawiać ile  tak naprawdę członków dorobiło się orzez te 5 sezonów oficjalnie oczywiście mamy 4 klacze, ale fandom dorobił  im kilka dodatkowych kopyt np autor Past Sins zrobił z Nyx i Twixst członkinie :cmc: , a nawet jeden background - córeczka :derpy: - Dinky została wliczona przez fanów do tego grona - co łącznie daje nam 7 klaczy, a kto wie może się mylę może członków Znaczkowej LIgi jest więcej ?  To dosyć ciekawy temat do dyskusji nie uważacie ? OK to tyle ode mnie zapraszam was samych do dyskusji na ten temat

Link to comment
Share on other sites

Oficjalnie? Główny kanon to cztery klacze. Jeśli akceptujesz komiksy to sześć, gdyż dołączył do nich Imp (mimik), oraz Discord jako honorowy członek.

Nie zgodzę się z tym. Babs przy ponownych odwiedzinach w Ponyville powiedziała że zwerbowała kilka innych kucyków do CMC, a to znaczy że jest ich co najmniej 4 główne + minimum 3 w Manehattan.

Link to comment
Share on other sites

Ponyville to takie małe miasteczko, a Manehatten to dość wielkie miasto... metropolia! Mogliby śmiało rozszerzyć działalność, a może nawet "idea" Znaczkowej Ligi trafiłaby do innych miast, aż ogarnie całą Equestrie?

Może się okazać, że powstanie "Nowa Znaczkowa Republika" albo "Imperium gładkich boczków" :cmc:

Link to comment
Share on other sites

hm CMC jako ruch społeczny, w sumie coś jest na rzeczy skoro Babs jest oficjalnś przedstawicielką CMC w Manehhatnie ,a co robi taki oficjalny przedstawiciel organizacji ? Proste tworzy lokalne struktury organizacji w danym miejscu :) co do komiksów czytałem tylko te z Discordem jeśli chodzi o CMC i widać, że status honorowego członka mu się podoba i w sumie jest logiczny, bo przecież Pan Chaosu nie ma konkretnego talentu - jest takim człowiekiem orkiestrą. Jestem ciekaw czy w serialu pokażą, jak rozwinęły się struktur manehatańskie grupy

Link to comment
Share on other sites

Znalazłem ciekawy art pasujący do tematu :cmc:

rueEqsv.jpg

Uroczy art p, a wracjać do tematu myślę, że koncepcja :cmc: na obecnym poziomie mogłaby zadebiutować jako coś w stylu EQG (tak spinoff byłby nawet ciekawy ), ale zobaczymy jak się to rozwinie

Edited by Asasyn z CMC
Link to comment
Share on other sites

Ja w to wątpię, może jedynie na jeden odcinek, ale nie zrobia z niego glowej postaci drugoplanowej. Do tego ogier... one sa w takim wieku że ogier to zło. Hasbro wie że zaczniemy sie doszukiwać shipingu, wiec nie moze na dłuższy okres dać żadnego ogiera.

Raczej spodziewalbym się współpracy z CMC, które z nim już coś kiedyś działały.

Link to comment
Share on other sites

A co to, przedsiebiorswo sie z tego zrobiło...

Ruszyła wielka machina korporacyjna :)

Raczej wątpię by to bylo w ten sposób zrobione. Bardziej spodziewal bym się ogolnej rekrutacji indywidualnej. Coś w stylu, koncza nam sie pomysły. Trzeba nowego punktu widzenia, nowych umyslow. Spytajmy sie innych kucyków ktorzy nie maja znaczka a sa mniej wiecej w naszym wieku czy nie dołącza.

Ale tak naprawdę to dość kiepski pomysl i nie wydaje mi sie by Larson byl tak mało kreatywny :)

Link to comment
Share on other sites

ee o o lewiem ten "ciapkowany" kucyk co pracował w gazecie nazywał się inaczej, ale czemu do :cmc: miałyby należeć wyłącznie dziewczynki, to powinna być organizacja zrzeszająca źrebięta obydwu płci w końcu i tak wszystkie źrebaki dążą do tego by odkryć swoje znaczki (kiedyś po premierze odcinka z Babs miałem pomysł napisać Fica o przygodach MCMC nawet na deviant arcie mam projekt przyjaciól Babs - Pegazicy Vitaly Acttres iJednorożca o imeniu Math G )

Link to comment
Share on other sites

Tak oglądałem dopiero ten trailer sezonu 5, z którego pochodzi ten screen, zapowiadający zmiany. Patrząc na zachowanie CMC, chodź tekst może być wyrwany z kontekstu możesz mieć Dayan rację i Pip do niech dołączy, chodź nie wiem czy na stałe, by stać się postacią główną.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli dobrze pamiętam to chyba Sweetie Belle powiedziała coś,że CMC  pomaga odkryć swój talent,gdy była babs.Jeśli to prawda to może ich trochę być.I tak przy okazji nie ma ich 4 tylko 3 bo babs przecież już ma znaczek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No nareszcie mamy długo wyczekiwany przełom i te talenty okazały się zupełnie inne niż przewidywaliśmy :cmc: Odcinek super wyszedł i pokazał, że CMC, potrafi rozwiązywać cudze problemy! Już nie mogę się doczekać pierwszego odcinka z nowymi znaczkami!!! 

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie w całym sezonie, jak się na tym pochylić to widać, że dążyli do tego. Teraz będą pomagać w zdobyciu lub zrozumieniu swojego znaczka. DT nie była pierwsza. Znaczkowa liga nabiera nowego znaczenia, które przejmie teraz pałeczkę.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...