Skocz do zawartości

Potrzebni pisarze na bloga! + Pomysły na youtube


Pony Writer

Recommended Posts

Potrzebuję ludzi do prowadzenia bloga. 

http://mylittleponyblog123.blogspot.com/

1.Tak naprawdę potrzeba tylko głowę pełną pomysłów. Jeżeli również umiałbyś zaprojektować szablon na bloga nie pogardzę. Ważna jest tylko sumienność w tym co robicie. Nie ważne jak piszesz. Jeżeli piszesz z sercem wtedy wszystko się uda, a twój sposób pisania się poprawi. Praca non - profit oczywiście. Kontakt : [email protected] 

2. Tutaj chciałbym was jedynie prosić o pisanie w komentarzach albo w wiadomości prywatnej pomysł na odcinek na youtube. Wystarczy, że przedstawisz szkielet swojego pomysłu, a ja cię odznaczę jeżeli twój pomysł mi się spodoba.

https://www.youtube.com/user/MrSuperMINECRAFT123

A co do yt ktoś umie zrobić jakieś ładne kucykowe intro/outro?

 

Edytowano przez Pony Writer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinniście najpierw zatrudnić grafika? Zdobyć kilku partnerów? Wyróżniać się od blogów typu FGE jakąś unikalną zawartością? Wymyśleć lepszą nazwę niż... mylittleponyblog123..?

Sam byłem redaktorem na blogu o tematyce MLP i wiem, że przebić się jest trudno. Z chęcią bym się zgłosił jakby blog był bardziej ogarnięty.

Życzę powodzenia projektowi bo się przyda... i to bardzo.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt nie ma szans na przebicie. Smutne, ale prawdziwe. Masz zbyt silną konkurencję w FGE i Equestria Daily. Jeżeli chcesz tutaj zaistnieć, radzę ci rozpocząć pracę dla FGE, wybić się w ich środowisku i dopiero wtedy założyć własnego bloga, jeżeli dalej będziesz tego chciał. Najpierw zdobądź doświadczenie współpracując z ,,profesjonalistami", a dopiero potem twórz własne inicjatywy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Główny OC jest z creatora > Nawet bez usuniętych rzęs > Minecraft w nazwie > 123 w nazwie >mylittlepony w nazwie > Praca typu "odwal za mnie czarną robotę"

Potrzebuję ludzi do prowadzenia bloga. 

http://mylittleponyblog123.blogspot.com/

1.Tak naprawdę potrzeba tylko głowę pełną pomysłów. Jeżeli również umiałbyś zaprojektować szablon na bloga nie pogardzę. Ważna jest tylko sumienność w tym co robicie. Nie ważne jak piszesz. Jeżeli piszesz z sercem wtedy wszystko się uda, a twój sposób pisania się poprawi. Praca non - profit oczywiście. Kontakt : [email protected] 

2. Tutaj chciałbym was jedynie prosić o pisanie w komentarzach albo w wiadomości prywatnej pomysł na odcinek na youtube. Wystarczy, że przedstawisz szkielet swojego pomysłu, a ja cię odznaczę jeżeli twój pomysł mi się spodoba.

https://www.youtube.com/user/MrSuperMINECRAFT123

 

SzyLi niEWARZne jAK Pisze ? MOge RoPic  cO hCE ? Hue jeśli nie piszesz z sercem to nic się nie uda, HAHAHAHAHA ! Aha i powiedz swojej koleżance "Naty" od fanfica że pisze o przygodzie pastelowych kucyków a nie polskiej gimbazie. Mam powiedzieć "powodzenia" czy szczerze ?

Edytowano przez StarostaXD
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt nie ma szans na przebicie. Smutne, ale prawdziwe. Masz zbyt silną konkurencję w FGE i Equestria Daily. Jeżeli chcesz tutaj zaistnieć, radzę ci rozpocząć pracę dla FGE, wybić się w ich środowisku i dopiero wtedy założyć własnego bloga, jeżeli dalej będziesz tego chciał. Najpierw zdobądź doświadczenie współpracując z ,,profesjonalistami", a dopiero potem twórz własne inicjatywy.

To już zostawię tego bloga i zostanę przy robieniu filmów. Tutaj akurat mało jest tego. Jeżeli by się ktoś jeszcze znał na robieniu napisów do filmu to by mi pomógł mógłbym się wybić na wielu rynkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy do filmów możesz dodawać np. w Power Directorze (często dają go do czasopism). Pewnie jest 123 lepsze programy, ale ja dodawałem je w tym. Co do bloga - ja bym się nie poddawał tylko pisał regularnie i z sensem. Nic na siłę. Tekst: "nie ważne jak piszesz" = klaCZka dziwAczka poszła nad żekę rzeby ómyć zemby wystajonce z gemby. :crazytwi2: Szablony można znaleźć w internecie. Swoją drogą, zrobienie własnego nie jest aż takie trudne. Potrzeba chęci i cierpliwości. 

Co do YT - załatw sobie lepszy mikrofon. Nagrywając tym, brzmisz jakbyś gadał do słoika. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy do filmów możesz dodawać np. w Power Directorze (często dają go do czasopism). Pewnie jest 123 lepsze programy, ale ja dodawałem je w tym. Co do bloga - ja bym się nie poddawał tylko pisał regularnie i z sensem. Nic na siłę. Tekst: "nie ważne jak piszesz" = klaCZka dziwAczka poszła nad żekę rzeby ómyć zemby wystajonce z gemby. :crazytwi2: Szablony można znaleźć w internecie. Swoją drogą, zrobienie własnego nie jest aż takie trudne. Potrzeba chęci i cierpliwości. 

Co do YT - załatw sobie lepszy mikrofon. Nagrywając tym, brzmisz jakbyś gadał do słoika. 

Masz pożyczyć 400 zł na mikro? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Główny OC jest z creatora > Nawet bez usuniętych rzęs > Minecraft w nazwie > 123 w nazwie >mylittlepony w nazwie > Praca typu "odwal za mnie czarną robotę"

SzyLi niEWARZne jAK Pisze ? MOge RoPic  cO hCE ? Hue jeśli nie piszesz z sercem to nic się nie uda, HAHAHAHAHA ! Aha i powiedz swojej koleżance "Naty" od fanfica że pisze o przygodzie pastelowych kucyków a nie polskiej gimbazie. Mam powiedzieć "powodzenia" czy szczerze ?

Bardzo dobrze siostrzyczko, ciastko dla Ciebie:

file.php?avatar=11832_1273578285.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Główny OC jest z creatora > Nawet bez usuniętych rzęs > Minecraft w nazwie > 123 w nazwie >mylittlepony w nazwie > Praca typu "odwal za mnie czarną robotę"

SzyLi niEWARZne jAK Pisze ? MOge RoPic  cO hCE ? Hue jeśli nie piszesz z sercem to nic się nie uda, HAHAHAHAHA ! Aha i powiedz swojej koleżance "Naty" od fanfica że pisze o przygodzie pastelowych kucyków a nie polskiej gimbazie. Mam powiedzieć "powodzenia" czy szczerze ?

Można wiedzieć co ja ci zrobiłem? OC z kreatora bo chciałem mieć oc > nie usuwałem rzęs bo wyglądało lepiej > 123 bo inaczej domena nie wchodziła > a to że w  nicku mam mc to się wiąże z moją przeszłością > mam youtube a chciałbym robić coś więcej dlatego prosiłem o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pony Writer Spokojnie. Większość osób tutaj krótko mówiąc cię zjechała, ale jakby się głębiej przyjrzeć to mają rację. Mogli tylko napisać to grzeczniej. Ba! Mogli to złe słowo, powinni. 

W każdym razie OC tworzony w creatorze i w tej formie wrzucany do filmików/szablonów/artów/etc jest często źle postrzegany. Jako coś zrobionego na "odwal się". To może odstraszyć. A jeśli ta postać jest ogierem z oczami od klaczy to już w ogóle. 
Minecraft w nazwie...no mi osobiście kojarzy się gimbusiarsko. Podejrzewam, że przedmówcy także. Dorzucić do tego cyfry i mamy komplet gimbusiarstwa. Bez urazy, ale tak się to kojarzy. 

My little pony w nazwie również jest kiczowate. Proponowałam już Mac'owi by zmienić nazwę bloga, bo pomijając adrest o Pony is my life nie dość, że brzmi kiczowato to jeszcze jest w tym błąd, bo powinno być "ponies". Ale mniejsza. Zostaw bloga, bo FGE nie przeskoczysz. Skup się na you tubie. 

Mikrofon będzie ci niezbędny. Niestety, ale skoro masz gadane filmiki to licz się z tym, że ludziom nie będzie się chciało słuchać czegoś co jest słabej jakości. Jeśli o mnie chodzi to dźwięk jest w porządku, ale coś tam czasem ohydnie trzeszczy i psuje przyjemność z oglądania. Być może wystarczy odsunąć mikrofon od ust. 

Co do pomysłów...szczerze nie mam pomysłów. Wszystko co wpadnie mi do głowy już było :OTE2F:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz machnąłem komentarz na blogu, więc i tu się wypowiem. Kwestię bloga w zasadzie pominę, ponieważ ktoś może uznać mój głos w tej sprawie za nieadekwatny z racji mojego pełnienia funkcji na FGE, jednak zgadzam się z przedmówczynią, że lepiej skupić się na YT.

Co do używania OC to nie mam nic przeciwko, ale ten OC powinien mieć więcej niż 2 pozy i nie mieć oczu od klaczy. Na początek może być, z czasem będziesz musiał udoskonalić ten aspekt. Masz dopiero 44 widzów. To nie jest dużo. Myślę, że ten OCek nie bije ich jeszcze po oczach, bo skoro cię subskrybują to znaczy, że nie boli ich on.

Kiedy skończyłem panel MLMA na WKPI i rozmawiałem ze Spike'iem to powiedział mi on, że na początek wszytko jest dobre. Chodziło tu o narzędzie do produkcji filmów. Wcześniej robiłem je na Windows Movie Makerze, ale teraz siedzę na trialu Camtasii i wciąż poszukuję odpowiedniego narzędzia. W moim przypadku to stwierdzenie miało sens, w twoim - nie. Operujesz głosem, więc już na starcie musisz mieć mikrofon przyzwoitej jakości. Twój pierwszy film to była katastrofa. Brzmiałeś jak kosmita albo Stephen Hawking :v W ostatnim jest już dużo lepiej. Nadal słychać, że to nie jest ubermikrofon, ale jak na obecną wielkość tego kanału wystarczy, naprawdę. Uważam, że możesz działać na nim dopóki nie zdobędziesz jakiejś bazy fanów.

Kolejna sprawa to nazwa. Przepraszam, ale MrSuperMINECRAFT123 nie wygląda i nie brzmi zachęcająco, a często po takim linku ktoś kto go dostanie może wyrobić sobie opinię o kanale zanim na niego wejdzie. Ta nazwa robi ci złą reklamę już na starcie. Lepiej mieć już chyba nic nie mówiący normalny link do kanału.

Uzbieraj trochę widzów, i jak będziesz widział, że owoce twojej pracy trafiają do kogoś w internecie wtedy zainwestuj w lepszy sprzęt, i OC.

Co dalej zrobisz to już zależy od Ciebie. Możesz do wszystkiego dochodzić sam, samemu osiągać cele, lub zacząć współpracę z jakimiś kanałami twojego kalibru, albo zaciągnąć się gdzieś, jak do KopytTV co widzę, że uczyniłeś.

Edytowano przez BronySWAG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany Twoim projektem postanowiłem stworzyć swój własny blog. Pytałeś o "wzory". W sieci jest ich pełno. Ja znalazłem dla siebie jeden z tej strony. Pełno ich tam :)  

EDIT:

Zrezygnowałem z bajeranckich szablonów. Bez pomocy innych nie dam rady. Pewnie, niektóre wyglądają rewelacyjnie (przesuwane obrazki - takie jak dawne ogłoszenia), ale nie mam pojęcia "z czym to się je". Może innym razem. A póki co, radzę ci pozostać przy tych, oferowanych przez bloggera i samemu zmienić wygląd :)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...