Skocz do zawartości

Korekta regulaminu


Niklas

Recommended Posts

A może by tak nasi modzi i admini lekko zmodyfikowali regulamin, by pasował do nowej edycji forum? Bo warto by chociażby zmienić zasady z sygnami, bo wyliczone wysokości na IPB 3 są różne niż są obecnie na Czwórce (chociażby spoiler jest dużo większy niż był poprzednio). 

Link do komentarza

Jednak na żadnym forum nie widziałem obrazków oraz linii z tak dużym limitem bym zrobił super dużą sygnaturę (oczywiście wszystko wpakowane do spoilers), a wysokość też mnie trochę irytuje, post dla statystyk, czekam na wyniki.

Edytowano przez Minish. Bohater Burzy
Bo tak chciały biedronki i skowronki
Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Jeżeli już zmieniać wymiany sygnatur, to tylko w dół.
240 pikseli wysokości to i tak sporo, zważywszy na to, że najważniejszą częścią posta jest sama jego treść, a nie obrazek pod nim.

Link do komentarza

Moim zdaniem wysokość sygnatury jest bardzo dobra i nie widzę potrzeby jej zwiększania. Wręcz przeciwnie, jestem za zmniejszeniem jej.
Ogólnie to byłbym zwolennikiem wprowadzenia zasady "wysokość sygnatury nie może być większa niż 3/4 treści posta, z uwzględnieniem maksymalnej wysokości na X px", ale wiem, że nie przejdzie :dunno:

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza

Moim zdaniem wysokość sygnatury jest bardzo dobra i nie widzę potrzeby jej zwiększania. Wręcz przeciwnie, jestem za zmniejszeniem jej.
Ogólnie to byłbym zwolennikiem wprowadzenia zasady "wysokość sygnatury nie może być większa niż 3/4 treści posta, z uwzględnieniem maksymalnej wysokości na X px", ale wiem, że nie przejdzie :dunno:

Gdyby sygnatury były mniejsze to tak bym je widział:

QRyVb4d_700wa_0.gif

Serio dla mnie są za małe i powinny być większe bo nie dowidzę, aż muszę za każdym razem okulary brać by dokładnie obejrzeć obrazki, ale bardziej byłbym za większym rozmiarem profilowych, za każdym razem gdy wstawiam gif to musi mieć 100x100 i być optymalizowany do jakości ziemniaka. Przykład: http://media-hearth.cursecdn.com/avatars/149/161/319.gif to musiałem zmienić na: http://i.imgur.com/jReYPCj.gif i wyglądało to okropnie, ledwie co mu widać oczy...
Link do komentarza

Jak mamy zmniejszyć sygnaturki, to już lepiej je usunąć całkowicie, bo tak jak Minish powiedział, zmniejszenie ich jeszcze bardziej spowoduje, że staną się już całkowicie niewidoczne i będą tylko przeszkadzały. Jak już, to sam awatar by wystarczył..

Link do komentarza

Tylko spróbujcie zwiększyć sygnatury! Przecież już teraz są ogromne x.x Chociażby sygnatura BiP'a jest moim zdaniem zbyt duża. Widziałam fora, gdzie największa dozwolona sygnatura miała wysokość połowy mojego gifa w sygnie i ludzie potrafili stworzyć epicko piękne i wyraźne sygnatury. A jeśli wy dwaj niedowidzicie TAK OGROMNYCH sygnatur jakie są teraz to przepraszam bardzo, ale okulista się kłania :v 

Większe sygnatury sprawią, że forum będzie zawalone gigantycznymi obrazkami, niektórym może się dłużej ładować, będzie brzydkie, nieestetyczne i w ogóle be. Jestem przeciw większym sygnaturom. 

Edytowano przez Uszatka
  • +1 2
Link do komentarza

Mi pasuje tak jak jest, na komputerze nie mam problemów z widzeniem treści, a na telefonie i tak z tapatalka wchodzę więc sygnatur nie ma wcale...

Rozmiar jest i tak dość duży a większe sygny (często większe od posta ) byłyby nieestetyczne.

Btw. Moja sygna jest ,,olbrzymia" jak na mój gust

  • +1 1
Link do komentarza

 Chociażby sygnatura BiP'a jest moim zdaniem zbyt duża. 

Ale zdaniem regulaminu już nie.

Widziałam fora, gdzie największa dozwolona sygnatura miała wysokość połowy mojego gifa w sygnie i ludzie potrafili stworzyć epicko piękne i wyraźne sygnatury.

Ja widziałem fora, bez sygnaturek i też było epicko.

A jeśli wy dwaj niedowidzicie TAK OGROMNYCH sygnatur jakie są teraz  

Kto NIBY tak twierdzi? 

Link do komentarza

Nie mam raczej problemów ze wzrokiem ale pomyśl że ktoś może mieć i nie może dowidzieć sygnatur to co wtedy? Później się skarżą że za małe wszystko i wgl. :v 

Jak ktoś niedowidzi to ma opcję w swojej przeglądarce na powiększenie widoku. Bardzo fajny bajer c: Może sobie obejrzeć sygnaturkę i cofnąć do wcześniejszego stanu choć...no cóż, jeśli nie widzi tak dużych i wyraźnych sygnatur jak moja czy twoja to raczej trzyma powiększenie cały czas. 

@BRONIESiPEGASIS Minish twierdzi, że sygnaturki już są za małe. Ty twierdzisz, że zmniejszenie sygnatur sprawi, że będą niewidoczne. Ja tam widzę wszystko doskonale i pozwolę sobie zamieścić poniżej przykłady pięknych małych sygnatur, które widać bardzo dobrze. 

image.php?u=16617&type=sigpic&dateline=1 image.php?u=44537&type=sigpic&dateline=1GGEx3LS.png
 

Małe. Treściwe. Piękne. I uwierz mi, że o wiele lepiej się przegląda forum kiedy sygnaturki są mniejsze. Taka wielkości twojej mnie na przykład strasznie denerwuje. Forum bez sygnatur - natomiast - jest dla mnie zbyt smutne. 

 

  • +1 3
Link do komentarza

Jak ktoś niedowidzi to ma opcję w swojej przeglądarce na powiększenie widoku. Bardzo fajny bajer c: Może sobie obejrzeć sygnaturkę i cofnąć do wcześniejszego stanu choć...no cóż, jeśli nie widzi tak dużych i wyraźnych sygnatur jak moja czy twoja to raczej trzyma powiększenie cały czas. 

@BRONIESiPEGASIS Minish twierdzi, że sygnaturki już są za małe. Ty twierdzisz, że zmniejszenie sygnatur sprawi, że będą niewidoczne. Ja tam widzę wszystko doskonale i pozwolę sobie zamieścić poniżej przykłady pięknych małych sygnatur, które widać bardzo dobrze. 

 

Ukryta zawartość

Małe. Treściwe. Piękne. I uwierz mi, że o wiele lepiej się przegląda forum kiedy sygnaturki są mniejsze. Taka wielkości twojej mnie na przykład strasznie denerwuje. Forum bez sygnatur - natomiast - jest dla mnie zbyt smutne. 

 

Co to jest dookoła tej dziewczyny po lewej? + tekstu to za życi nie przeczytam bo jest niewyraźny :v Reszta jest ok tylko nie mój osobisty gust.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...