Skocz do zawartości

Fandom Furry


Selenium v.2

Recommended Posts

Nie przepadam za tym fandomem. Nie jestem ograniczony umysłowo, aby opierać swoją opinię na stereotypie - nie podobają mi się ogólne założenia tego fandomu, oraz fascynacja zwierzętami, która jednoczy tą społeczność. Kompletnie nie przypada mi do gustu kreacja artystyczna przedstawiciela królestwa zwierząt posiadającego humanoidalną budowę ciała, nie jestem w stanie zrozumieć ludzi, pragnących nawiązywać swoim charakterem, stylem bycia i wyglądem zewnętrznym, ogółem - utożsamiania się ze zwierzęciem. 

 

No ale cóż, każdy ma prawo żyć tak, jak chce. Tym samym, jeżeli komuś odpowiada przynależność do tej grupy ludzi, życzę im wszystkiego najlepszego. Pomimo tego, że ja uważam to upodobanie za niezrozumiałe, i w pewnym sensie dziecinne, wierzę, że niektórzy ludzie znajdują w tym swój azyl.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Tric napisał:

Nie przepadam za tym fandomem. Nie jestem ograniczony umysłowo, aby opierać swoją opinię na stereotypie - nie podobają mi się ogólne założenia tego fandomu, oraz fascynacja zwierzętami, która jednoczy tą społeczność. Kompletnie nie przypada mi do gustu kreacja artystyczna przedstawiciela królestwa zwierząt posiadającego humanoidalną budowę ciała, nie jestem w stanie zrozumieć ludzi, pragnących nawiązywać swoim charakterem, stylem bycia i wyglądem zewnętrznym, ogółem - utożsamiania się ze zwierzęciem.

Przez chwilę myślałem, że opisujesz świat fanów MLP - zgadza się wszystko, oprócz przedstawiania postaci jako anthro (chociaż to też się zdarza) i utożsamiania się ze zwierzętami (również można się z tym spotkać). Hipokryzją zapachniało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minuty temu Ensifer napisał:

Przez chwilę myślałem, że opisujesz świat fanów MLP - zgadza się wszystko, oprócz przedstawiania postaci jako anthro (chociaż to też się zdarza) i utożsamiania się ze zwierzętami (również można się z tym spotkać). Hipokryzją zapachniało.

Nie żebym chciał rozpętywać gównoburzę, więc krótko: chyba masz odmienne poglądy na fandom od większości... a twoje podejście trochę mnie martwi.

Ogólnieto powiem że mi przykro.

Edytowano przez Simplistic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Simplistic napisał:

Nie żebym chciał rozpętywać gównoburzę, więc krótko: chyba masz odmienne poglądy na fandom od większości... a twoje podejście trochę mnie martwi.

Ogólnieto powiem że mi przykro.

Konkrety/szczegóły? Jaka większość ma jakie poglądy, a jakie mam ja i dlaczego jest Tobie przykro?

O ile mi dobrze wiadomo (proszę mnie wyprowadzić z błędu, jeśli takowy popełniam), to interesuje nas serial animowany My Little Pony: Friendship is Magic oraz twórczość fanowska, skupiona wokół tego dzieła. Główne bohaterki to 6 klaczy, które wspólnie, korzystając z magii przyjaźni, rozwiązują różne problemy, tym samym przekazując widzom pewne wartości.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...