Skocz do zawartości

forumowe koszulki?


bobule

czy jesteś zainteresowany forumowymi koszulkami  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy jesteś zainteresowany forumowymi koszulkami



Recommended Posts

@Riconish jeśli forumowa koszulka ma mieć jeden/dwa wzory, to jestem w stanie zaoferować nadruki flekso, sitodrukiem lub pewną metodą która polega na wyciąganiu koloru z materiału i nakładaniu nowego (Ani trochę nie czuć nadruku na materiale O_o), niestety nie ma szans na BARDZO skomplikowane nadruki typu http://tsitra360.deviantart.com/art/Dashing-Heights-342230071?q=gallery%3Atsitra360%2F6700781&qo=4 ponieważ nie mam dostępu do drukarek zdolnych robić takie nadruki. Cena do ustalenia ale na razie trzeba by zająć się grafiką która miałaby pojawić się na tej koszulce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena spada około do 40-50 zł z zarobkiem o ile nadruk nie jest droższy od koszulki. Osobiście i tak bym kupił czy za te 50 zł czy nawet 60 zł.

Cena białej koszulki z nadrukiem to jest koszt 30 zł. idę pogadać ze znajomymi grafikami. może coś wymyślą

i tak oto szlag trafił moją dwutygodniowy urlop od forum :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Riconish jeśli forumowa koszulka ma mieć jeden/dwa wzory, to jestem w stanie zaoferować nadruki flekso, sitodrukiem lub pewną metodą która polega na wyciąganiu koloru z materiału i nakładaniu nowego (Ani trochę nie czuć nadruku na materiale O_o), niestety nie ma szans na BARDZO skomplikowane nadruki typu http://tsitra360.deviantart.com/art/Dashing-Heights-342230071?q=gallery%3Atsitra360%2F6700781&qo=4 ponieważ nie mam dostępu do drukarek zdolnych robić takie nadruki. Cena do ustalenia ale na razie trzeba by zająć się grafiką która miałaby pojawić się na tej koszulce.

Zamurowała mnie ta grafika się piękna, ja chce taką :pinkie2:.

Co mogę doradzić nawet cena trochę wyższa do takiej grafiki nie zaszkodzi, Ja jest za taką obcją aby proste grafiki były tańsze a te typu co podałeś w drukarni nakładali, wtedy cena wyła by pewnie stosunkowo o 15-20 zł większa ale ale taka koszulka, że :rd9:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś długo nikt nic nie mówił, czas się zastanowić nad projektem, ma ktoś może już grafikę, może jak było proponowane trzeba uczynić, dać konkurs na najlepszą grafikę na koszulkę forumową, nagroda koszulka z jego grafiką proponuję też aby grafika była widoczna jak o tu : http://allegro.pl/show_item.php?item=3147585835 ale też to ma swoje minusy:

-cena pewnie większa

-grafika musi być naprawdę dobra aby efekt nie został zniwelowany

Plusy:

+Wielka grafika czyni swoje musi być tylko dobra grafika wyraźna i odpowiednia

+więcej chętnych na koszulki z taką dużą grafiką o ile będzie tego warta, jakość oraz wygląd grafiki

A teraz coś co każdy z użytkowników by chciał na koszulce to swój nick :rd7:. Czemu też nie zrobić czegoś oprócz koszulki ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Koszulki to podstawa, Graficy na forum są zaj*:ming:*iści.

Ja mam trochę czasu więc się trochę na rzecz forum mogę to ogarnąć, postaram się ogarnąć Grafików albo Wyższych trzeba poprosić o Konkurs na forum mogę zawsze pomóc w organizacji tego :rd6:. Przydało by się coś uniwersalnego ^^ ja osobiście bawię się w ASG i Grawer na Broni Brony daje 10+ do była zaj**istym no taka racja, ale to droga sprawa i nie każdy lubi asg. Coś dla wielbicieli też coś się znajdzie tylko pomysł znajdę.

Pozdrawiam Rico

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat praktycznie padł, mogę się za jego zabrać zanim przepadnie w niepamięć.

Proszę tylko streścić co chcenie na koszulkach oraz wszystkie szczegóły w tej sprawie pomogę ^^

Ale i tak jak zawsze preferuję RD na koszulce  :dunno:  nie moja wina po prostu jest Uniwersalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cóż... W sprawie koszulek jestem zdecydowanie na tak. Najlepiej, gdyby nadrukami były rysunki z różnymi napisami, np. Fluttershy i "Yay!" lub Applejack z Rainbow Dash i "Brohoof" lub coś w tym rodzaju. Ale to tylko moje skromne zdanie. :flutterblush: No i Derpy też nie może zabraknąć! :derp2:

PS Wiking Fluttershy też dobrze wyglądałaby na koszulce. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...