Skocz do zawartości

forumowe koszulki?


bobule

czy jesteś zainteresowany forumowymi koszulkami  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy jesteś zainteresowany forumowymi koszulkami



Recommended Posts

jak w temacie. jak na razie sprawdzam zainteresowanie, jeśli będzie odpowiednio duże to podejmę odpowiednie, dalsze kroki ;) ___________________________________________________________ pewnie temat założyłem w złym dziale, ale nie mogłem znaleźć lepszego miejsca, ani tematu koszulkowego moje pytanie brzmi tak. jak wygląda sytuacja z koszulkami z rossmana? opłaca się? wytrzymały nadruk jest? i jak długo się robią? poza tym, skoro to jest ogólnie temat koszulkowy, to możecie też napisać, skad bierzecie koszulki. tzn dopóki żaden admin nie zamknie topica, za to, że temat ten jest powielany czy coś w ten deseń

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobule ty widziałeś moją białą z Twi i cydrem na Woodstoku. Dałem za nią 28zł ale niby ze strony wynika że powinienem 32zł. Druk się nie sprał, mimo że prałem ją długo i w gorącej wodzie. (plamy się też nie sprały niestety, no ale nie każdy chlapie się w błocie ) Uważam że druk jest bardzo ładny ale niestety tylko z przodu i tylko w dość niewielkich rozmiarach. No i koszulki są tylko białe. Nie mam pomysłu na forumową koszulkę. Jak macie pomysł to gadajcie a ja ogarnę coś w gimpie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również kupowałem na allegro, ta sama aukcja (Link).

Prałem koszulki, jedną raz drugą dwa razy w temp. 40 stopni. Nadruk nie sprał się w żaden widoczny sposób, choć być może wpływ na to ma kolor koszulki (biała).

Zastanawiam się też nad ściągnięciem koszulek z zza granicy, bo w naszym kochanym kraju jednak wybór nie jest specjalnie duży. O, tutaj wyszperałem trochę fajnych Brony - koszulek (Link). Ktoś ma może doświadczenia związane z serwisem redbubble.com?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja osobiście zamawiam koszulki na cupsellu - nic sie nie spiera, materiał przyzwoity a i cena fajna.

Heh, ja weszłam na tą stronke przy mamie, a ona przez cały czas patrzyła na mnie jak na wariatke :derp:

No ale koszulki są świetne. Fajnie by było sobie zamówic, ale czy rodzice się zgodzą... Pewnie nie, ale kurde mam 18 lat!!! Mogę kupywac co chce:twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie byłoby samo logo, tylko jakiś wzór, jak się uzbiera odpowiednia liczba chętnych to się zrobi na niego konkurs ;)

pomysł ciekawy tylko mam nadzieje że nie będą to koszulki z userami jak na przykład Goblin apruwe XD

ja chcę koszulkę z Goblinem, albo Avanem, bo on jest taki fotogeniczny :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra trochę się nam sprawy komplikują, gdyż próbuję znaleźć takie rozwiązanie byście nie zapłacili grubego szmalu za koszulki, a te nie sprały się po dwóch dniach. poza tym, mam kampanie wrześniową i w ogóle mnie tu być nie powinno, ale uznałem, że miło byłoby poinformować zainteresowanych co się (nie) dzieje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
Gość Piter Wan Kenobi

Mi tam ten pomysł się podoba, fajnie by było nosić takie koszulki. Jednak mam pytanie.. Jaka by była cena za te koszulki? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Osobiście widzę, że to świetny pomysł również można zrobić na forum coś takiej jak hmy sklep z koszulkami i bajerami dla userów.

Koszulki firmowe są zbyt drogie 150 zł za jedną koszulkę no proszę to nie USA :twilight3:.

nawet po obliczeniu kupna samej koszulki na nadruk grafikę z dobrego materiału to około 25zł-35zł do tego nałożyć chwytliwy tekst bądź reklamę forum, lecz zawsze to nie musi być sama reklama, nawet z tej strony widać kosmiczne ceny= http://www.redbubble.com/shop/brony+t-shirts ale arty mają Sweet.

Gdybyśmy zabrali się za to na poważnie to może być jakiś zarobek,

wyrobienie takiej koszulki to będzie pewnie max 50 zł i prowizja za wyrobienie jej dobra nie bawmy się jak państwo bawi się nami, załóżmy 65-70 zł za koszulkę to w miarę dobra cena ale sądzę, że można jeszcze koszty uciąć aby większość mogła sobie na to pozwolić. Jak owszem jest coś takiego, że ludzie czasem się wstydzą wchodząc po mieście z koszulką która na własnie MLP, żaden problem zawsze można zrobić treść grafikę lubianą która nie będzie bezpośrednio rozpoznawalna, jedynie będą mogli to poznać sami wielbiciele. :twilight2: Oto moje zdanie na ten temat .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra troszeczkę przesadziłem z cenami, dobrą koszulkę czystą można kupić tanio 10-20 zł zakupisz w dobrej jakości z czego idzie, że cena spada około do 40-50 zł z zarobkiem o ile nadruk nie jest droższy od koszulki:rd6:. Osobiście i tak bym kupił czy za te 50 zł czy nawet 60 zł.

Ps: co do konkursu to bardzo dobry pomysł, również dobrze było by namówić do tego grafików, aby to oni sami stworzyli (grafikę) i w nagrodę mogli by dostać, koszulkę za free :twilight3:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...