Skocz do zawartości

[Konkurs literacki] "Nie wyszło tak, jak powinno..."


Cipher 618

Recommended Posts

Napisałam coś tak dziwacznego, że sama nie wiem po co to w ogóle wysyłam :rainderp:

Najlepszy z najlepszych wierszy Lyry [Wiersz][Śmieszne][Dziwne][Bez sensu]

 

 

A co do małej liczby uczestników konkursów: cóż, było ich mało już za czasów awardów, ale wtedy znaleźli się chociaż dodatkowo tacy, którzy coś podesłali z chęcią zdobycia ikonki pod awatarem. Teraz nie dostaje się nic i to może być powód dla którego uczestników konkursów jest jeszcze mniej niż było. 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na wyniki :)

 

Pierwsze miejsce - Arkane Whisper

Świetny, mocny i klimatyczny tekst. Aby go pokonać, należałoby napisać coś BARDZO dobrego. Kilka razy zastanawiałem się, czy nie za dużo tej krwi, ale przymknąłem na to oko. Jest uzasadniona i pasuje do całości. Poza tym, opisy nie są AŻ tak drastyczne. No i ta nieustanna niepewność...

 

Drugie miejsce - Uszatka

Miałem ogromne wątpliwości. Z jednej strony mamy bardzo fajny wierszyk, z drugiej wzruszający list. Tylko i wyłącznie strona techniczna zadecydowała o zajętym miejscu. 

 

Trzecie miejsce -  Ampere

Świetny pod względem treści, przeciętny jeśli chodzi o stronę techniczną. Zabrakło justowana, pojawiło się kilka powtórzeń... Mimo to, bardzo fajny tekst. 

 

Gratuluję i dziękuję za udział w ostatnim konkursie działowym... :lyra:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Triste Cordis napisał:

w ostatnim konkursie działowym...

Jak to "ostatnim"? :derp4:

Ale także chciałbym podziękować pozostałym uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie. W tych czasach niełatwo o konkurencję.

I dzięki za opinię, chociaż ja, jak zwykle, bardziej krytycznie podchodzę do swoich dzieł. Zanim będzie zdatne do publikacji w dziale z opowiadaniami, trzeba jeszcze nad nim przysiąść.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to widzę, że wierszyk się spodobał :3 Cieszy mnie to bardzo~ Gratuluję zwycięstwa, Arkane, ale i tobie Ampere też gratuluję. Fajnie, że ktoś tutaj jeszcze udziela się w konkursach. Ja sama co prawda rzadko to robię, ale zamierzam zmienić ten fakt. Zobaczymy czy mi się uda :squee:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Arkane Whisper napisał:

Jak to "ostatnim"? :derp4:

 

Cóż. Jest kilka przyczyn. 

 

1. Dział jest w archiwum. Konkurs rozpoczął się przed "forumowymi rewolucjami", dlatego postanowiłem dociągnąć go do końca. 

2. Tworzenie nowych tematów w archiwum = dalsze prowadzenie działu, który... wylądował w archiwum :derp3:

3. Moglibyśmy poprosić Sipera o stworzenie subforum dla konkursów działowych, ale prawda jest taka, że dla kogo byłoby to zrobione? Bardziej dla (dawnych) opiekunów niż użytkowników. Każdy wie jaka jest frekwencja. 

4. Siper napisał, że każdy dawny opiekun może poprosić o przywrócenie tematu X. Wystarczy dać mu znać. Minęło trochę czasu, a przywrócono raptem kilka z nich. Swoją drogą, zapytajka Lyry/Bon Bon początkowo była popularna, ale teraz wraca do normy. Czyli zerowej aktywności. Nie mam żadnych pretensji (do nikogo, ani niczego) :lyra: Po prostu, kilka osób jej nie "uciągnie". Każdemu w końcu zabraknie pomysłów na pytania... 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...