Skocz do zawartości

Budyń


Dabrowski

Recommended Posts

1 minutę temu Seluna Weatherwax napisał:

Ale kurde, od pewnego czasu mam wrażenie, że z forum się robi takie wielkie, gimbusiarskie rakowisko.

NO SHIT!

 

Rak mojego raka dostał już raka. Nic tylko uciec i zapomnieć o tym miejscu. A szkoda, bo niegdyś to było świetne forum. Cóż, było, minęło. Jak imperium rzymskie upadło pod naporem barbarzyńców, tak my upadliśmy pod naporem gimbusów. Czas pogodzić się z tym faktem.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Uszatka napisał:

 

W zasadzie to się da. Ale Seluna ma rację. Po to stworzyłam wątek dla parówek żeby nie spamować po całym forum. 

Najlepsze jest to że ludzie maja ból dupy a to dział forum do pisania takich rzeczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Dabrowski napisał:

Najlepsze jest to że ludzie maja ból dupy a to dział forum do pisania takich rzeczy

 

A to swoją drogą. Ale na tym forum panuje dziwna filozofia offtopu. Wielu uważa, że offtop to nie miejsce na randomowe dyskusje o wszystkim i niczym tylko dział na poważne i rzeczowe tematy, które nie zmieściły się nigdzie indziej :grumpytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Dabrowski napisał:

Najlepsze jest to że ludzie maja ból dupy a to dział forum do pisania takich rzeczy

W parówkowym temacie doszło do dyskusji. W końcu zdecydowano ,że będzie on służył do pisania takich pierdół a wszystko co wyjdzie poza niego będzie usuwane. Popieram zresztą tą decyzję mimo ,że sama robię tam idiotyzmy. Taki mam humor :>

Edytowano przez Selenium
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Mordoklapow napisał:

NO SHIT!

 

Rak mojego raka dostał już raka. Nic tylko uciec i zapomnieć o tym miejscu. A szkoda, bo niegdyś to było świetne forum. Cóż, było, minęło. Jak imperium rzymskie upadło pod naporem barbarzyńców, tak my upadliśmy pod naporem gimbusów. Czas pogodzić się z tym faktem.

Papa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...