Skocz do zawartości

Sygnatury MLP by Quarillo


Quarillo

Czy powinienem robić sygnatury MLP na zamówienie?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy powinienem robić sygnatury MLP na zamówienie?

    • Tak
      47
    • Nie
      6


Recommended Posts

Świetnie to robisz! Odpowiednie kolorki, itp.

Mógłbyś zrobić i dla mnie sygnaturkę? Nawiązującą do mojego nicka ;)

Byłabym wdzięczna...

Yay.

Czyli sygnaturka z Fluttershy ;) Być może coś w ten weekend zrobię. Jak nie w ten to w następny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Hmm... Może tobie się uda, bo na razie nikomu się nie udało czegoś takiego zrobić. Chciałbym sygnaturę z Pinkie Pie i moim nickiem, jakoś w tym tle włożonym. I JEŚLI by ci się udało to diamentowy miecz z minecraft'a. Z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mówiłem, że jestem początkujący :rdwild: Oprócz tego lubię, jak coś jest proste, skromne, ale na swój sposób ładne. Sygnatury z wieloma efektami wyglądają fajnie, ale mnie nie przekonują. Założę się, że w GIMPie można osiągnąć takie same efekty (lub podobne) jak w Photoshopie, tylko ja jeszcze nie umiem ich zastosować :rdwild:

13:Dołączona grafika - sygnatura dla elizabetty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 sygnatura: Napis bodajże wklejony, no nie?

Jakbyś mógł to zrób mi AVATAR z Twilight Sparkle z napisem "snick".

W 9 napis wklejony.

Hmm... Może tobie się uda, bo na razie nikomu się nie udało czegoś takiego zrobić. Chciałbym sygnaturę z Pinkie Pie i moim nickiem, jakoś w tym tle włożonym. I JEŚLI by ci się udało to diamentowy miecz z minecraft'a. Z góry dzięki :)

Sygnaturę z Pinkie mogę zrobić, a z tym mieczem z Minecrafta to nie wiem za bardzo o co chodzi. Jeśli zadowoli cię sygnaturka z samą Pinkie, mogę ją zrobić :giggle:

To jest piękne i wspaniałe :D

Słowa uznania ode mnie, korzystasz z jakichś poradników czy wszystkiego uczysz się sam?

Dziękuję bardzo :huhwha: Parę lat temu przeczytałem kilka tutków, porobiłem kilka sygnatur, ale GIMP mi się znudził i przestałem grafikować. Od paru miesięcy znów bawię się z GIMPem, nie korzystam teraz z żadnych tutków, sam eksperymentuję z efektami i korzystam z doświadczenia nabytego te parę lat temu :giggle:

Ładniutkie ^^ Może mógłbyś spróbować zrobić mi jakąś z Braeburnem? ; >

Jeżeli znajdziesz czas, to mi też przydałaby się jakaś nowa sygnaturka :> Chciałabym z tym obrazkiem:

http://28.media.tumblr.com/tumblr_lpq9prOcVy1qby2uto1_500.png

Z napisem Flutteryay. Jakaś łagodna kolorystyka, np. jasnoniebieski albo jasnozielony (taki jasny turkus też może być)

Będę wdzięczna ^^

Postaram się coś wymyśleć :giggle:

Postaram się zrobić wszystkie prace dla was jak najszybciej i jak najlepiej. Prawdopodobnie do niedzieli włącznie wszystko powinno być zrobione. Możliwy ewentualny poślizg o 1-2 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to teraz ja składam zamówienie na sygnaturkę z Fluttershy lub Pinkie z napisem TheSzczygiel1992

OK, zrobię w drugim tygodniu ferii moich (20-26 luty)

Tyle osób cię prosi o sygnaturki, że aż głupio mi prosić ale... Mógłbyś dla mnie zrobić jakąś ładną sygnaturkę z Twilight? Z tym obrazkiem http://derpy.me/zaT4y i jakimś fajnym tłem.

Jeśli byś to zrobił to byłbym Ci bardzo, BARDZO wdzięczny.

EDIT: Zapomniałem. Najlepiej wymiary 700x220 :)

Nie ma problemu :giggle: Niestety, będziesz musiał trochę poczekać :rdwild:

Hmm. Napisałem, że miecz jeśli podołasz :D A z samą Pinkie może być zaiste.

Okie-dokie-lokie :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna mała prośba: mógłbyś plik zapisać w .psd czy czymkolwiek żeby było z warstwami żebym mógł to edytować jak będę chciał? BTW. OGROMNE DZIĘKI!!! EDIT: Mam nadzieję, że jeszcze nie zacząłeś robić. Naprawdę głupio mi to mówić, ale odwołuję prośbę. Przepraszam za moje niezdecydowanie. Ehhh, ostatnio coś złego się ze mną dzieje... :stare: Naprawdę... :pbtt:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna mała prośba: mógłbyś plik zapisać w .psd czy czymkolwiek żeby było z warstwami żebym mógł to edytować jak będę chciał?

BTW. OGROMNE DZIĘKI!!!

EDIT: Mam nadzieję, że jeszcze nie zacząłeś robić. Naprawdę głupio mi to mówić, ale odwołuję prośbę. Przepraszam za moje niezdecydowanie. Ehhh, ostatnio coś złego się ze mną dzieje... :stare:

Naprawdę... :pbtt:

Nie, nie zacząłem jeszcze. Nie ma sprawy :giggle: Wszystko jest w porządku :giggle:

EDIT:

Kolejne sygnatury.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...