Skocz do zawartości

World Of WarPlanes


w3es2r4

Recommended Posts

Warmen, sa gusta i guściki. Ja gram od wczesnych testów alpha i naprawdę mi się podoba, być może dlatego, że jestem jednym z "nóbków" z WOTa o ktorych mowiles :) W wowp jest dużo trudniejsze sterowanie, w wocie poprostu jedziesz czołgiem i strzelasz. Akcja w wocie jest o wiele mniej ciekawa, wiekszosc czasu, chowamy się tak by móc atakować przeciwników z ukrycia a wowpie akcja toczy się na okrągło, gra jest dużo bardziej dynamiczna. Ale znów, co kto lubi, gusta są jak tyłek, każdy ma swoj :P Btw śmieszny zbieg okoliczności, właśnie zabierałem się do założenia wątku o tej właśnie grze. Mój nick to SleepyPL ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[justify]Kiedyś grałem w coś w tym stylu... Ze statkami właśnie. Fajna była, ale wkurzająca: trzeba było przyzwyczaić się do poruszania i strzelania po wektorach, bez prostego *w-s-a-d'u* Nie chciało mi się zbytnio z tym męczyć, ale kumple doszli do krążowników. Ok. Koniec offtopu. W WoAP zagrać spróbuję, tak jak kiedyś spróbowałem w WoTa. Myślę, że przeniesienie rozgrywki w pełne trzy wymiary (atakować można z każdej strony - nie poruszamy się jedynie po *płaskim*, ograniczającym nas terenie) urozmaici ją i pozwoli zastosować wiele nowych i ciekawych taktyk.[/justify]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Avan

Najgorsze jest to, że jeśli ktoś Ci siądzie na ogon i leci mniej wiecej z taka predkoscia co Ty, to nie masz szans mu się wywinąć, albo próbować manerwować w nieskończoność, albo liczyć na pomoc reszty drużyny. Jesli mamy maszynkę z lepszym silnikiem od tego co nas sciga to zaden problem, najczesciej wystarczy zrobić beczkę pętlę! (tak to bylo...) i wtedy to on jest ściganym :D

Jedyne co mi się nie podoba to, że X tiery samolotów to odrzutowce, strasznie sie nimi lata, może to i szybkie, ale o zwrotnosci toto nie słyszało ;d Żeby nawrócić trzeba robić kółko wokół pół mapy. Może i tak jest w rzeczywistości, dun care. Prawdopodobnie, jeśli będę w to grał w ogole, to będę latał ktoryms Messerschmittem Bf 109 inne mnie nie interesują :D W każdym razie, nie te z wysokich tierow.

Bajdełej, Avan, ta RD w Twoim avatarze xd Jej wyraz twarzy mowi jedno "kill me, please" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Avan Co do kamikaze, udało mi się zarejestrować podczas gry dość fajnie wyglądające zderzenie z innym myśliwcem, co poskutkowalo oderwanym skrzydłem w mojej maszynie i pięknym korkociągiem :D Można tez zauważyć to o czym mowilem, w pewnej chwili przyczepił sie mojego ogona jeden z przeciwników i towarzyszył mi do samego końca, bez względu na to co próbowałem robić :P Tak tak, wiem, lamię :D

Dopiero po przeanalizowaniu nagrania zauważyłem, że zderzyłem się właśnie z tym graczem, który mnie scigał :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w CDA że już przy pingu 200 nie ma sensu grać :/ EDIT:"Opóźnienie powyżej 100ms jest już niezbyt komfortowe, 200 ms oznacza, że lepiej sobie dać spokój, a 400 ms sprawia, że nawet nie ma co marzyć o ukończeniu singlowego tutoriala" po prostu świetnie:TWcU3: ja w Runes of magic czasem miałem ping 2 k xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nieziemski ping ^^ Gdyż będzie on powietrzny :3

Nie większe niż w world of tanks no dobra troszeńkę większe wiem bo grałem ale optymalizacja fatalna a w wot mam 28-35 fps na najwyższych ustawieniach graficznych a WoWP na maksymalnych mam 18-26 LOL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że z pingiem 200 nie da sie skonczyc tutorialu :P Wiem, bo czasami mam dość wysoki ping (ostatnio było 2100 :rainderp: ) jak lokatorzy sciągają jakieś pierdoły. Ogólnie nie ma co grać z wysokim pingiem w wowpa, mija sie to z celem. No chyba ze ktos jest cierpliwy i nie przeszkadza mu ginięcie co chwilke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że z pingiem 200 nie da sie skonczyc tutorialu :P Wiem, bo czasami mam dość wysoki ping (ostatnio było 2100 :rainderp: ) jak lokatorzy sciągają jakieś pierdoły. Ogólnie nie ma co grać z wysokim pingiem w wowpa, mija sie to z celem. No chyba ze ktos jest cierpliwy i nie przeszkadza mu ginięcie co chwilke.

World of Tanks mam ping 35-65 w World of WarPlanes mam 75-125 ping mam 10gb neta i co jak dla mnie sporo bo w cs 1.6 mam 25-35 ping ? 

Ile masz fps to jest moje pytanie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...