Skocz do zawartości

Pisz do mnie Szmalec!!


Pinkie szmalec

Recommended Posts

2 godziny temu Mhroczny Brat Starostki napisał:

 

Rozumiem- nie zniechęcajcie trolla chciałeś powiedzieć. Serio niektórzy się nabierają?

 

Jeśli ona/on się zaaklimatyzuje w naszym towarzystwie i będzie tutaj aktywny/a gdziekolwiek i pisać wartościowe posty, kupuje Ci najnowsze Porsche ok?

 

Daje 2-3 tygodnie i już nie napisze nic nigdzie- strolluje ile się da i się zawinie. Już było kilka takich identycznych osób.

8 godzin temu Triste Cordis napisał:

Tja... W szczególności mieszkańcy takiego Podlasia :twilight6:

 

A j-pop - weź swój ulubiony utwór z gatunku pop i wyobraź sobie, że wolalistk/a nawdychał/a się helu.

Minister zdrowia ostrzega. Niniejsze wideo może mieć zły i nieodwracalny wpływ na psychikę.

  Ukryj zawartość

 

 

 

 

Mam radę jak mnie nie znasz to mnie nie oceniaj ;)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to może ja też zadam kilka pytanek :)?

 

Robiłaś już własne OC?

Dlaczego teraz założyłaś konto na forum, co się powstrzymywało?

Interesujesz się technologią?

Lubisz jakieś gry komputerowe?

Interesujesz się kosmosem, jeżeli tak, to proszę o sprecyzowanie, co głównie przyciąga twoją uwagę?

Masz swoje ulubione cytaty, życiowe motto?

Zajmujesz się jakąś twórczością w fandomie?

Chciałabyś więcej pytanek [Specjalnie tworzę listę, obecnie mam w bazie jakieś 500, ale cały czas ją rozbudowuje :D]

 

 

Także ten, dobrej zabawy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

1. Czemu cały czas piszesz "hihi"?  Tu nie ma się z czego śmiać. Tu jest pełno studentów (np. @Mhroczny Brat Starostki), dresów (np. @Major Degtyarev), mhocznych dziewczyn (np. @StarostaXD) i staroświeckich dam (np. ja). Wszyscy są tu od ciebie starsi i mądrzejsi.

 

2. Pamiętaj, aby NIE ZAKŁADAĆ ZAPYTAJEK ANI NIE TWORZYĆ OC ALIKORNÓW, bo nikt cię nie będzie lubił.

 

3. Lubisz oreo?

 

4. Ulubiony przedmiot...?

 

5. Opowiedz mi kawał.

 

Pozdrawiam,

forumowa Triss Merigold.

(mam nadzieję, że ta ksywa nie jest zajęta :v)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minuty temu Velvie napisał:

Witam.

 

1. Czemu cały czas piszesz "hihi"?  Tu nie ma się z czego śmiać. Tu jest pełno studentów (np. @Mhroczny Brat Starostki), dresów (np. @Major Degtyarev), mhocznych dziewczyn (np. @StarostaXD) i staroświeckich dam (np. ja). Wszyscy są tu od ciebie starsi i mądrzejsi.

 

 

Każdy z nas reprezentuje inny element.

@Mhroczny Brat Starostki - Ekonomia/Studenckosć 

@Major Degtyarev - Prawilność 

Ja - Mhrok

@Velvie - Staroświeckość

 

Powinnam iść już spać o tej godzinie. 

Edytowano przez StarostaXD
Brat nie chce być studentem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu StarostaXD napisał:

 

Każdy z nas reprezentuje inny element.

@Mhroczny Brat Starostki - Ekonomia/Studenckosć 

 

Grrr... co wy z tymi studentami :___:

 

Nigdy nie studiowałem i nawet nie wiem czy będę na 100%. Wszyscy znajomi-studenci są nieszczęśliwi a ja się też boje, że taki zostanę. ;-;

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu 1stChoice The Firstu napisał:

 

Grrr... co wy z tymi studentami :___:

 

Nigdy nie studiowałem i nawet nie wiem czy będę na 100%. Wszyscy znajomi-studenci są nieszczęśliwi a ja się też boje, że taki zostanę. ;-;

Nie poszedł na studia. Pracuje w banku (i to nie jako sprzątaczka).

Poszli na studia. Zostali księgowymi i nauczycielami.

Aha, logiczne :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu 1stChoice The Firstu napisał:

 

Grrr... co wy z tymi studentami :___:

 

Nigdy nie studiowałem i nawet nie wiem czy będę na 100%. Wszyscy znajomi-studenci są nieszczęśliwi a ja się też boje, że taki zostanę. ;-;

Mój ziomek,studia w tych czasach to nie wyznacznik sukcesu.Jeśli nie chcesz być lekarzem,prawnikiem itd to nie masz co na nie iść.Ehh niestety większość ludzi tego nie rozumie :ajsleepy:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Owszem, jestem rok starszy od @Pinkie szmalec, ale o wiele bardziej ogarnięty. Tylko, że ja się jeszcze nie skompromitowałem. @1stChoice The Firstu ma racje. Przejrzałem sobie profil @Pinkie szmalec i... Posty typu: "klapa od kibla xd", rzygnięcie na scenę,  spoko dzienki. Gdy się przedstawiła spodziewałem się, że będzie w miarę normalna. 

 

"Uwaga nie umiem pisać po polsku, hihi". To nie zostaniesz zaakceptowana na tym forum, jednak bez względu na wiek osoba, która będzie pisać inteligentne posty itp. to chyba zostanie zaakceptowana? Może teraz jest mało takich przypadków, ale, jednak się zdarza. 

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu Siemowit Dash napisał:

Owszem, jestem rok starszy od @Pinkie szmalec, ale o wiele bardziej ogarnięty. Tylko, że ja się jeszcze nie skompromitowałem. @1stChoice The Firstu ma racje. Przejrzałem sobie profil @Pinkie szmalec i... Posty typu: "klapa od kibla xd", rzygnięcie na scenę,  spoko dzienki. Gdy się przedstawiła spodziewałem się, że będzie w miarę normalna. 

 

W końcu ktoś mnie zrozumiał. Właśnie o to chodzi. Nie mam nic do jej wieku. Bywały tutaj młodsze osoby, z którymi fajnie się gadało i przynosiły temu forum coś wartościowego. Ten troll- o którym mowa teraz- tylko je ześmieca shitem.  I przepraszam, że jestem taki okrutny ( sam się sobie dziwie).

Edytowano przez 1stChoice The Firstu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
12 minuty temu Setco napisał:

I tak z przywitania trolla zrobił się off top o nierozgarnięciu niektórych młodszych. Może będzie lepiej, trzymajmy kciuki. Choć w sumie sama jestem młodsza od Pinkie Szmalec, co się będę wypowiadać. xd

Nie liczy się wiek, liczy się inteligencja. @Pinkie szmalec na pewno jej brakuje, więc w zasadzie chodzi o poziom inteligencji i tego co piszesz. To jest ważne na tym forum 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum, czy coś....

10 godzin temu Setco napisał:

I tak z przywitania trolla zrobił się off top o nierozgarnięciu niektórych młodszych. Może będzie lepiej, trzymajmy kciuki. Choć w sumie sama jestem młodsza od Pinkie Szmalec, co się będę wypowiadać. xd

Gdybyś nie napisała, to bym się nie domyśliła ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minuty temu Pinkie szmalec napisał:

Dzienkuję bardzo za przywitanie ale jednak " mam zbyt mało inteligencji" wg was więc żegnam.

 

 

Prosznem stawil bym jakiemś przecinki i kropki ale wg ciebie  z bardzo małej litery sa wgl nie potrzebnem

 

Pa

 

PS Jak masz jakieś koleżanki/siostry +16 umiejące inteligentnie pisać to zaproś, powitamy je cieplej. I wypełnisz swoją pokutę przy okazji. ;3

Edytowano przez 1stChoice The Firstu
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zbyt mało dystansu do tego wszystkiego :fluttershy3: To forum tak ma, czasami należy - za przeproszeniem - olać to i owo. To nie Ponyville, gdzie każdy jest milutki i fajniutki. Znam osoby, które przywykły i dziś mają po XYZ postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej... chce coś dopowiedzieć na temat nie ogarnięcia, wieku trolli itp. Moim zdaniem nawet jeśli osoba jest młoda, nie umie pisać w 100% dobrze i nie jest całkowicie ogarnięta, nie znaczy że jest to troll... taką osobę powinno się przywitać ciepło i miło, może zaoferować pomoc w odnalezieniu się na forum, ale nie oceniać od razu że to troll - no chyba, że widać na serio że to troll i uświadomić innych podając argumenty - argumenty które będą niepodważalne... a to co tu pokazali niektórzy od razu oskarżając o to że to troll, to zwykła żenada... nie chce was tu obrażać, ale tak się po prostu nie robi, wyobraźcie sobie taką 11 latkę która chciała się po prostu przywitać i żyć miło - a tu taki hate i wyzwiska... myślicie że taka osoba by została w fandomie na dłużej i uważała by Bronych za dobrych ludzi? moim zdaniem nie. Nie bronię w tym momencie tej osoby u góry, bo to nie miałoby sensu - są argumenty za tym, że to troll i nie troll... a jeśli nie wiadomo czy to troll czy nie troll, postarać się z taka osobą dłużej pogadać bo jeśli to troll to szybko wyjdzie bo taka osoba się szybko znudzi, a jeśli nie, to znaczy, że to nie troll. a zamiast tego wy od razu oceniacie że troll i za przeproszeniem wypie*dalać. A gdyby was nikt nie brał na poważnie i mówił że jesteście trollami itp. szczególnie jakbyście mieli 11 lat. Moim zdaniem nie byłoby to za miłe i tacy ludzie straciliby u mnie w oczach... pewnie byłoby mi smutno i źle(Jeśli miałbym 11 lat). To dziecko niczym wam nie zawiniło a wy od razu najeżdżacie... Powtarzam: ja tu nie bronie tego człowieka, ja tu mówię o tym, że zbyt pochopnie oceniacie ludzi, zbyt szybko i żeby pomyśleć zanim się coś napisze, bo przez takie głupie wyzwiska można kogoś wprowadzić w depresje... A co do Pinkie Szmalec, to nie mogę stwierdzić czy to troll czy nie, to że pisała takie rzeczy w zabawie "skojarzenia" to nie znaczy że od razu troll - 11 latków takie rzeczy bawią, szczególnie jak się naoglądają na YT i innych stronach. A to że nie umie pisać poprawnie polszczyzną także nie oznacza, że to troll - ile 11 latków potrafi 100% posługiwać się językiem polskim? Przecież to sprawia problem nawet niektórym dorosłym i dojrzałym ludziom, przecież Polski to jeden z najtrudniejszych języków świata... nie oczekujcie od 11 latka, że będzie znał go perfekcyjnie i tak samo będzie potrafił go używać. Nawet ja nie pisze tego komentarza idealnie, jest parę rzeczy które mógłbym tu poprawić i wprawione oko mogłoby zobaczyć te błędy. Ludzie, ogarnijcie się, bo za takie nie przemyślane i bezpodstawne oskarżanie i najeżdżanie na innych może spowodować tragedię. - Na koniec dodam, że nie można i tak jednoznacznie stwierdzić czy to był troll czy nie, czy którykolwiek użytkownik to troll do póki się nie pozna tej osoby. Boże... z kim ja żyje...

 

P.S. To co tu napisałem nie tyczy się wszystkich - tylko tych, którzy oceniają pochopnie i nie pomyśleli o wszystkim i nie przewidzieli co może się stać.

Edytowano przez Anoax
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu SPHRAX napisał:

No sorry...

No cóż... nawet jeśli to troll, to nie można pochopnie nikogo oceniać. A może osoba nie jest w 100% ogarnięta i tak pisze bo myśli, że będzie śmieszna i jakoś się wpasować, jak to młodzi - jeśli chodzi o społeczność, są to idealne przykłady do prezentacji z psychologii tłumu... podążają za grupą, starają się wpasować bo boja się odrzucenia, starają się być takie trochę śmieszkowate by się wpasować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz SPHRAX napisał:

Czy ktokolwiek na forum zamiast kropki stosuje "hihi"?

Nie w każdym komentarzu napisała hihi, po za tym - jak mówiłem, może starała się być bardziej smieszkowa by się wpasować, bo jest bardzo młodą osobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...