Skocz do zawartości

Slender


Pawlex

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A ja cię witam i żegnam bo niedługo odejdę, slendy chyba chce po mnie przyjść.

A może zrobię mu Pixel Arta w minecrafcie i mnie oszczędzi?

niewiem ale życze ci powodzenia w twym krótkim lecz wspaniałym życiu :) aha a tu mapa zeby ci się udało przezyć i zebrać wszystkie kartki :DDołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to on pojawił się na jednym z forum (nie pamiętam nazwy) a właściwie jego zdjęcie nawiązanie jego historii jest także ze spłonięciem szpitala w którym zginęło 14 dzieci. Ja znam tylko 2 gry z nim: Podana w pierwszym poście: Slender i nazywany często Slender 2 - Slender Sanatorium. Kaziu aż tak mi nie śpieszno jak już napisałem dziurę po nożu w głowie mu zostawię :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2 robi się to samo ale chodzi po... właściwie to wygląda jak szpital albo jakiś psychiatryk (z tym psychiatrykiem to mi tylko tak wygląda). Takie same zasady 8 kartek slendy po zebraniu każdej pojawia się coraz częściej i tak aż zbierzesz all albo on cie dorwie :P Spoko pokażę mu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slender... Muszę spróbować w to zagrać. Grałem już w podobną grę więc włączę się do tematu. Hospice to podobna gra. Też się zbiera kartki itp. Ja przy tego typu grach wysiadam i nie chce już w to grać. Ale potem znowu włączam i gram jeszcze raz :rainderp: Polecam też grę SCP. Po wejściu do domu schodzimy po schodach. jest 160 pięter i z każdym jest coraz straszniej. Nie wierzę ,że komuś z was uda się zejść na sam dół. LINK: http://www.instalki.pl/gry/download/przygodowe/SCP-087.html Aha i klawisz "e" uruchamia różne rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się prędzej czy pózniej i tak zginiesz ale jest tak jak mówiłem są dwie drogi jedna dobra druga zła niewiesz ktura jest ktura dobrze wybierzesz masz gdzieś dodadkowo pewnie 5 minut życia żle potwór cie zjada :P

Ps. wczoraj mój ojciec gdzieś o 21:00 grał w slendera po 1 kartce i kilkudziesięciu sekundach powstanowił pogadać z slendermanem i DEAD :D i oczywiście obrazek odemnie :D

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...