Skocz do zawartości

Slender


Pawlex

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To jeszcze ja się dorzucę! Wczoraj pobrałem z Kaziem tego "Szlendera". Obydwoje byliśmy no.. podjarani :P Pierwszy grał Kazek.. Zebrał 4 kartki, ale jaka beka.. Razem tak wrzeszczeliśmy na całą chatę, że nawet mój pies przyszedł z dworu do nas na górę :P Oczywiście obydwoje po tym pierwszym razie zaliczyliśmy zgona :rainderp: Potem Kazik grał jeszcze raz i też zebrał 4 kartki, no i oczywiście znowu podwójny zgon.. I wreszcie ja zagrałem.. Opierałem się, ale już zagrałem... Zebrałem dwie kartki i już miałem w zasięgu ręki trzecią, jak mi z nienacka Slender wywalił i zamiast po kartkę zacząłem na niego biec :P No niby dalej się go boję, ale trochę mniej. Ale i tak nie odważyłbym się w to zagrać samemu, a co dopiero w nocy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnił mi się wczoraj. Przegrał.

Warmen, mi nie straszne żadne stosy :P Wydaje mi się że Slendi to pochłania inkwizytorów na śniadanie :P

Wydaje mi się, że Ci straszne ;) A Slenduś nie jest taki mocny. I wciąż czekam na tę teorię :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony chętnie bym pograł, a z drugiej jestem chyba zbyt przewrażliwiony, żeby przysiąść do tej gry ;p. Oglądam sobie gameplay i zastanawia mnie jedna rzecz: jak w tej grze można zginąć? Tylko przez zbyt długie przyglądanie się Slendermanowi, czy może on podejść do gracza i go zabić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...