Skocz do zawartości

User nad tobą trafił do więzienia...


Sowenia

Recommended Posts

godzinę temu Ratchet napisał:

za to że mnie oskarża bezpodstawnie :)  (ok dobra to ja nie kupuję już gumek w kiosku co jak co ale mamą to ja jeszcze nie chę być ) :D

Oj tam bezpodstawnie... kiedyś pewnie jak robiłaś jakiś żart czy coś to przedziurawiłaś (zakład? )

Teraz już tak nie robią chyba w kieskach, kiedyś robili bo to byli/ są fanatycy kościoła, a ten chyba coś mówił, że trzeba się rozmnażać i... no jakoś tak.

 

Wracając:

Za bycie sobą

 

Edit:

Za bycie malkontentem (tak, nie mam pojęcia co to znaczy xD )

Edytowano przez Michalski9
Bo Bronek mnie wyprzedził
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minuty temu Michalski9 napisał:

Oj tam bezpodstawnie... kiedyś pewnie jak robiłaś jakiś żart czy coś to przedziurawiłaś (zakład? )

Teraz już tak nie robią chyba w kieskach, kiedyś robili bo to byli/ są fanatycy kościoła, a ten chyba coś mówił, że trzeba się rozmnażać i... no jakoś tak.

Mądrości kościoła.....

 

za to że nie ma pasty do zębów

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minuty temu Bronek napisał:

(Kościoła, a nie kościoła. Chyba budynek im tam nic nie mówił :v. A teraz nie zabijajcie mnie za to)

 

Za słuchanie co mówi budynek.

 

Nie mam szacunku do naszej kościelnej elity (bo to złodzieje) dlatego z małej litery mam tylko szacunek do samej wiary. A tak po za tym jestem ateistką i nie dbam o to jak napisze słowo "kościół"

 

za to że nie mam pomysłu

Edytowano przez Ratchet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Ratchet napisał:

Nie mam szacunku do naszej kościelnej elity (bo to złodzieje) dlatego z małej litery mam tylko szacunek do samej wiary. A tak po za tym jestem ateistką i nie dbam o to jak napisze słowo "kościół"

 

za to że nie mam pomysłu

Możesz sobie być ateistką (pozwalam), ale chodziło mi o to, że to błąd ortograficzny. Jeśli nie masz szacunku do Rosjan to też piszesz małą literą?

 

Za bycie gadziną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Bronek napisał:

Możesz sobie być ateistką (pozwalam), ale chodziło mi o to, że to błąd ortograficzny. Jeśli nie masz szacunku do Rosjan to też piszesz małą literą?

odpowiedź jest prosta TAK! bo to właśnie wykazuje brak szacunku do osoby kraju lub instytucji

 

Za to że mam dobry humor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...