Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Niklas

Odcinek 12: Spice Up Your Life

Ocena  

35 members have voted

1. 1. Odcinka

• 1
      1
    • 2
      1
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      4
    • 6
      1
    • 7
      8
    • 8
      8
    • 9
      5
    • 10
      4
    • Pinktastic! 11/9
      3

Recommended Posts

Cóż odcinek obejrzany dogłębnie w końcu i powiem tak, że moja ocena jest naprawdę tyn razem bardzo subiektywna, bo nie widzę wad którzy część użtytkowników tuwymeniła, a nwet część wad uważam za plusy ( np wada o której mówił FIrstChoice - czyli mała  przestrzeń jak dla mnie jest ogromnym plusem, bo można się skupić na szczegółach, które w innej sytuacji są pomijane np mamy np bardzo dobrze zrobione postacie Safron Masali i jej taty zarówno pod względem  wyglądu jak i, sposobu zachownia są to prawdziwi hindusi, :). Choć mogę mieć o tym pojecie byle jakie, bo w Indiach nie byłem, ale jeśli kiedyś Bóg pozwoli to chciałbym odwiedzić Chiny, jJponię oraz Indie.

Niektórzy mówili tez, że temat odcinka jest dosyć płytki, bo dotyczy jedzenia, ale moim zdaniem jedzenie jest jedynie drogowskazem do prawdziwego tematu, którym  jest radość z robienia czegoś wspólnie, a zwłaszcza w rodzinnym gronie i tym, że w bieganie życia bardzo łatwo stracić z oczu tą radość lub uznać ją za nieistotną - mamy tego  przykład w początkowych relacjach między Masi a jej ojcem -Masi jest poirytowana czarnowidztwem swego rodziciela  on zrezygnowany i załamany sytuacją loklau, co prowadzi do spięć, ale chwila wystarczyła cszczerej rozmowy i dowiadujemy, się co sprawia obojgu radość i za czym tęsknią - wspólnym gotowaniem, więc co robią nasze bohaterki zachęcają ich by do tego wrócić i  BAM!i Magic of Friendship Saves the day once Again. Można też doszukać się tematu, który dominował w 1 odcinkach Rarci i tak rozumiem poirytowanie niektórych, bo zachowanie Rarci wskazuje, że chyba cierpi na sklerozę bo sytuacja przypomina jej zachowanie z Sweet and Elitte, by potem nagle się opamiętała normalnie :facehoof: . Jak to dobrze, że Mapka zawsze wybiera jej na towarzyszkę :pinkie:, bo  bez niej byłby istny :discord: )

Co zaś do piosenki, być może nie powala tekstwo (zwłascza part Rarci), ale za to ten hinduski beat miażdży i zachęca do belly dance (przynajmniej mnie) 

Tak wieć widzę ten odcinek jako genialny na środek sezonu, bo mamy tu danie może nie w !00% doskonałe, ale główne jego składniki są  dobrane wręcz doskonale i w idealnych proporcjach - parafrazując naszą różową petardę " The Food is so good. The flavour so fancy and free :smile:

• Upvote 1

Miałem nadzieję, że krytyk choć trochę będzie przypominał wyglądem Magdę Gessler :P

Taka ciekawostka, która może zainteresuje Talara. W polskiej wersji Saffron Masala ma głos Magdaleny Wasylik, który dubbingowała również Adagio Dazzle:pinkie:

Swoją drogą, córka Hindusa bardziej mi wyglądała na cygankę, niż na typową Hinduskę. Tak wiem, cyganie wywodzą się z Indii i okolic.

Edited by SebastianRichCountryOwner