Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Mates

Pochwal się.

Recommended Posts

To i ja się pochwalę, już na wypłatę kupuję sobie nowy telefon ROG Phone 2 w wersji ponad 500 GB pamięci

• Upvote 2

A ja się pochwalę, że dalej mam starą, klawiszową Nokię, poobijaną, ale działającą, bez aktualizowanych programów, bez działającego internetu, 0,3 mpix, bateria trzyma tydzień, ładuje się w dwie godziny, da się wysyłać SMSy :pinkie3:

• Upvote 1

Wpadło kilka nowych rzeczy:

Krajalnica - mało znanej firmy Zelmotor - prawdopodobnie, mają coś wspólnego z Zelmerem:

Spoiler

lOafeb4.jpg

Jeansy:

Spoiler

4buXOxa.jpg

Spoiler

YUUHf55.jpg

Czapka z daszkiem:

Spoiler

Q0JchdW.jpg

Powerbank -  XIAOMI 3 PRO 20000mAh USB-C PD QC3 45W:

Spoiler

t6fzNDF.jpg

Kabel U ES BE - musiałem dokupić, bo dołączony miał ze 20 cm, a ten na zdjęciu powyżej to USB 3.0:

Spoiler

bEz8b9P.jpg

Edited by MLPFan
  • Upvote 3
  • Thanks 1

Moja kolekcja gier z serii  ポケットモンスタ powiększyła się aż o cztery pozycje: Pokemon Black, Black 2, Alpha Sapphire oraz Ultra Sun (cyfrowo)

Spoiler

XwFcEea.jpg

A do tego "Let's Go Pikachu" oraz "Shield" na Switchu 

Swoją drogą, Allegrowi Janusze Biznesu nieźle szaleją. Jakiś cwaniaczek chciał za Pokemon Black 2... uwaga... 329zł + koszty wysyłki. Tak, dobrze widzicie... 329zł za używaną grę na stareńkiego DSa :drurrp: Żeby było "śmieszniej", ludzie na facebookowej grupie (Nintendo Kupię/Sprzedam/Zamienię) jednogłośnie bronili tej patologii. :wtf: Twierdzili, że w Polsce taniej niż za 250zł nie kupisz, a na ebay'u mało kto wysyła do Polski. Postanowiłem to sprawdzić. I wiecie co? W jakieś 10 minut znalazłem na ebay'u aukcję u super sprzedawcy: Pokemon Black + Black 2 za 274zł (wliczając w to przesyłkę z Holandii). Mówiąc krótko, to co Janusz sprzedawał za 329zł ja kupiłem za prawie 200zł taniej. Ech, będzie w co grać.  

Edited by Triste Cordis
  • Like 1

To i ja się pochwalę moją kolekcją.

Spoiler

Fi4we.jpg

A tutaj moje ulubione książki o zombiakach 

Spoiler

Fi4wb.jpgFi4w0.jpg

• Upvote 2
  • Thanks 1

- Ojciec wreszcie dodzwonił się na okulistykę na Ceglaną i przełożył mi termin wizyty (30.10.2020. Dlaczego dzwonił ojciec a nie ja? Ano dlatego, że istniało spore prawdopodobieństwo, że pokłócę się z rejestratorką:rapidash2:)

- Jako, że ojciec bardzo lubi siatkówkę, w niedzielę (08.03), na Ipła TV, zapłaciłem za dostęp do finałowego meczu PP kobiet. Kosztowało mnie to 5 plnów

• Like 1

Nowy gryzoń wleciał - Logitech G502 Lightspeed

Spoiler

PIqIgM2.jpg

Spoiler

iEtrfi1.jpg

Niestety - jest jeden wałek - 150 prób instalacji oprogramowania Logitech G HUB, spełzło na niczym:rapidash2: 

• Like 1

Ostatnio znalazłem sobie drogie interesujące hobby czyli klawiatury mechaniczne.

Oto pierwszy zakup, na razie same capy ale i tak jestem z nich zadowolony. Reszta po wypłacie.

Spoiler

AQr3jjC.jpg

bVHn8vP.jpg

• Upvote 1

Żadne tam osiągnięcie, ale wreszcie po 3 tygodniach odblokowałem:

Spoiler

glande.jpg.1c1d41abe94f4dcf45b97174c326045d.jpg

a teraz blizzdziady jedne dały bonus repek :(

Spoiler

WeeHighFairyfly-size_restricted.gif

Edited by Chip

Zacznijmy od tego, że nie kupuję telefonu (nie pykło z finansowaniem). Nie mniej, zanabyłem drogą zakupu, kilka rzeczy:

Orginalnego Windowsa 10 w wersji pro

Spoiler

hfmxgTU.jpg

Zestaw do golenia mordki:

Spoiler

njiqMZr.jpg

Kawę:

Spoiler

liGeFYa.jpg

Lornetkę:

Spoiler

xruYQsR.jpg

Prócz tego - stojak na ręczniki papierowe, szczotkę szczelinową do odkurzacza (która okazała się być nie co za krótka [35 cm]. Wystarczy, że przesunę troszeczkę lodówkę i dojadę do ściany. Także kurz będzie miał przerąbane:crazytwi2:). Wpadło też trochę spożywki.

• Upvote 1
  • Like 1

wydrukowałem sobie (i pomalowałem też):

Spoiler

dyn1.thumb.jpg.51d029a32609b949458745411f165034.jpg

wymiary: 11x11cm bez wihajstra

Edited by Chip
  • Upvote 1

trochę szpargałów do frezowania oraz wykonywania otworów mi w końcu przyszło:

Spoiler

obr1.thumb.jpg.ad097ad2723e13534e91542e86308acb.jpg

Edited by Chip
  • Upvote 2

Urząd Skarbowy, zrobił mi wczoraj niespodziankę. Sami rozliczyli mnie z podatku i zwrócili 403 złote :D. Dzięki tej kasie, mogłem m.in opłacić II ratę ubezpieczenia mieszkania (200 pln na rok)

• Upvote 1

Jakiś czas temu doszła do mnie zamówiona lornetka OLYMPUS 8X40 i jeszcze nie zdążyło się ją dobrze przetestować... przez korona i tak dalej, ale zakup uważam za jak najbardziej udany. Idealna do obserwowania ptaków i innych zwierząt, a i po mieście porozglądać się można lub widoki podziwiać. Ogólnie dobry sprzęt i nieskomplikowany.

Spoiler

DPSI_8x40__front_Tl__x290.png

A tutaj już dotarł nowy zakup, który był podyktowany potrzebą dokupienia do telefonu porządnych słuchawek. Telefon nie posiada wejścia Jack, a na usb-C nie widziałem słuchawek, tak więc wybór padł na słuchawki bezprzewodowe firmy Jabra elite active 65t.

Spoiler

2-stacja-ladujaca-sluchawki.jpg

Słuchawki zostały dość mocno przetestowane w ciągu dzisiejszego dnia i mogę powiedzieć, że spisują się wyśmienicie. Troszkę problemów może sprawić dobre osadzenie ich w uszach, ale gdy już sobie z tym poradzimy, to nie wypadają i nie przeszkadzają. Grają czysto i jeśli ktoś nie jest jakimś audiofilem, to będzie na pewno z nich zadowolony. Fajnym rozwiązaniem jest to, że słuchawki wykrywają swoją pozycję i jeśli np czegoś słuchamy, ale ktoś nam coś chce powiedzieć, to wystarczy wyjąć jedną słuchawkę z ucha i film lub piosenka automatycznie się pauzuje. Po włożeniu słuchawki samoistnie startuje dalej. Mają wbudowane mikrofony, więc można z nich swobodnie rozmawiać, ale z uwagi na brak aktywnej redukcji szumów to przy silnym wietrze wiadomo, że mogą być problemu z tym że będą zbierać szum. Kolejnym takim mało istotnym mankamentem jest to, że sterowanie w słuchawkach znajduje się na tym złotym elemencie z nazwą firmy i są to przyciski. Wyobraźcie sobie naciśnięcie przycisku i jednoczesne wpychanie słuchawki do ucha... na szczęście jedyny większy problem z tym to lewa słuchawka, która steruje dźwiękiem.

Do słuchawek można również pobrać aplikację na telefon i je dość dobrze sobie wyregulować, a także zastosować różne tryby, wśród których jeden jest ciekawy, a polega na tym, że słuchawki aktywują mikrofon i odbierają dźwięki otoczenia, przekazując je nam... w ten sposób jesteśmy świadomi otoczenia mimo posiadania ich w uszach.

Słuchawki oceniam w skali od 1 do 10 na 7 lub 8. 

• Upvote 2