Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Mates

Pochwal się.

Recommended Posts

3 minuty temu, Fanuś napisał:

Panie - w totka żeś Pan wygrał? :P

Jeśli idzie o gry, to zbierałem to 20 lat, na długo przed osiemnastką, a co do kompa i konsoli, to 3/4 kwoty miałem uzbierane, plus grudniowe premie, a 1/4 dobrałem z banku i gitara.

• Like 1

@BiPSkoro masz PS5, to do kompletu polecam słuchawki Pulse 3D. Co prawda to konsola "tworzy" dźwięk przestrzenny (technologia Tempest 3D)  i zadziałają nawet takie najtańsze od chińczyka, ale na moich starych słuchawkach brzmiało to niezbyt dobrze (za mocne basy, całość jakaś taka "płaska" i mało przestrzenna. Mówiąc krótko, nijaka). Na Pulse 3D jest o niebo lepiej. Od razu zaznaczam, że wszystko zależy od gry. O ile taki Horizon: Zero Dawn brzmi całkiem nieźle, to Borderlands 3 oferuje istny orgazm dla uszu :rdderp: Da się usłyszeć nie tylko z której strony padają strzały, ale też z jakiej odległości. Coś pięknego :) 

Edited by Triste Cordis

13 godzin temu, Triste Cordis napisał:

@BiPSkoro masz PS5, to do kompletu polecam słuchawki Pulse 3D. Co prawda to konsola "tworzy" dźwięk przestrzenny (technologia Tempest 3D)  i zadziałają nawet takie najtańsze od chińczyka, ale na moich starych słuchawkach brzmiało to niezbyt dobrze (za mocne basy, całość jakaś taka "płaska" i mało przestrzenna. Mówiąc krótko, nijaka). Na Pulse 3D jest o niebo lepiej. Od razu zaznaczam, że wszystko zależy od gry. O ile taki Horizon: Zero Dawn brzmi całkiem nieźle, to Borderlands 3 oferuje istny orgazm dla uszu :rdderp: Da się usłyszeć nie tylko z której strony padają strzały, ale też z jakiej odległości. Coś pięknego :) 

Ja zasadniczo nie lubię grać na słuchawkach i zazwyczaj gram bez. Jedynie jak gram w multi z kimś i gadam przez mikrofon, to wówczas owszem, ale po za tym to unikam.

I znów, wpadło kilka nowych rzeczy. A dokładniej - drukarka (Lexmark 2546), Kaszlak, czapka i podkładka (Logitech Powerplay)

Spoiler

bVrrYsB.jpg

Biurko i lampa, nie są nowe.

• Thanks 1

Sterownik klawiatury do urządzeń:

- komunikuje się z master uC przez TWI (oczekujące lub wyzwalane przerwaniem);

- obsługa do 80 klawiszy;

- hardware'owy debouncing;

- czas skanowania zależny od ilości zadeklarowanych klawiszy (max ok 50ms);

- blokada jednoczesnej rejestracji dwóch lub więcej klawiszy;

- 460B programu 4B RAM, max wielkość stosu 14B;

Prototyp połączeń elektrycznych na breadbordzie:

Spoiler

klaw1.thumb.jpg.f8a32896203c86d09813cdcef4767c8e.jpg

Najnowszy zakup. gry posiadam od wielu lat, ale postanowiłem kupić sobie na steam.

Spoiler

HqABT.pngHqACg.png

• Upvote 1

Jestem pacjentem z grupy B1 i dziś, zaszczepiłem się przeciw koronce (szczepionka Pfizer). Jak na razie, wszystko ze mną, jest OK:pinkiesmile:. Drugą dawkę, podadzą mi 29 kwietnia.

• Upvote 1
  • Like 1

Jak to Triste Cipher przeprosił się z książkami... :godpony: Pierwsze trzy tomy przeczytane, czwarty zaczęty. 

Spoiler

ErvgLzX.jpg