Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Gothic 2 Noc Kruka - propozycje questów


Paladyn Sonaty Dusk

Recommended Posts

Siema. Obstawiam, że na tym forum znalazłoby się parę osób, które grały/grają w G2, dlatego takie pytanie - jakich questów wam brakowało w nim albo może znaleźliście rzeczy, które wydawały wam się niedokończone przez JoWooD/PB? Pytam, ponieważ zbieram propozycję do moda xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powstanie takowy mod, to daj go tutaj, lub zainteresowanym na PW, może zagram jeszcze raz w tę grę. Jednak osobiście uważam, że twój mod, miałby zdecydowanie większe wzięcie, gdyby dotyczył Wiedźmina 1,2, a zwłaszcza 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na moda "Dzieje Khorinis" z oryginalnym dubbingiem. Twórcy zatrudnili aktorów dubbingowych :D

Co można dodać, hmmmn... Na pewno jak najwięcej postaci z 1 części. Przydałyby się jakieś nieschematyczne zadania, które można zakończyć na wiele sposobów. Jak najwięcej humoru. Na konkretne zadanie jakoś nie mam pomysłu :(

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość motywów już przedstawiono w innych modach. Ale możesz dodać jakąś historię dla tego orka w jaskini przy północno-wschodniej bramie. 

Skoro już istnieje zrobiony przez Ciebie mod to daj linka a z chęcią zagram :). [o ile już nie grałem bo mało jest modów w które jeszcze nie grałem x) ] 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gothicu II z dodatkiem NK dla mnie nie brakowało niczego jeśli chodzi o questy i historię.

 

Według mnie tylko rozwój postaci był bardzo ograniczony ( patrz. por. seria The Elder Scrolls) i mogło by być więcej przedmiotów. Punkty postaci były bardzo ograniczone i brakowało fajnych statystyk. Coś np. jak. regeneracja many/zdrowia, różne umiejętności specjalne itp.

 

Ogólnie to jedna z moich ulubionych serii i nic więcej nie mam na źle do powiedzenia na jej temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vezz W sumie mogę podlinkować link do forum z downloadem, ale pamiętam, że były jakieś małe problemy z paczkami. Więc pobiera się moda na własną odpowiedzialność :D

http://themodders.org/index.php?topic=24582.0

Aktualnie będę sam przechodził grę, żeby wyszukać jakieś błędy i może znajdę jakieś rzeczy, które mógłbym dodać(a przy zadaniach to potrzebuję konkretów, a jeśli chodzi o współpracę GZ z Laresem, to jakoś mi nie pasuje - w grze Gildia Złodziei to osoby skryte, unikające jakiejkolwiek uwagi, więc raczej z Laresem by się nie skumali).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...