Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Uszatka

Po dwóch latach się doczekałam! <3

Recommended Posts

Jestem tak podekscytowana i w ogóle cała w skowronkach, że aż się z wami tym podzielę :lunaderp: 

Moja ulubiona OC rok temu wygrała konkurs na postać tła w nowej części animatica Ink Potts, Hrabia Monte Cristo. Więc nie dość, że z niecierpliwością czekałam na kolejną część samą w sobie to jeszcze miała tam się pojawić moja Glacies Pavo~ <3 I pojawiła się!

Obejrzyjcie to tylko: 

Spoiler

Już pomijając moją OC, z której jestem dumna to jeśli zawitał tu jakiś fan Ink Potts to zwróćcie uwagę jak bardzo poprawił się im styl~ 

Edited by Uszatka
  • Upvote 8

Guest Ziemowit

Gratuluje Uszatko, zasłużyłaś na nagrodę jak mało kto! Przyjmij huga, jedyna osobo, co zdobyła Platynowego Ziemowita! :hug:

Właśnie teraz Uszatka napisał:

I poprawiłam link, bo nie włączało się od początku. 

Nie ma sprawy, każdym mógł sobie przewinąć :lunaderp:

Cieszymy się z tobą Uszatko i jesteśmy dumni c:

@Myhell Nie pamiętam jakie tam jeszcze są piosenki. Słuchałam ich ponad rok temu i tylko raz by przypadkiem nie zapamiętać i nie zepsuć sobie niespodzianki :fluttershy5: Ale pewnie wybiorą coś takiego, co pokaże zakończenie opowieści. 

I też się nie spodziewałam, że aż taki zaszczyt moją ockę kopnie. Byłam pewna, że będzie stała w tle czy coś :lunaderp:

Podpiszesz mi się na kapeluszu?
A tak serio, czekałem sporo na nową część i nie wiedziałem, że był tam konkurs na OC. Ale huh, dwa lata, trochę im zeszło ^^  
Warto było czekać, widać postęp w ich pracy. Swoją drogą, gdybym nie znalazł tej serii to pewnie nigdy nie przeczytałbym książki Hrabia Monte Christo i nie wiedziałbym, że jest najlepsza na świecie. Polecam.

P.S. Narysuj mi kucyka z requesta na PW albo spotkamy się w sądzie :kappa:

Edited by Ebenezer sKrucz
  • Upvote 1

Nie mogę uwierzyć, że przez półtora roku nie słyszałem o cyklu tych animaticów. Widziałem ich animatic o Sombrze, ale jakoś nie miałem okazji zajrzeć na ich kanał. Pomysł na animatic jak i samo sponyfikowanej powieści Dumasa było fajnym pomysłem, plus jeszcze w stylu musicalu :lunaderp:.

A tak gratulacje. Też bym się cieszył, gdyby część mojej pracy wylądowałaby (wizualnie) na ekranie youtube'a, a jeszcze lepiej na oryginalnej animacji. Super :huhwha:

• Upvote 1