Skocz do zawartości

osu!


Nister

Recommended Posts

Nie wiem czy to jeszcze aktualne' date=' ale macie. I dla potomnych - nie zakładajcie więcej tematów z OSU D: Poproście sobie o dział jak tak bardzo chcecie, albo coś. HAND.[/quote']

Hmm... Poddział "Gry muzyczne", a w nim poddział "Osu!" to nie taki zły pomysł. :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czasami pogrywałem jak jeszcze grałem jak szalony w stepmanie, ale jak zagrałem w Elite Beat Agents na ds to już nigdy do osu nie wróciłem. Chociaż nawet przed tym jakoś stepmania bardziej przykuła moją uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Możecie mnie dopisać z chęcią zagram :)

Gram only hard czasami inasane bo normale i easy za trudne ;P

Nick na osu: begrusek

Pozdrawiam.:)

hmmm... "Nighty Blue" coś mi się kojarzy ten nick :) chyba mam cie w znajomych :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

24 strony do przeczytania... Tak to jest jak się rejestruje na jakiś forach, a potem zapominam o nich na parę miesięcy. Streści ktoś o co chodzi w tym temacie? Macie jakąś grupę do Osu? Jeśli tak to mógłbym się dołączyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 strony do przeczytania... Tak to jest jak się rejestruje na jakiś forach, a potem zapominam o nich na parę miesięcy. Streści ktoś o co chodzi w tym temacie? Macie jakąś grupę do Osu? Jeśli tak to mógłbym się dołączyć?

W tym temacie dyskutujemy na temat tej gry. Piszemy również jaki mamy poziom/nick/na jakim trybie gramy itp. Nawet jeśli jakaś grupa istnieje to nic mi o tym nie wiadomo :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie dyskutujemy na temat tej gry. Piszemy również jaki mamy poziom/nick/na jakim trybie gramy itp. Nawet jeśli jakaś grupa istnieje to nic mi o tym nie wiadomo :rd6:

W takim razie jestem Piter009 58 lvl na chwilę obecną.

Może napiszę pytanie od razu?

Kiedyś na jakimś forum widziałem jak ktoś miał sygnaturkę z osu na którym miał swój nick i aktualne informacje takie jak lvl, punkty i miejsce w rankingu. Jak takie coś zrobić? Ja szukałem w profilu na osu i nic takiego nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napiszę pytanie od razu?

Kiedyś na jakimś forum widziałem jak ktoś miał sygnaturkę z osu na którym miał swój nick i aktualne informacje takie jak lvl, punkty i miejsce w rankingu. Jak takie coś zrobić? Ja szukałem w profilu na osu i nic takiego nie znalazłem.

W profilu OSU! nie ma takiej funkcji, zrobił to zapewne ręcznie w jakimś programie (Paint, GIMP, PhotoShop). Była to za pewne zwykła sygnatura z napisami ;x

Wiem za to, że istnieje taka fajna stronka, jest adres to http://s11.flagcounter.com/index.html Pozwala ona na zrobienie sobie takiej listy zwycięstw, wygląda to mniej więcej tak, jak u tego ziomka w profilu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego, ale stare, ukryte i nie wyświetla pp, czyli aktualnego rankingu, poza tym jest chyba rzadziej aktualizowane (do tego pokazuje złe acc!). Z tego co mi wiadomo, to takie coś było na stronie profilowej (zamiast wykresu), zanim wszedł system pp.

Przykład:

wa_-0.png

http://osu.ppy.sh/stat2/wa_-0.png

Można zmienić mod, wystarczy podmienić ostatnią cyfrę w linku do obrazka (0 - standard, 1 - taiko, 2 - ctb, 3 - mania)

Poza tym, ostatnio (no, może nie tak ostatnio :D) mój gościnny poziom do dość znanej przez niektórych piosenki został ranknięty :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie! Co wy na to, by wystosować list do administracji i stworzyć poddział "Gry muzyczne", a w nim "Osu!"?

Tutaj informacje w jaki sposób starać się o nowy dział.

http://mlppolska.pl/Watek-Nowe-dzia%C5%82y--776

Jestem jak najbardziej za - Świetny pomysł :lyra2:

Zatem deklaruję się na gracza nałogowo grającego w tą grę (potrzebujemy jeszcze 5) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast działu tylko dla osu. To może dodać dział z innym gatunkiem. Gatunkiem muzycznym/rytmicznym. Zawsze o Stepmanii i podobnych można by było pogadać.

Czytaj uważnie! :yay:

Panowie i panie! Co wy na to' date=' by wystosować list do administracji i stworzyć poddział [b']"Gry muzyczne", a w nim "Osu!"?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy też tak macie że gdy gracie na insane i potem się zagra na normalu to normal wydaje się za trudny ? O.o

Ta, kiedyś grałem z kimś na multi po próbach przejścia pewnej piosenki, to osoba ta śmiała się, że nie ogarniam normala na moim lvl...

Ja śmiałem się, gdy włączyłem insane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy też tak macie że gdy gracie na insane i potem się zagra na normalu to normal wydaje się za trudny ? O.o

P.S. Jestem za pomysłem oddzielnego działu.

Dla mnie mapki easy są o wiele trudniejsze niż Insane, nie potrafię na nich grać. Tak samo mam z hiddenem, żadnej mapki nie przejdę bez niego, bo po prostu już nie potrafię grać bez tej modyfikacji :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...