Skocz do zawartości

Brohoof nr 5 (lipiec - sierpień)


bobule

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Czytałem najnowszy numer dość pobieżnie, ale i tak oceniam go na 5 a Autorzy artykułów dostają o piłce nożnej Piosenkach i Muminkach dostają ode mnie :muffin:

O, ja napisałam artykuł o piłce nożnej :). Dziękuję za muffinke.

A ja wogóle nie przeczytałam tego numeru (oprócz tego artykułu o piosenkach) :aj3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja trochę skrytykuję - a mianowicie, pomijając wiadomy błąd w składaniu (Sowa, kupię Ci pół litra, jak to ma tak wyglądać;p), to jakoś... artykuły mnie mniej wciągnęły niż w nr 4. Nie chcę wytykać palcami, bo nie o to chodzi (najbardziej mi się podobały obie recenzje fanfików, choć Pinkie za krótka, i list do hejtera), ale jednak całościowo obniżyliśmy loty. Nie jest jakoś źle, ale zakładając ciągły rozwój powinno być lepiej. Swoją drogą, muszę pochwalić Zoruę - jak na początkującą pisze cholernie dobre, a z pewnością lepiej ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako upadły redaktor naczelny napiszę, że ten numer pomimo sezonu ogórkowego się broni, cieszy duża liczba publicystyki, mam nadzieję, że jak nadejdzie sezon to będzie lepiej ;) mi najbardziej nie podoba się układ gazetki, który nie został w ogóle zmieniony od wersji roboczej (ale ciii, nikt o tym nie wie :P ), trzeźwość sowy i brak krzyżówki. no i przeraża mnie, że jest tyle do czytania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie... faktycznie jakoś tak mnie nie wciągnęło czytanie jak poprzednio, mimo że artykuły nie były jakieś złe xd I racja - artykuł Zoruy to mocny punkt tego wydania. Zalecenia: większa uwaga Cygnusa przy korekcie (choć wiem, że przy większych partiach tekstu to nuży), dopilnowanie, by Sowa miał cydr przy sobie, bo na trzeźwo nie do końca mu wychodzi xD A wystarczyło jedynie zamienić miejscami Woodstock ze zlotem i układ tekstu byłby ok ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...