Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Siema ! Jestem Matjas Kapitan kociej załogi ! Może znacie mnie z SB na którym zazwyczaj spamie. Lubię Anime, Mange gry oraz My little pony ! Lamie w Lola( Naprawdę Lamie) I bym zapomniał pochodzę ze "srebrnego miasta" Bytom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi everypony! :yay: Przeszukiwałam odmęty internetu, w celu znalezienia jakiegoś miejsca, w których brony mogą spokojnie roztaczać magię przyjaźni i oto jestem. :P Imię me Gabriela, rocznik 95. Mieszkam niedaleko Warszawy. Interesuję się mangą, anime, japońską kulturą i muzyką, fantastyką. Lubię pisać opowiadania (jak złapię Pana Wena, to może kiedyś napiszę fanfik MLP :pinkiesmile: ), rysować, śpiewać, grać w gry. No i oczywiście kocham My Little Pony: Friendship is Magic! Nawet nie pytajcie się mnie, którego kucyka lubię najbardziej, bo uwielbiam je wszystkie, tylko czasami mam fazę na któregoś z nich, np. teraz jest to Luna, jak widzicie po avie i sygnie. :luna4: Pozdrawiam was wszystkich! :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :). Jestem Karol, ale często mówią na mnie "ty leniu patentowany, byś się ruszył z chałupy, a nie tylko przed kompem siedzisz" (dziwna ksywka, ale jakoś się przyjęła). Mam 20 (21 w lipcu) lat i jestem studentem finansów i rachunkowości (do dzisiaj się zastanawiam, jak bardzo musiałem być pijany, by pójść na kierunek, na którym wszystko jest dla mnie czarną magią). Kucykami interesuję się (hmm... można interesować się kucykami? :P) od kilku miesięcy, kiedy to wziąłem udział w jednym z youtube'owych maratonów. Moją ulubienicą jest Pinkie Pie. Po prostu kocham ją :P. Tego nie da się wytłumaczyć ;). Zaraz po niej plasuje się Fluttershy, ale to nie znaczy, że reszty kucyków nie lubię wcale ;). Co mogę o sobie więcej powiedzieć? Hmm... Niespełniony muzyk, który z nudów pisze na blogu (matko, przyznałem się do tego publicznie...), lubię czytać książki (biografie muzyczne i sportowe, czasami coś innego :P), fan Gwiezdnych Wojen, czasami pogram w parę gier na kompie czy ps2 (nie sugerujcie się moją ksywką - nie jestem nolifem :P). Mógłbym napisać, że dużo słucham muzyki, ale to tak, jakbym miał napisać, że oddycham ;). Głównie słucham rocka, ale jazzem, czy dobrym popem nie pogardzę. Długo się zbierałem by coś napisać, ale jak widać, udało się :). Jeszcze raz, witam Was wszystkich serdecznie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Avro/Patryk. Mieszkam w Mysłowicach i część z was mogła mnie zobaczyć na dzisiejszym ponymeecie w Katowicach. Interesuje się mangą i anime, słucham muzyki praktycznie każdego rodzaju i czytam książki fantasy. Gram w League of Legends i czasem w Minecraft'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum ^^

Jeśli mogę spytać: jakie anime i mangi lubisz najbardziej? ;3

Hej. :) Uwielbiam shoneny. One Piece, Bleach, Fairy Tail, Beelzebub, Soul Eater, Fullmetal Alchemist, Bakuman, Toriko itd. Jak chcesz, to tu masz mojego MAL'a: http://myanimelist.net/animelist/Namisa-sama. :rwink:

I witam was, Brickarmy, Avro. :hug3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo! Wreszcie nie jestem sama! Także kocham Bleacha ;3 Obejrzałam wszyściutkie odcinki i teraz czekam na najnowszy ^^ Sama jednak nie obejrzałam aż tak dużo anime. Tylko trochę Death Note, Shaman King i ostatnio Nanę - anime dla dziewczyn. Nie pamiętam nazwy japońskiej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam w domu trzy pierwsze tomy. Nie chcę jednak kupować wszystkich 48, bo to by za dużo kasy poszło xd Może kupię sobie ostatnią, o ile będzie ^^ Mam jeszcze pierwszy tom Death Note i Naruto, ale one nie wciągnęły mnie tak bardzo jak Bleach (może dlatego, że zaczynałam od anime) ;3 Na którym odcinku skończyłaś? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...