Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Hej, nazywam się Anka i też na początku hejtowałam kucyki, głównie przez to, że zrobiły się takie popularne w internecie. Zakochałam się w nich po 3 odcinku, kiedy to z totalnych nudów zaczęłam je sobie oglądać:D. Mam obecnie 19 lat, studiuję i miewam się całkiem nieźle:P swego czasu tworzyłam całą masę fan artów, ale ostatnio jakoś mi nie idzie. Zalogowałam się tutaj już jakiś czas temu, ale nie miałam zbytniej weny by cokolwiek napisać, ale dzisiaj coś mnie natchnęło:) Co do moich ulubionych kucyków, cóż... Na pierwszym miejscu jest Applejack. Potem Rainbow Dash, Pinki Pie i Fluttershy.. albo wszystkie sa na pierwszym? :D Wszystkie kocham ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mi tam. Nazywam się Maciek, ale i tak przyjęło się mówienie do mnie Madak, jestem na drugim roku studiów na wrocławskim UP. Kucykami interesuję się od niedawna, bo od końca października. W fandomie Polskim jestem raczej nierozpoznawalny, bardziej natomiast kojarzą mnie bronies z Wrocławia, Krakowa i Poznania, gdzie byłem na meetach. Ulubione kucyki: Derpy <3, Pinkie Pie, Luna no i Truffle Shuffle. Ulubiona piosenka: Smile, Smile, Smile; z fandomowych Long Way From Equestria Ulubiony odcinek: a friend in deed (osioł jest genialny, Pinkie jak zawsze też :P) Z mniej kucykowych rzeczy:lubię fantastykę, gry RPG, LARPy, trochę anime i mangę, dobre jedzenie, kiedyś granie w WoWa (niestety abonament za drogi już jest dla studenta :/) i LoL (wolę mieć przyjaciół w realu niż przez internet :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, z tej strony Piotrek Kalsztyn z portalu MM Silesia, ostatnio trafiłem na youtubie na katowicki ponymeet i przyznam, że mnie zafascynowała cała idea, trochę poczytałem o Was i chciałbym napisać artykuł o fanach My Little Pony. Jeśli ktoś ze Śląska w wieku 16+ chciałbym ze mną porozmawiać, zostawiam kontakt [email protected] Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Moje imię jest chyba dość oczywiste, ale na wszelki wypadek potwierdzam, że nazywam się Mateusz xD ZAINTERESOWANIA: Metal Gear Solid! Najlepsza gra pod słońcem. Po prostu MAJSTERSZTYK. Poza tym gry, które są u mnie na 2 miejscu to Bioshock, Castlevania Symphony Of The Night (ogólnie to wszystkie Vanie uwielbiam, ale SOTN szczególnie ^_^), Gothic i rzecz jasna Call Of Duty Modern Warfare 2 (fabułą miażdży, ale nie tak jak MGS bo ten to jeszcze wbija w ziemię). Straszliwie kocham podróże. Ruiny zamków, pałace i inne zabytki. Ale mój żywioł to góry!!! Proszę bardzo: Czerwone Wierchy, a ponadto Dolina 5-ciu Stawów (droga od Morskiego Oka) OMG i ten moment diabelski gdzie łańcuch powinien być, a DZIADA NIE MA! Że o Kasprowym nie wspomnę bo to kpina w porównaniu z czerwonymi xD Też uwielbiam na rowerze leśnymi ścieżkami jeździć. I ta atmosfera... Oprócz tego gram w młodzieżowej orkiestrze dętej na puzonie. Zasuwamy nie tylko marsze, ale i utwory rozrywkowe ("Quando Quando", "Hello Dolly", "I like Chopin" taak taak ^_^), ścieżki dźwiękowe ("Raiders March" i "Mieszanka melodii filmowych" czyli Czarne Chmury, Stawka Większa Niż Życie, Kariera Nikodema Dyzmy, Przygody Pana Michała i coś tam było jeszcze w tej mieszance, ale zapomniałem xD). Tak więc wiecie, że my robimy muzę na 102 no ewentualnie na 140.48 ^_^. ------------------------------------------------ FILMY: - "Zielona Mila" - "Skazani na Shawshank" - "1408" - "Gwiezdne Wojny" - "Matrix"-trylogia - "Władca Pierścieni"-trylogia ------------------------------------------------ SERIALE: - "House M.D." - "Prison Break" - "LOST" - "Ranczo" - "Ojciec Mateusz" - "Modern War Gear Solid" - "MLP FiM" ^^ ------------------------------------------------ MUZYKA (między innymi): - Sabaton - Disturbed - Metallica - AC/DC - Kult - John Williams - Harry Gregson-Williams - The Prodigy - Cynthia Harell ------------------------------------------------ KSIĄŻKI: Andrzej Pilipiuk: - "Kroniki Jakuba Wędrowycza" Stephen King: - "Christine" - "Marzenia i koszmary" - "Bezsenność" - "Gra Geralda"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :) Czytając twoje przywitanie od razu cię polubiłam :D Może brzmi to trochę niezręcznie... no, ale tak jakoś czytało mi się z uśmiechem :P Fajnie słyszeć, że grasz w orkiestrze ^^ W mojej skromnej mieścinie jestem mażoretką (tak to się pisze?), i właśnie często jeździmy z orkiestrą na różne występy i konkursy ;> (wiesz, mam takie pompony i nimi macham :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no lubisz MGS, Castlevanie i Gothica? Już cię lubię :P Z filmami i serialami się zgodzę również. No i gratki, że umiesz grać na czymś, bo ja akurat tutaj to beztalencie :D. No i witaj na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Również przepadam za podróżami i wypadami w góry. No i rower, to jest to. :D Szczęście, że w świętokrzyskim jest ciekawych tras nie brakuje.

Również w zbliżonej muzyce gustuję (głównie hard rock, blues i heavie metal). No i wiadomo: Bracia muzycy łącznie się! (a fuj! Zawiało komuną). Miło jest spotkać innego muzyka na forum. Szkoda tylko, że harmonijkarzy jak na lekarstwo. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, Mati, fajnie, że się objawiłeś ^^ Hah, jak to na filmwebowca przystało - lista gust kinowych pokaźna i elegancka. No i też uwielbiam rower - parogodzinne, czasem samotne trasy po 50 km wymiatają ^^ Choć nie polecam za bardzo zaszywać się w las - raz tak zrobiłem (myślałem, że tak dobrze znam okolicę) i potem przez parę godzin szukałem wyjścia z tego (dosłownie) bagna xd Soczuś, GITARA, a nie keyboard ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie, że propagandowa akcja na filmwebie przynosi efekty, szczególnie gdy przychodzą do nas normalni użytkownicy(a nie typowe filmwebowe trolle, dla których chyba nie jesteśmy zbyt mainstreamowi) :D także, witam w naszych skromnych progach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobule -> a zgadnij kto na filmwebie założył temat "Polskie Forum" :) (podpowiem że niejaki guzik)

A tak w ogóle witam nowych.

No to good job ^^ W sumie teraz dziwię się, że wcześniej nie wpadłem na taki pomysł by napisać o forum na filmwebie... ech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Jestem Michał lat 17 pochodzę z Kutna. To takie zadupie w woj. Łódzkim.Lubię My Little Pony, Metal(Sabaton,Hunter,Haggard), książki(głównie fantasy i psychologiczne), Gry na PC głównie strategie... Poza tym ubóstwiam Fluttershy:D Jak coś piszcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe powitanie;) Cóż ja mogę polecić? Nie licząc Władcy Pierścieni, Hobbita i Silmarillionu to duże wrażenie wywarł na mnie "Pan Lodowego Ogrodu" , Wiedźmin(ale jego chyba wszyscy czytali)... Zacząłem czytać nie dawno więc nie mam wielu pozycji,ale jak coś znajdę to polecę Ci:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...