Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Frugo <3 najlepsze czarne i zielone :D

Ja tam najczęściej piję oranżadę Heleny (najlepsza biała i czerwona :D)

Witam wszystkich nowo przybyłych :D

Widzisz, moje ulubione frugo to zielone i czarne. A w szkole przezywają mnie Frugoholiczką. I mam tęczowe frugo :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, wypadało by sie przedstawic jesli mam zamiar zabawić tu dłuzej, co? :P Zatem moje imie mozecie odszyfrować z mojego nicku, jestem z rocznika 94. MLP: FiM oglądam od około roku. Głowne zainteresowania to motoryzacja i informatyka, nie pogardzę też dobrą książką z gatunku fantasy (LoTR, HP , Saga Wiedźmińska itp). Słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho, jednakże w głownej mierze jest to hard rock tudzież metal (AC/DC <3 Guns n' Roses, Metallica, Sabaton etc.) Zatem mozna by rzec iż jestem metalem (mam dluuugie wlosy :D) oglądającym kucyki ^^ Na koniec ulubione postacie z serialu; Pinkie Pie i Rarity :P Czemu nikt nie lubi Rarity? :( W przyszlosci chcialbym zająć się tłumaczeniem np fanficów, jesli znajdzie sie "miejsce", angielski znam na poziomie b.dobrym a i czasu mam pod dostatkiem :) Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KeyPony

Czemu nikt nie lubi Rarity? :(

No sorry, u mnie Rarity jest na 1 i 1/2 miejscu :D (na 1 Luna).

I Witam cię na forum jako pierwszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, witajcie. Takiego powitania się nie spodziewalem :D Dziekuje wszystkim, mam nadzieje że będzie nam się miło współistniało na tym forum :) @Bluedraft O bana się nie martw, rzadko takowe dostaję na forach :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...