Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

możecie mówić do mnie Kaziu, Kazik, Kazek, Dominik wszystko jedno. Dziękuje za miłe i ciepłe przywitanie. PS: prosze o ocenienie mojego Pegaza (robiony na szybko) zapomniałem o słodkim znaczku ale to później go dodam ponieważ ni mam pomysłu na znaczek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Artur lat 19 (rocznikowo 20) mieszkam w Węgierskiej Dziurce.... tfu... Węgierskiej Górce. To taka wioska koło Żywca. ;) Kucykami zainteresowałem się od pewnego maratonu z okazji iluś tam tysięcy widzów. Byłem zafascynowany i zaintrygowany tą zmianą, gdyż pierwsze postanowiłem oglądać to dla zabawy (coś w stylu "hehe, lol, oni oglądają bajkę dla dzieci!" a następnie oglądałem dla samej bajki. ;) Potem obejrzałem pierwszy sezon, potem drugi, a teraz nie mogę się doczekać trzeciego. :D Z reszty ciekawostek: aktualnie jestem wesołym bezrobotnym po technikum informatycznym, uwielbiam fantasy, astronomię i słuchanie muzyki. Na przykład sagę Miecz Prawdy, polecam, jestem tam aktywnym członkiem na forum. (mam nadzieję że Moderatorzy nie będą mieli nic przeciwko, że tak sobie w pierwszym poście reklamuję :P) Forum widziałem już wcześniej, ale korzystałem z dobrodziejstw bycia anonimowym gościem. Wczoraj za pomocą waszych komentarzy przeczytałem moje pierwsze dwa fanfici, konkretnie My Little Dashie i Komę. Jakbym miał się tak określić kilkoma słowami to jestem prawie identyczny jak Flutershy. Ten sam charakter, osoby niewyróżniającej się z tłumu, skrytej i nieśmiałej. PS. Trochę posłodzę, ale muszę :D Gratuluję layoutu forum, jest świetny!:soawesome: Wczoraj miałem niezły szok, gdy nagle wieczorem się przyciemnił. Myślałem że po prostu akurat trafiłem na moment gdy admin zmienił tło, jednak po chwili dostrzegłem Lunę na księżycu i wszystko stało się jasne. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Arturze, imienniku mój :D

Dobrej zabawy na forum :) A co do tła, rzeczywiscie, sam byłem pod wrażeniem tego, że o określonej porze tło się zmienia wraz z księżniczką odpowiedniej do tej pory dnia :D Do tej pory, za każdym razem gdy sie zmienia "jaram" się jak małe dziecko ^^' PS: Czy ja nadużywam słowa "pora"? Meh, whatever :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Arturze :) Pamiętam moment gdy wchodziłem na forum - miało jeszcze stary layout (było dokładnie dzień przed zmianą). Gdy wszedłem następnego dnia myślałem, że wszedłem na zupełnie inne forum :D. Podobno wyraz mojej twarzy był bezcenny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz Artur :D Miłej zabawy na forum :) Widzę że jesteś po Infie heh ja dopiero zaczynam właściwie już niedługo będzie 2 klasa ;) i chyba będę myślał o wyższym bo teraz takie przeludnienie że.... zresztą sam widzisz :):D jak by co to życzę ci powodzenia z robotą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...