Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Siema, kuce, zastanawia mnie jak to jest możliwe, że jeszcze tu nie trafiłem. Na innym forum (pewnego czasopisma dla graczy) była zabawa w zajmowanie sobie kuców (takie "opiekowanie się"*), to ja półoficjalnie zająłem smoki. A, że jestem smokiem, to macie tutaj przedstawiciela tych latających jaszczurów z Equestrii. Chyba nie powinienem tego mówić xD Tak czy siak, zdradzając coś o sobie: jestem muzyk, prowadzę blog recenzencki o muzyce z gier, na kuce wpadłem przypadkiem przez Mistrzów na początku roku i uważam MLP:FiM jako najlepszy serial animowany od długiego czasu. A na Wasze forum naprowadził mnie Kordgorn (pozdrawiam!) :D Tego chyba też nie powinienem wspominać :P Ej, nie uciekajcie! Ale ja lubię kucyki! Naprawdę!* *if you know what I mean ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło cie poznać Draco Nared. możemy mieć kłopoty z dogadaniem się gdyż jestem fanem Skyrima :P ale myślę ze pomimo tych sprzecznych poglądów(chyba??) nie dojdzie miedzy nami do zatargów. wiec jeszcze raz: Witaj na forum

a to tak na wszelki wypadek :derp:

http://desmond.imageshack.us/Himg215/scaled.php?server=215&filename=mlfw4304fillypinkie.png&res=landing

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...w końcu się przełamałem by tu napisać...a więc jeśli można. Mam na imię Radek lat 16, pochodzę z Opolskiego, z natury jestem na początku nieśmiały, muszę poznać ludzi nim się otworze. Łatwo nawiązuje kontaktu, lubię czytać, strzelać z łuku oraz pływać kajakiem. Nie wiem co jeszcze napisać :c Mam nadzieje że będziemy razem świetnie się bawić i ogólnie będzie fajnie. No to ten...tyle. Do zobaczenia. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja! mam imię Tomasz. Cóż za szlachetne imię nieprawdaż? Interesuję się Filozofią, psychologią, książkami i wnerwianiem suchego :rainderp: Słucham rocka, bluesa, Rock 'n' Rolla i trochę tego jeszcze jest ale tego najczęściej. Tak na serio, to jestem jak Suchy2601 czy Dashie15 - Jak coś odpalę to "Klękajcie narody"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaiste miło cie powitać Tomaszu. podobnie jak ty interesuje się psychologia i książkami. nawet jak cos "odpalisz" to pewnie i tak o tym szybko zapomnimy, wiec się nie bój.

z racji tego ze pojawiło się wiele fanów fluttershy mały trol ode mnie :derp:

http://desmond.imageshack.us/Himg708/scaled.php?server=708&filename=mlfw5256avapbsocaaadmwx.png&res=landing

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...