Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Jeśli chcesz wkurzające wszystkich powitanie chwalące Khorna przejdź to punktu 1.Jeśli nie to przejdź do punktu 2. 1.Witajcie nowi wyznawcy Khorna!Mam nadzieję że tak jak ja pozostaniecie na dłużej by chwalić jego imię! :trollface: 2.Pozdrawiam wszystkich nowo przybyłych i mam nadzieję że napotkacie tu ciekawych ludzi i zostaniecie z nami ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Marcin. Mam 16 lat. Nie spodziewałem się, że jest tu tyle chłopaków którzy lubią MLP. Cieszę się, że nie jestem sam. ; ) Mój ulubiony kucyk to Twilight Sparkle chociaż bardzo lubię je wszystkie. Wydaje mi się, że byłoby fajnie gdyby ludzie na całym świecie żyli podobnie jak te kucyki tzn. wszystko ma swoje miejsce i wszyscy umieją sobie nawzajem pomagać. To tyle o mnie. W dużym skrócie opowiedziałem o moich poglądach. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że byłoby fajnie gdyby ludzie na całym świecie żyli podobnie jak te kucyki tzn. wszystko ma swoje miejsce i wszyscy umieją sobie nawzajem pomagać.

hej Marcin, miło ze nasze forum się powiększa. zgadzam ssie z twoja ideologia, lecz może być trudno przez tzw hejterow, ale jak to mówią:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie spodziewałem się takiego powitania na forum. Już ktoś mi zwrócił uwagę więc dopiszę: Słucham głównie rock'a, ale też często tego co w ucho wpadnie. Nie gram na żadnym instrumencie, ale robię ze znajomymi własne filmy. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...