Jump to content

Poznajmy się!

Adisso

Recommended Posts

hej Przemku miło ze kult Luny się rozprzestrzenia, Stalin ma to do siebie ze ściągnął na drogę MLP 50% polskich bronies XD. baw się dobrze na forum. witaj Aniu bardzo miło cie poznać. ja tam zwierząt się boje :derp: ale kota siostry wytresowałem tak ze mnie nigdy nie zaatakuje :D . mam nadzieje ze pokarzesz nam swoje prace oraz ze na forum znajdziesz dużo przyjaciół. yo Marta, masz dosyć "interesujący" nick. kolejna wykształcona a osoba doda temu forum trochę "smaczku". mam nadzieje ze często będzie mi dane czytać twoje posty. miłej zabawy. hello Ulu, :yay: kolejna dziwna osoba na forum :derp: nie będę tak osamotniony :) . jeśli szukasz tematu do FF to napisz mi na PW to spróbuje coś wymyślić, sam bym coś napisał lecz nikt mnie nie rozumie :(. tak wiec baw sie tu dobrze dzis zamiast obrazka filmik :)

witaj Aniu bardzo miło cie poznać. ja tam zwierząt się boje ale kota siostry wytresowałem tak ze mnie nigdy nie zaatakuje . mam nadzieje ze pokarzesz nam swoje prace oraz ze na forum znajdziesz dużo przyjaciół.

Heh dzięki Bury :derp2:

Faktycznie bardzo chciała bym podzielic się moimi rysunkami jednak nie mam skanera:( Jak naucze się rysowac kucyki na gimpie to może będe wrzucac :rolleyes:

I mam pytanko. Jak się wrzuca filmiki z YT na forum? Bo zawsze gdy próbuje to mi tylko link się pokazje.

Michał. lat 15 zamieszkały w Łąkie :D (niedaleko Piły),interesuje się historią,j.angielskim, funkcjonowaniem państwo np. gospodarka,przemysł czy ludność i urbanizacja.Kocham MLP, dobre jedzenie,j. angielski,nic nie robić,gry i żelki.Nienawidze haterów ,stracić coś fajnego(ten ból),pracować fizycznie i jeszcze raz haterów.

Poza tym lubię śpiewać, gotować, koty, picie nie tylko cydru z przyjaciółmi, karaoke, kłócić się z współlokatorką czym jest pyza ;)

Lubisz koty? Już cię lubie:yay: Witaj na naszym forum:P

Musisz przed linkiem napisać a po linku [ /video], tylko bez tej spacji.

A tak poza tym to witaj! Miłej zabawy na naszym forum

Dzięki za pomoc :rd2: