Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Siema tu Kacper z Wrocławia , mam 15 lat , zajmuje się rysowaniem fanart'ów , pisaniem fanfic'ów , lubie grać na kompie i oczywiście oglądam MLP:FiM moimi ulubionymi kucykami są Księżniczka Luna , NMM , Księżnicza Cadence oraz draconequus o imieniu Discord.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi everyone...Mam na imię Paweł , mam 14 lat..jestem z Dashunia. Gram na gitarze , uprawiam parkour , słucham metalu...Lubię grać na kompie w guitar hero , lub jakieś FPS'y , albo horrory :P Lubię filmy i gry postapokaliptyczne (seria Fallout rulez) , lubię także horrory i komedie ..Co jeszcze...Moim ulubionym kucykiem jest Rainbow Dash (pewnie to widać) , dlaczego? Po prostu tak... ta sprawa jest bardziej osobista...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry bo z chmury was witam serdecznie i napiszę coś o sobie :D A więc mam na imię Kamil, ale mówią na mnie ( nie wiem czemu ) Dejwid xD Mieszkam w Dębicy na Podkarpaciu . Gram na trzech instrumentach z tego jednak jeden sprzedaje a mianowicie Bas zostaje mi jeszcze Gitara i Perkusja ^^ Co do Muzyki to często słucham Dubstepu i Electro, ale jak u mnie w rodzinie tradycja nakazuje to z przyjemnością Metalu i to czasem takiego ,że umieram raz na tydzień xD Aby się zrelaksować to dzwonię po .. Znaczy gram w LoL'a lub Team Fortress 2 :) Czasem koledzy wbijają i gramy w gry fabularne typu Dungeons & Dragons zwykle ja jestem MG \m/ A i jeszcze rysuje dużo . A więc ogólnie to co do muzyki to Randomowiec ,gry to RPG i Strzelanki typu TF2 xD Osiągnięcie : Przeczytałem Hobbita 8 razy :P Plany : Dorównać Wielebnemu , Zniszczyć Pentagon z moją bandą :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jeszcze nie było ;) No to tak.Mam na imię Marcin,15 wiosen na karku(ale dużo :P ),pochodzę z woj.Pomorskiego,z miasta Starogard Gdański.Z muzyki to najbardziej preferuję rock.Ulubiony klub piłkarski to Chelsea,lubię militaria, co wiąże się z moją ulubioną serią gier Call of duty :).Także wielki fan gry Assassin's creed jak i S.T.A.L.K.E.R.No i oczywiście ulubione anime to Dragon Ball. Na koniec zostało mi tylko przywitać ludzi z tego ciekawego forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...