Skocz do zawartości

Podświetlana Luna


Recommended Posts

Gość Ziemowit

Gdy zobaczyłem nick to pomyślałem, a pewnie jakiś zwykły Karol ze zwykłej Biedronki, a tu okazuje się, że elektryk. 

Na twoim miejscu zajął bym się biznesem na takich oto sprawach, wyszło by ci to na dobre. A taka :una to zawsze umilałaby piątkowe wieczory... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Ziemowit napisał:

Na twoim miejscu zajął bym się biznesem na takich oto sprawach, wyszło by ci to na dobre.

 

Podbijam, bronies potrafią być szaleni i zdolni wydać na to tyle, że by ci się opłaciło. Również byłbym wdzięczny za tutorial :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.03.2017 at 12:54 Ziemowit napisał:

Gdy zobaczyłem nick to pomyślałem, a pewnie jakiś zwykły Karol ze zwykłej Biedronki, a tu okazuje się, że elektryk. 

Na twoim miejscu zajął bym się biznesem na takich oto sprawach, wyszło by ci to na dobre. A taka :una to zawsze umilałaby piątkowe wieczory... 

 

W sumie mógłbym coś pomyśleć nad wykonaniem czegoś na sprzedanie - tym razem użył bym włókna szklanego, które jest solidniejsze od drewna i o ile ładnie bym obrobił prezentowałoby się równie dobrze. Gorzej z kosztami stworzenia czegoś takiego - same materiały są dosyć drogie.

 

8 godzin temu Favri napisał:

 

Podbijam, bronies potrafią być szaleni i zdolni wydać na to tyle, że by ci się opłaciło. Również byłbym wdzięczny za tutorial :fluttershy4:

 

Niedługo zapewne zainwestuję nieco w stworzenie kolejnej podświetlanej figurki, wiec mógłbym przy okazji tworzenia mogę napisać porządny tutorial ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...