Skocz do zawartości

witam


Dark Technology

Recommended Posts

Witam wszystkich nazywam się Kazimierz Drożak mam 18 lat mieszkam w Gdańsku , zaczołem interesować się  My Litlle Pony od ponad roku.  Gram w mass effecta, x- coma. Interesuję się militariami. Moje hobby to modelarstwo, gry bitewne, Robotyka i elektronika. Lubię robić szkice kucy, czasem zdążą mi się rysować też na komputerze. 

 Jestem katolikiem i patriotom. Popieram PiS gdyż to mniejsze zło .

Forum znalazłem jakiś czas temu ale dopiero dziś postanowiłem się zarejestrować.

  • +1 2
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Dark Technology napisał:

Nie słucham muzyki, wolę książki ;)

Widzę, że się polubimy :laugh:. Ja wprost kocham czytać książki fantasy, przygodowe i thrillery obojętnie czy to wersja papierowa czy elektroniczna. Jak na razie czytam fanfiki i przymierzam się do przeczytania Wiedźmina (czekam tylko aż kolega mi wypożyczy). A ty co lubisz czytać i jaką ostatnio książkę przeczytałeś?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum! :bronies: 

Zapytam: W jaki sposób zostałeś brony? Czy masz jeszcze jakiegoś kolegę/koleżankę brony/pegasis?

Szkoda że dołączyłeś za późno, by pójść na IV Twilightmeet, ale jestem pewien że w przyszłości będą jeszcze jakieś meet'y w Gdańsku :fluttershy5:

Spoiler

Chyba nie jest mądre od razu podawać poglądy polityczne, ale ja nie mam zdania :rainderp: 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brony zostałem przez tak zwany przypadek gdyż najpierw przez jakiś czas siostra oglądała aż wkońcu jej się znudziło a mnie coś zaczeło brakować kucy i sam zaczołem sam oglądać na komputerze, a w znajomych nie a przynajmniej się nie przyznają w sumie i tak mam mało znajomych

 

44 minuty temu Hi, I'm Uzi, Wanna Play? napisał:

Nikogo to raczej nie interesuje że wolisz PiS xD

  to po co piszesz ? ja napisałem tylko o sobie, i wogle gdyby była lepsza partia to bym wybrał tą lepszą bo jak narazie wszyscy mają swoje brudy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu Dark Technology napisał:

 to po co piszesz ? ja napisałem tylko o sobie, i wogle gdyby była lepsza partia to bym wybrał tą lepszą bo jak narazie wszyscy mają swoje brudy 

 

Nigdy nie będzie czegoś takiego jak idealna partia, bo idealni ludzie nie istnieją. Jeśli chcesz wybierać mniejsze zło, to proponuję dać szansę małym ugrupowaniom, które jeszcze nie weszły do sejmu. 

 

37 minut temu Dark Technology napisał:

Wiem o tym lecz mam dyslekcję i dysgrafię

 

Masz też automatyczne podkreślanie wyrazów z błędami. Wszystkiego da się nauczyć, tylko trzeba odrobiny wysiłku. 

Edytowano przez Salto
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Dark Technology napisał:

Wiem o tym lecz mam dyslekcję i dysgrafię więc to trochę trudniejsze 

Niewiele rzeczy wkurza mnie jak to usprawnienie. Serio. Raz, że również mam dysleksję, więc wiem, że najważniejsze jest ćwiczyć i chociaż próbować, zamiast zasłaniać się tym zaburzeniem. Bo potem biorą ludzi z dys- za leni, którym nie chce się poprawnie pisać. Dwa, błędy podkreślają się automatycznie w większości przeglądarek.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie na naszym forum :) Mam nadzieję, że w naszym stadzie będziesz się dobrze bawił...

Uśmiechnięty kucyk, tak na start, ciekawe czy znasz tą serię :) Jakby co, spójrz co ma na kopytku :)

 

Spoiler

v21n3.png

10 godzin temu Dark Technology napisał:

To sprubuj pisać z 5 rodzeństwa na karku bo rodzice wyszli 

Oj, może być nie łatwo, na szczęście mam tylko przyrodnia siostrę, a i tak to Ona jest ta starszą :)

 

10 godzin temu Gray Picture napisał:

usprawnienie.

Chciałaś powiedzieć, usprawiedliwienie? Jeśli tak, to sama byka walłaś :D

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
13 godziny temu Dark Technology napisał:

To sprubuj pisać z 5 rodzeństwa na karku bo rodzice wyszli 

No wielka mi przeszkoda, naprawdę. Ruwnie dobrze mogę powiedzieć, że "równie" napisałem przez "u" otwartę , bo jadłem ciastka i nie miałem jak wpisać Alt+U. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Ziemowit napisał:

No wielka mi przeszkoda, naprawdę. Ruwnie dobrze mogę powiedzieć, że "równie" napisałem przez "u" otwartę , bo jadłem ciastka i nie miałem jak wpisać Alt+U. 

Ciekawy jestem czy dał byś radę z 5 dzieci które co chwilę czegoś chcą i nie dają spokoju nawet na chwile.

Dobra zkończmy tę rozmowę bo będzie się ciągnąć w nieskończoność

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
4 minuty temu Dark Technology napisał:

Ciekawy jestem czy dał byś radę z 5 dzieci które co chwilę czegoś chcą i nie dają spokoju nawet na chwile.

 

I to tak przeszkadza w poprawną polszczyzną? I zgodzę się z innymi - z własnymi wadami się walczy. Kilkukrotnie to usłyszałem od wielu osób, więc ma to jakąś wartość. I tobie, też to radzę ;) 

 

Edytowano przez Ziemowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 minut temu Ziemowit napisał:

I to tak przeszkadza w poprawną polszczyzną? I zgodzę się z innymi - z własnymi wadami się walczy. Kilkukrotnie to usłyszałem od wielu osób, więc ma to jakąś wartość. I tobie, też to radzę ;) 

 

Gdybym z tym nie walczył to bym cały czas pisał z błędami a jak narazie napisałem jeden post z błędami. A wszyscy zaczęli mi to wytykać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
1 minutę temu Dark Technology napisał:

 

Gdybym z tym nie walczył to bym cały czas pisał z błędami a jak narazie napisałem jeden post z błędami. A wszyscy zaczęli mi to wytykać 

Nie wytykać (przynajmniej ja), tylko udzielić dobrych rad. I to jest naprawdę moje ostatnie słowo w tym temacie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum.
Mówisz, że piszesz jakiegoś fika. Dobrze, bardzo dobrze, może faktycznie starasz się panować nad swoimi błędami i ćwiczyć, zastrzegam jednak, że lepiej będzie jeśli przed udostępnieniem tego tekstu poprosisz o korektę. Na forum w odpowiednim dziale powinni być ludzie zajmujący się takimi sprawami, nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale może byliby w stanie powytłuszczać najczęstsze błędy i trochę Ci pomóc w radzeniu sobie z nimi. 
W każdym razie życzę powodzenia i miłego pisania na forum. Czekam na obiecane szkice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...