Skocz do zawartości

Witam serdecznie


Razh

Recommended Posts

W sumie to nie do końca wiem co tutaj napisać, ale jakoś przywitać się wypada, więc..

Cześć wszystkim :D

Mimo iż kucyki znam od ponad dwóch lat to bardziej wciągnąłem się w pastelowy świat niecałe pół roku temu i dzięki przyjacielowi poznałem i zacząłem zgłębiać fandom oraz jego twórczość. Nadszedł w końcu czas żeby jakoś zacząć coś robić dla tak wspaniałej społeczności i podzielić się jako takimi talentami. Mam sporo pomysłów i mimo, że zdecydowana większość na pomyśle się kończy to mam nadzieję że w końcu sfinalizuje coś godnego publikacji, czy to rysunek, czy tekst. W razie potrzeby jestem gotowy pomagać w różnych projektach w miarę moich możliwości. 

Jestem otwarty na pytania, więc jeśli coś chcecie wiedzieć więcej to pytajcie ;)

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczk~
Masz ulubionego kucyka? Czy Twój przyjaciel ma tutaj konto? ^^
Zapoznaj się z regulaminem (przynajmniej tak troszkę) zanim się tu do końca rozgościsz. 
Powodzenia z pomysłami i miłej zabawy.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że wszyscy tak kochają Lunę? :D

Witaj, też zadam kilka pytań skoro już tu jestem. 

Mówisz, że lubisz rysować i pisać. Co zatem najczęściej rysujesz/jaką techniką itp. Tak samo z pisaniem. Co lubisz pisać, proza, wiersze? Jakie najczęściej gatunki?

No i jak masz z muzyką. Słuchasz/nie słuchasz, robisz/nie robisz, a jeśli tak to jaką? 

No i oczywiście miłej zabawy :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieszę z odpowiedziami ;)

3 minuty temu Gurix525 napisał:

Jak to jest, że wszyscy tak kochają Lunę? :D

Witaj, też zadam kilka pytań skoro już tu jestem. 

Mówisz, że lubisz rysować i pisać. Co zatem najczęściej rysujesz/jaką techniką itp. Tak samo z pisaniem. Co lubisz pisać, proza, wiersze? Jakie najczęściej gatunki?

No i jak masz z muzyką. Słuchasz/nie słuchasz, robisz/nie robisz, a jeśli tak to jaką? 

No i oczywiście miłej zabawy :)

Co do Luny to sam do końca nie wiem, z jednej strony mroczna, z drugiej niedoceniona, nie da się nie lubić

Rysowanie.. Najlepiej wychodzą mi postacie (tło to koszmar) i głównie szkicuje (ołówki, długopis), wciąż się rozwijam i doskonale technikę

Pisanie raczej proza (chodź czasem i wiersz w głowię się pojawi, ale zwykle zapominam) i najlepiej bez ograniczeń formy jak np w rozprawkach. 

Muzyka temat rzeka można powiedzieć. Słucham dość szerokiego zakresu akustycznego od klasycznej, przez rock'a do elektronicznej. Ważne żeby wywoływała jakieś emocje. Ogólnie to gram na gitarze i od czasu do czasu coś się wymyśli więc prócz nieudolnych prób stworzenia czegoś w fl studio myślę że mogę powiedzieć że robię muzykę i raczej ciężko sklasyfikować, bo to przeważnie pojedyncze rify lub przygrywki. ;)

10 minut temu Korund napisał:

Cześć! Ja tez oglądam kucyki od niedawna. Jakie odcinki ci się bardziej podobają, te z pierwszych sezonów, czy może te najnowsze?   

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. W sumie to i te starsze i te nowsze mi się podobają ;)

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Vezzie napisał:

Czy Ty przypadkiem nie jesteś Ronny Sands :wrWgR: ? 

Nie to nie ja, nawet nie wiem kto to jest ;)

3 godziny temu Mielcar napisał:

Czeeść! :bronies:

Mam nadzieje, że będziesz się świetnie bawił na tym forum! 

Dzięki :D na to właśnie liczę :D

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...