Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Rok 2020. Świat wygląda całkowicie normalnie. Ludzie cieszą się dostatkiem, brakiem wojen i ogólnym spokojem na ziemi. Czego nie można powiedzieć o drugiej stronie, czyli tej nadprzyrodzonej.

 

Świat aniołów, diabłów i upadłych aniołów wygląda całkowicie inaczej. Po wielkiej wojnie frakcja aniołów i diabłów zmalała a upadli zniknęli całkowicie. Ale czy na pewno? Kilkadziesiąt z tych plugawych stworzeń się ukryło i zaczęło eksperymentować nad genami diabłów, aniołów oraz również nad swoimi. Wszystkie możliwe kombinacje wszczepiali ludziom którzy byli ich królikami doświadczalnym. W końcu pewnego dnia nowy genotyp został zaakceptowany przez ciało człowieka i powstała nowa, potężna frakcja współpracująca z padłymi aniołami. Nifilimowie. Byli oni połączeniem człowieka i zwierzęcia, ponieważ ciało zmutowało po wszczepieniu genów. Było to obrzydliwe lecz trudne do pokonania plemię. Diabłom i aniołom atakowanym przez te plugawe stwory nie pozostało nic innego jak ponowne połączenie sił i kolejne rozpoczęcie Partii Szachowych.

 

 

Więc witam w trzeciej odsłonie zabawy Hoghschool DXD a po raz drugi prowadzonej przeze mnie. Mam nadzieję, że akcja będzie przyjemna a fabuła będzie szła do przodu.

 

Kilka zasad na dzień dobry:

- Nie przeklinamy ( Inaczej, można ale rzadko )

- seksy opisywane z cenzurą a najlepiej jeśli w ogóle ich nie będzie ;)

- MG ma zawsze rację

- nigdy samemu nie prowadzimy fabuły dalej no chyba, że MG na to pozwoli

 

 

Jeszcze jedno wytłumaczenie. Szachy jak szachy, mają pionki a pionki n czymś się skupiają:

- Wieża - silna, ma pierdzielnięcia, taki tank rodzinny,

- Skoczek - rodzinny rycerz skupiony na używaniu broni białej (miecz, lanca itp)

- Goniec - taki rodzinny medyk, zwykle mile widziany

- Królowa - druga najpotężniejsza postać w rodzinie, bez różnicy jakiej mocy używa, czy to magia, czy to broń, ważne, że król nadaje moc każdej figurze z osobna

- Król - najpotężniejszy w rodzinie, zwykle mag, zajmuje się interesami rodziny w świecie aniołów i diabłów, głównodowodzący w rodzinie

- Pion - co dziwne trzeci najpotężniejsza osoba w rodzinie, gdy dojdzie do miejsca w czasie walki szachowej gdzie przebywa król przeciwnej grupy może użyć mocy wybranej figury, czyli jak w szachach. Dochodzisz do końca? Wybierz figurę ;)

 

Macie tworzyć postacie pod daną figurę. Oczywiście mogą być po dwie wieże, dwa skoczki itd, ale może być tylko jeden król i królowa. Z czego j jestem królem.

 

Oczywiście. Każdy z was posiada Sacred Geara czyli broń lub moc którą otrzymaliście od Boga.

Oczywiście możecie wymyślać co robi wasz Sacred Gear i jak wygląda. Im ciekawsze moce tym lepiej :)

 

Tu macie linka z dodatkowymi informacjami

http://anime-wiki.pl/wiki/Sacred_Gear

 

 

Wgląd KP

 

 


Imię:

Nazwisko:

Przynależność do rodziny: [wszyscy] Rodzina Phoenix

Rodzaj figury: [wiadome co nie?]

Sacread Gear: [na czym polega i jak wygląda]

Łamacz ładu; [na czym polega i jak wygląda]

Wiek: [macie po 19 lat]

Wygląd:

Krótka historia: [info dodatkowe akcja jest prowadzona w Japonii, czyli jak się tam dostaliście tp]

Informacje dodatkowe:

Ciekawostki: [można, nie trzeba]
 

 

 

 

Moje Kp:

 

 


Imię: Greed

Nazwisko: Phoenix

Przynależność do rodziny: Rodzina Phoenix

Rodzaj figury: Król

Sacread Gear: Jego sacred gear to przemiana dowolnej części ciała w ołów ( jak na obrazku wyglądu ) oraz przywoływanie różnych rzeczy ale maksymalnie może to być miecz jednoręczny

Łamacz ładu; Wygląd Greeda zmienia się całkowicie. Ale najważniejsze Jego Łamacz Ładu to dwie bronie.

Pierwszy to pistolet (Yuu) - Strzela on czarną energią która po uderzeniu w przeciwnika zaczyna go trawić. Problem jest taki, że maksymalnie w czasie przemiany ma tylko 10 takich pocisków i nie może mieć więcej.

Drugą bronią jest topór dwuręczny ( Teen ) - Wielki do walki w zwarciu. Nie jest on zwykły lecz przy potężnej furii posiadacza wypucza z siebie czarny płomień sięgający 5 metrów i pożerający przeciwników czym wzmacnia siły witalne jak i swego posiadacza.

 

Wygląd Greeda po aktywowaniu Łamacza Ładu

 

 

 

 

 

 

Wygląd Topora czyli Teen

 2db09bd5e43926e22ed444a8f109b9764422e3b9
 

 

Wygląd Pistoletu czyli Yuu

 owari_no_serpah__yuichiro_hyakuya_by_syn
 

Juggernaut Drive: Full Destroyer

Greed zamienia swoje ciało w ołów przez co jest nietykalny tylko przez pewien czas. Dodatkowo w tym trybie  całym swoim ciałem wchłania siłę z przeciwnika z którym walczy, osłabiając go  na końcu wchłania jego duszę i zabija. W tym momencie czyli miej więcej po 10 minutach Greed wraca do normalnej postaci. Lecz jest strasznie osłabiony.

Wiek: 125 lat

Wygląd:

 19679663_1172176302894433_504475377_n.jp
 

Informacje dodatkowe: Pali, gra na basie, uwielbia grać w gry

Ciekawostki: Udaje wielce mrocznego ale w rzeczywistości jest fajnym gościem.

[historii nie pisałem bo będę głową rodziny. Ważne jest tylko tyle, że chce wymordować upadłych i Nefilimów oraz mieć najlepszą rodzinę w Piekle]

 
 


19578055_1172176342894429_1039629201_n.j
 
 
Edited by Lucjan
nah
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu ale ten obrazek na dole to wygląd Greeda w czasie używania Balance Breakera ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ależ ja na to długo czekałem... jakaś nowa sesja... tutaj... 

Imię: Josuke

Nazwisko: Jojima

Przynależność do rodziny: [wszyscy] Rodzina Phoenix 

Rodzaj figury: Pion

Sacread Gear:Killer Queen (Gunpowder and Gelatine) Żeby aktywować bombę po prostu zaciska dłoń, podnosi kciuk i udaje, że klika zapalnik. (Tak, nazywam rzucanie dynamitem Sacred Gearem )
Dwie rękawice pozwalające na tworzenie bomb. 
Bomba #0: Love Kills - aktywuje się po śmierci użytkownika Killer Queen. Bomba o mocy około pięciu kiloton.
Bomba #1: Killer Queen - zamienia to co dotknie w bombę o mocy przeciętnego granatu (po prostu może sprawić, że obiekt wybuchnie)
Bomba #2: Sheer Heart Attack - Niewielki automatyczny mechanizm wybuchowy śledzący swój cel. Ma moc około dwudziestu kilogramów trotylu
Bomba #3: Another One Bites the Dust - Umieszcza w ciele celu który dotknie miniaturkę Killer Queen która wybucha gdy cel próbuje przekazać innym informacje na temat Jojimy. Może mieć aktywowanych do 5 naraz. Próba usunięcia Bites The Dust na ogół kończy się eksplozją. 
Bomba #4: Track 13 - Tworzy karty wyglądające jak te do pokera które od razu stają się bombami, są najsłabsze ze wszystkich (wybuchają słabiej od Bomby 1) ale może nimi rzucać, a dzięki byciu dość ostrymi ma po prostu wybuchowe noże. W kształcie kart. 

Łamacz ładu: Overkill
Bomba #5: Drop The Bomb - Bomba 1: Killer Queen na sterydach. Zamiast zamieniać przedmioty w granat, zamienia go w c4. Także niezły upgrade. 
Bomba #6: Survival (The First Law) - Pierwsza nie niszczycielska bomba, działa na zasadzie flashbangu, ale zamiast oślepiać czy ogłuszać wywołuje potrzebę walki o przetrwanie u każdego trafionego.
Bomba #7: Explosivo - tworzy niewielkie kulki, czarnej i lepkiej substancji które przyczepiają się do wszystkiego. Mają moc około pół-kilograma tortylu
Bomba #8: Fall Out Boy - to jest akurat City Buster. Najpotężniejsza bomba jaką posiada, przebijająca nawet Love Kills piętnaście kiloton mocy. 
Bomba #9 Cheeki Breeki IV Damke! - Umieszczany jako pułapka w różnych miejscach. Po aktywacji wysyła niewielkie granaty

 

(Jakby aktywował Juggernaut Drive Juggernauta mają smoki, Killer Queen ma tryb Explosion God najpewniej osiągnął by coś w stylu tego. Chociaż chyba raczej bez tego się pobawimy)
Explosion God: Yes
Bomba #-ζ: Roundabout - Ostateczna bomba pozwalająca na usunięcie kogoś ze świata. Tu nie ma nawet eksplozji, po prostu cel zapada się w sobie i zostaje wysłany do wybuchowej wersji Wymiaru Cienia z Yu-Gi-Oh. Ni ma, pyk. Umarł se i ni ma. Nie musi nawet nikogo dotykać. Po prostu wybiera cel.)
Bomba #-ψ: Owner of A Lonley Heart - Jak przy pomocy wybuchu cofnąć czas? A właśnie tak. Wysadź cel, cofnij czas o godzinę. Po co wysadzać? Ano jakoś musisz otworzyć wyrwę czasową która wciągnie cię do środka i cofnie o godzinę. 
Bomba #TheRunaways: Cherry Bomb - Bezpośrednie ulepszenie do Killer Queen i Drop The Bomb. Potraja moc tego drugiego.
Bomba #ANGRY!: King Crimson - Wybuch przesuwający czas o 10 sekund od przodu. 
)

Wiek: 27 (bo wykupiłem kartę stałego gracza ._.)

Wygląd: 

Spoiler

4fd06bdf7b205095eb8adcccadfde6d4.jpg
tylko półjapończyk, także całkiem wysoki (jakoś coś 190 z hakiem)Krótka historia: Urodził się tam, jego matka pochodziła z europy, ale ojciec już z Japonii. Dzieciakiem był normalny, w zasadzie to jest wręcz kwintesencją normalności. Nigdy się za bardzo nie wyróżniał. No, może poza wzrostem. Skończył szkołę wyższą w zakresie Filologi Angielskiej ze specjalnością nauczyciel. Ma magistrat, ale ostatecznie udało mu się znaleźć pracę tylko na pół etatu, wychodzi na to, że jego marzenia raczej się nie spełniły, chociaż nie można powiedzieć, że jakoś bardzo narzeka. 

Obecnie mieszka sam, ma dwanaście lekcje w tygodniu i za cholerę nie wie co ma robić z życiem

Informacje dodatkowe: Jego jedyne hobby to przeżycie od pierwszego do pierwszego. Leworęczny. Od dawna chciał mieć własnego kucyka. Potrzebuje okularów do czytania. 

Ciekawostki: Czasami ogląda animce, kreskówki i poniacze. Nazwał każdą ze swoich umiejętności na podstawie muzyki.

Edited by Mephisto The Undying
Ahhhhnnnuuuuuuuuu
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

o cholera, DXD. Przy czekaniu na kolejny sezon, idealnie!

 

W bliskiej przyszłości złożę podanie :V.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mephisto :

- Po pierwsze nie czekałeś bo ci obiecałem jak się ostatnio widzieliśmy,

- Po drugie odpisałbyś w naszej sesji ćwoku,

- A po trzecie przyjęty

 

 

Arekeen tylko się pospiesz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imię: Nikolai

Nazwisko: Zakhed

Przynależność do rodziny: Rodzina Phoenix

Rodzaj figury: Skoczek

Sacread Gear: Ostrze leczące z największej zarazy świata - życia. Dzięki bakteriom! *microscopic laughs*

Spoiler

Majestic%20Greatsword.png

 

(Nazwy angielskie, bo lepiej się je wymyśla :V.)

 

Rotten flesh - Umiejętność pasywna. Zamienia dotknięty ostrzem obszar w zgniliznę. Działa tylko na tkankę żywą.

From Rust to Rust - Umiejętność aktywna. Przy dotknięciu ostrza przeciwnika, te tępi się i porasta rdzą.

Dust - Umiejętność aktywna. Machając mieczem tworzy się pył utrudniający oddychanie i patrzenie. Nieczysta zagrywka, działa też na posiadacza.

Personal Hell - Umiejętność aktywna. Pozwala podpalić pył wywołany Dust. Lepiej tam wtedy nie stać =).

No tomorrow - Umiejętność aktywna. Zeżera niemalże całą staminę podwajając efekt Rotten flesh i From Rust to Rust.

Łamacz ładu: Cure - Zaawansowana forma Plague Placer. Niezmienna w wyglądzie, zmienna w statystykach.

 

Rotten world - Umiejętność pasywna, udoskonalenie Rotten flesh. Obszar jest niezmieniony, lecz zgnilizna postępuje. W paręnaście minut można pożegnać się z kończyną.

Fifty shades of Doom - Umiejętność aktywna. Rozsiewa zarazę po okolicy wytwarzając multum rdzy.

Doom’s incoming - Umiejętność aktywna. Pozwala wchłonąć każdy zardzewiały przedmiot do ostrza zwiększając statystyki posiadacza. Zależne od wielkości wchłanianego przedmiotu.

Magic of P - Umiejętność aktywna. Usuwa Rotten world z celu, zostawniając mu jednak ranę równą poparzeniu. Ni to miłe, ni przyjemne, a szczypie jak diabli...

Wanna play? - Umiejętność działająca niczym No tomorrow, lecz trochę mniejszą opłatą. Ulepsza Rotten world przyspieszając rozrost zgnilizny, a także Doom’s incoming na większy boost do statystyk z pochłanianych przedmiotów.

 

Wiek: 19 lat :v

Wygląd: 1.84m, piwne oczy.

Spoiler

595cc72f1a5bb_pobranyplik.jpg.9faabe58cda26e15e2c9473cd0698432.jpg


Krótka historia: Nikolai urodzony został w Mateczce Rosji. Jak przystało na syna biznesmena i kurtyzany spod latarni, jego matka szybko ulotniła się z ich życia, zostawiając młodego na pastwę losu. Ojciec nie miał na niego wiele czasu, więc oddał go w ręce Babulki, jedynej osoby, którą w ogóle obchodził. Nauczyła go czytać, pisać, liczyć, nie wyzywać innym matek w LoL’u, a nawet grać na fortepianie! A może to było pianino...

Życie Zakhed’a przebiegało długo i monotonnie, aż w wieku 14 lat jego ojciec sobie o nim przypomniał i zabrał go do Japonii. Kraj cudów, technologii i ludzi niskich jak drzwi frontowe chatki jego Babuni. Został tam ucząc się języka, oraz obyczajów. Nie, żeby miał wybór. Podjął go ojciec, który pojawia się raz na ruski rok z powodu wyjazdów.

Informacje dodatkowe: Gardzi ojcem, nie lubi słodkich rzeczy. Praworęczny. Jego najlepszy przyjaciel nie żyje, a Nikolai nie chce o tym nawet wspominać.

Ciekawostki: Hmm… Nope.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imię: Daiki

Nazwisko: Kisuki

Przynależność do rodziny: Rodzina Phoenix

Rodzaj figury: Wieża

Sacread Gear: Fist of the Guardian. Jego sacread gear to 2 kastety zakończone 3 długimi pazurami. Zwiększają one jego siłę i wytrzymałość. Pazury są wysuwane.

Spoiler

18b1c1cda1cbab14495df7f4e7238a31.jpg

 

Łamacz ładu; Jego kastety wytwarzają zbroję pokrywającą całe ciało. Wciąż może używać pazurów. Jego siła i wytrzymałość jeszcze bardziej wzrasta.

Spoiler

muyoung-kim-prpg-othos-concept-lvl-3-vfx

The last Sentinel: Jego zbroja jeszcze bardziej rozbudowuje się. Ma on w niej 5 metry wzrostu. Zyskuje on wielki miecz. Jest wtedy prawie niezniszczalny.

Spoiler

c8e25682b8cc79977481a5a07ce81c0e.png


Wiek: 19 lat. 

Wygląd: Ma on ok. 1,75. Jest szczupły. Zielone oczy.

Spoiler

378ce2c3efff1e9dd9d264059f1bcf42.png


Krótka historia: Urodził się w Japonii. Jego matka pochodziła właśnie z tego kraju, a ojca nie zna. Uczy się przeciętnie. Zawsze jest cichy i trzyma się tylko z kilkoma znajomymi. Jest altruistą i nigdy nie patrzy na konsekwencje gdy może komuś pomóc. 


Informacje dodatkowe: Oburęczny. Bardzo lubi czytać. Kocha wszystkie zwierzęta, a w szczególności koty.

Edited by DvDeal1221
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna sesja z Diabłów :^^^^^^) PA PA WAKACJE

 

Imię: Elizabeth, "Effy"

Nazwisko: Faust

Przynależność do rodziny:  Rodzina Phoenix

Rodzaj figury: Królowa

Sacread Gear: Abyss Will - skórzana rękawiczka z poprzeplatanymi łańcuszkami.

 

19723909_1292570500840945_2108221418_o.thumb.jpg.4c0d173648bbefe73c08a7ce41aefec1.jpg

Chainstorm -  Łańcuszki z rękawiczki gwałtownie rosną "wychodząc" z niej i samoczynnie się unosząc. Zakończone są ostrzami jednym, lub dwoma, mają zasięg od kilku do kilkunastu metrów. Są pod umysłową kontrolą Effy. Mogą owijać się wokół kończyn, przebijać skórę

Crying Lightning - Jeden z łańcuchów staje się naładowany elektrycznie, gdy ktoś go dotknie natychmiast zostaje porażony prądem.

Mad Sounds - Umiejętność wnikania do umysłu oponenta, może mówić do niego, lekko mieszać w głowie i spojrzeć w jego myśli, poznać największe lęki i jego przeszłość. Nikt oprócz osoby zaatakowanej tego nie słyszy.
A Moment of Silence - Umiejętność ogłuszenia przeciwnika, na kilka minut przez szepnięcie/wypowiedzenie mu do ucha właśnie nazwy tego ataku.

Welcome to Abyss - Osoba atakowana ma uczucie jakby była wciągana pod ziemię. Robi jej się ciemno przed oczami i co więcej nie może się za bardzo ruszyć. W rzeczywistości nie ma to jednak miejsca. Oponent zostaje jedynie opleciony przez łańcuchy dookoła kończyn.

 

Łamacz ładu: Jej oczy stają się całkowicie białe. Na skórze pojawia jej się coś w rodzaju pęknięć, a raczej takie carne linie w ten sposób wyglądające. W tej chwili jej ruchy stają się bardzo szybkie, dlatego jest wręcz niezauważalna.

Brainstorm 

Wszystkim jej wrogom w przeciągu kilkudziesięciu metrów dosłownie przestawiają się klepki, Effy może wkraść się do ich umysłów. Atak podzielony jest na kilka rodzajów, które następują po sobie. 

#1 Shakes - Osoby zaatakowane doznają wewnętrznych wstrząsów, co wygląda trochę jak atak padaczki

#2 Terrifying Visions - W ich głowach zaczynają pojawiać się różne wizje, wszystkie lęki zaczynają atakować ich umysł w bardzo drastyczny sposób. Słyszą głosy, krzyki i czują się atakowani fizycznie, jednak w rzeczywistości dzieje się to tylko w ich głowach. Krótko mówiąc tracą zmysły.

#3 Boom boom - "Coś" pojawiające się w umyśle zaczyna wręcz rozszarpywać tę osobę od środka, organizm sam z siebie zaczyna być wycieńczony, gdyż odczuwa ogromny napływ bólu. Łańcuchy Effy naprężają się i z ogromną prędkością pędzą w stronę zaatakowanych przebijając ich ciało kilkanaście razy jednocześnie oplatając się dookoła.

#4 Dust - Oponent umiera, ale wbrew pozorom nie w kałuży krwi. Ciało pozostaje pustą skorupą z pustymi oczodołami, skóra pęka niczym porcelana i zaczyna się stopniowo kruszyć, aż zamienia się w całkowity pył.


Wiek: 19 lat

Wygląd:

 


595becc32add5_skanowanie0001(2).thumb.jpg.54db54ab1f5e6d074c4a690fcd942c74.jpg


Krótka historia: Pamiętacie wszyscy Jonathana oraz Lorence? O tak, wszyscy ich kochaliśmy, najlepsza para w naszych poprzednich sesjach z DXD. Otóż urodziła im się dwójka dzieciaków - syn oraz córka (z różnicą mniej-więcej dwunastu lat). I tym oto sposobem przedstawiam wam Effy. Młodsze z dwójki dzieci Lorence i Jonathana. A więc korzeni Japońskich co prawda nie ma, ale jest tu z uwagi na rodziców. Ojciec szwed, matka amerykanka. Co prawda więcej podróżują niż siedzą w miejscu, ale to właśnie tu ciągle wracają. Jest bardzo zżyta ze swoim starszym bratem Tylerem. Parę dobrych razy uratował jej tyłek. Z rodzicami ma całkiem dobry kontakt, dzieciństwo też miała raczej szczęśliwe. Co prawda dzieciaki musiały patrzeć jak matka zmaga się ze swoją chorobą (rozdwojenie jaźni dla niewtajemniczonych), ale do tego szło przywyknąć. Stopniowo jednak coś zaczęło iść nie tak. Dziedziczenie tendencji do chorób psychicznych nie jest zbyt dobrą sprawą, dlatego samoczynnie przestało iść łatwo.

Informacje dodatkowe: Nie odzywa się za wiele, a raczej robi to wtedy gdy uważa to za słuszne. Z okazywaniem emocji też nie przesadza, chyba, że jest z kimś naprawdę blisko. Ale to tak naprawdę, naprawdę, więc droga do tego niełatwa. A tak na marginesie, jest już diabłem z krwi i kości od początku, w końcu jest dzieciakiem dwójki wskrzeszonych.

Ciekawostki: Lubi imprezować. Trochę pali i pije, ćpanie czasem też wchodzi w grę. Robi wszystko by nikt nie wiedział o niej za dużo. Ogólnie jest lubiana przez większość osób, chyba zawsze tak było. Nikt nie zwraca się do niej Elizabeth, zawsze też przedstawia się jako Effy.

Edited by Szeregowa WWhite Fox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arekeen przyjęty. Fajne kp ;)

 

DvDeal1221 przyjęty. Co do tej niezniszczalności. Masz ograniczony czas czyli max 10 do 15 minut. Oczywiście z czasem czas się zwiększy ale to dzięki treningom ;)

 

Szeregowa...... moja droga..... nosz cholera oczywiście! Trudno żebym nie zgodził się na członków starej ekipy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie i tak jestem nie chciany xD bo nikt tutaj mnie nie lubi cóż zagram role wsparcia i nie będę walczył lol 

 

Imię: Aria 

Nazwisko:

Przynależność do rodziny: Rodzina Phoenix

Rodzaj figury: Goniec

Sacread Gear: Korona Cierniowa - Daje możliwość leczenia i zwiększa siłę zaklęć. Korzysta przy okazji z magii nordyckiej. Każde użycie rani ją, nie można uleczyć ran po przez magie. Jedynie czas goi rany. 

Łamacz ładu: Wytwarza wodę która dodaje sił i krew która leczy wszystkie rany natychmiastowo. 

Wiek: 19 lat

Wygląd: Ma 150 cm, niebieskie oczy, blond włosy zazwyczaj związane z tyłu w kitkę. Wygląda jak 10 latka. 

 tanya_degurechaff_by_mayuichan17-db5iw1n

Krótka historia: Aria była sierotą za życia. Mieszkała w małym klasztorze z innymi dziećmi. Pewnej nocy wszyscy wybrali się do lasu w ramach "przygody". Ogólne podniecenie łamaniem przepisów sióstr zakonnych towarzyszyło wszystkim. W pewnym momencie dzieci spostrzegły że się zgubiły w dużym lesie. Wszystkie zaczęły głośno płakać co zwabiło wilki. Gdy dzieci się zorientowały było już za prawie za późno. Wszystkim oprócz Arii udało się uciec gdy jeden z psowatych chwycił dziewczynkę za nogę i zaczął nią szarpać. Mała Aria nie miała szans gdy została w tyle lecz w pewnym momencie pojawił się anioł i demon, odpędzili bestie i uratował ją demon wkładając w nią figurę szachową oznaczającą gońca. Ariia przez jakiś czas była w kilku różnych innych domach ale na stałe jak sama sądziła zostanie w rodzinie Phoenix. 
Ciekawostki: Jest cicha, nie lubi psów, małomówna. Klasztor w którym się wychowywała był kiedyś kaplicą Lokiego boga kłamstw. Czasami się zachowuję jak psychopatka a czasami jej kompletnie odwala. 
 

Edited by Dead Radio Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbuffu

33 minuty temu, Dead Radio Man napisał:

Korona Cierniowa - Daje możliwość leczenia i zwiększa siłę zaklęć. Korzysta przy okazji z magii nordyckiej. Każde użycie rani ją, nie można uleczyć ran po przez magie. Jedynie czas goi rany. 

Zbuffuj mi Fall Out Boya, zrobimy Tsar Bombę. 


Also szefuńcio cię przyjmuje :v 

Share this post


Link to post
Share on other sites
52 minuty temu, Dead Radio Man napisał:

Pewnie i tak jestem nie chciany xD bo nikt tutaj mnie nie lubi cóż zagram role wsparcia i nie będę walczył lol 

 

Hooooiiiii! O jejusiu, wraca stary skład, sami fajni ludzie, dobra zaabaaaawaaaaa~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome back Radiatusie :V.

 

Czas nie goi ran, jedynie przyzwyczaja do bólu. (Z sentencji życiowych pijanego Janusza.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imię: Satoshi
Nazwisko: Kastner

Przynależność do rodziny: Rodzina Phoenix
Rodzaj figury: Wieża

Sacread Gear: Iron Defender - lewa dłoń powleczona zostaje rękawicą rycerską i stworzona zostaje tarcza Scutum, jest srebrna i nie ma żadnego herbu na niej. Nie tworzy jednak żadnej bronii, jedyna możliwość ataku to przywalenie tarczą.

 

Shield of Justice - Umiejętność pozwalająca Satoshiemu "powierzenie" komuś jego tarczay. Powierzenie polega na tym, że tarcza zaczyna krążyć wokół celu i stara się blokować wszelakie ciosy, jednak wtedy Satoshi nie może jej używać i jest nieco bezbronny.

Łamacz ładu: Defender of Justice -Satoshi zostaje pokryty zbroją płytową i w jego prawej ręce pojawia się glewia, a u pasa miecz. Pojawia mu się znacznie więcej umiejętności.

 

Iron Rush - Satoshi biegnie w danym kierunku zasłaniając się tarczą, ale zatrzymuje się na pierwszej osobie na którą wpadnie i musi odczekać przed ponownym użyciem umiejętności.

 

Shield of Defender - Wielkość i wytrzymałość tarczy zostają znacznie zwiększone, ale kosztuje to Satoshiego energię do przyznania jej i utrzymania jej.

 

Scutum of Defence - Działa jak Shield of Justice, tylko zamiast powierzania tarczy tworzona jest dodatkowa, która chroni cel. Podczas jednej przemiany w Łamacz Ładu może być użyta tylko raz i nie może być zmieniany cel.

 

Defender of Tomorrow - Satoshi skacze w kierunku celu i zasłania go tarczą. Zasięg skoku to 5 metrów.

Wiek: 19 lat

Wygląd: Ma nieco ponad 180 cm wzrostu. Jego włosy są czarno-brązowe, a oczy są koloru niebieskiego. Nie posiada zarostu, ponieważ goli go na bieżąco. Ubiera się zazwyczaj w koszulkę z długim rękawem, białą podkoszulkę i długie czarne spodnie.

Krótka historia: Jego ojciec pochodzi z Niemiec, był niegdyś Ambasadorem w Japonii, ale władze się zmieniały i przestał nim być. Nie chciał wracać do ojczyzny więc znalazł pracę jako urzędnik i założył rodzinę. Satoshi urodził się w Japonii, ale ma podwójne obywatelstwo ze względu na ojca. Stara dopasowywać się do społeczeństwa.

Informacje dodatkowe: Prawie nie posiada życia towarzyskiego, ponieważ ciągle gra w lola, choć ma całkiem sporo przyjaciół wirtualnych ze względu na rolę jaką pełni Tank Supp Main. Lubi słuchać muzyki i oglądać anime. Ze względu na ilość czasu jaką spędza przed komputerem ma często przekrwione oczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KONIEC                    ZAPISÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!             

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...