Szonszczyk

Kucykowy bot discordowy

Recommended Posts

Jeśli człowiek się bardzo nudzi to przychodzą mu do głowy bardzo ciekawe pomysły, jednym z nich było stworzenie bota na platformę Discord. Zacząłem go (a teraz bardziej JĄ) pisać ponad 2 miesiące temu. Wybrałem DiscordJS, język programowania którego nie ogarniałem, ale w ten czas zdążyłem już dobrze go opanować i oto jest:

bot2.PNG.9b88776b238611a42f226e9a2af39cc3.PNG

Jedynym mankamentem tego bota jest to, że działa na moim komputerze i jest aktywny tylko kiedy mam włączony komputer ... czyli od 14 do 4 nad ranem w większości przypadków. Co potrafi? Otóż dużo, po wpisaniu komendy "sz help"("sz pomocy"/"sz pomoc") ukaże nam się to:

Spoiler

bot1.thumb.PNG.4d7478f35bc6300b2bd7a37ee3407378.PNG

Niektóre ciekawe funkcje:

Rozmówki, czyli bot odpisuje we wcześniej określony sposób, np:

bot3.PNG.20e0867d790a3a0bb75fbddd525c61ce.PNG

Hug:

bot4.PNG.c0dcee01d1fa55ae8dda92012fa208b2.PNG

Emotki:

bot5.PNG.e51e97768a2ab51e81c9fe9248710d17.PNG

Żeby dodać tego bota na serwer:

1) Musisz być jego adminem (lub poprosić admina o dodanie)

2) Wejść w tego linka: https://discordapp.com/oauth2/authorize?client_id=331852174109966338&scope=bot

3) Wybrać serwer i autoryzować.

4) Po czym dać botowi możliwości pisania i:

bot6.PNG.72bb2b03c37569504cbafc375fdbbacc.PNG

bot7.PNG.ddd91e112c62dd33a6b3e195527a66ff.PNG

Po więcej informacji zapraszam do komentowania i pisania do mnie na discordzie.

Jeśli ktoś by chciał to mam jeszcze pod swoimi skrzydłami bota "Szklana Kula" i mogę również wstawić!

• +1 4
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 3

Serdecznie polecam tego bota. Jest przyjemny w obsłudze i jest z nim wiele śmiechu. Dobry do robienia tak zwanych pranków słownych, poprzez wgranie mu odpowiednich reakcji na frazy. Z tego co wiem to wciąż się rozwija i jest coraz lepszy.

9 minut temu, Lemi napisał:

To teraz tylko czekać aż wymknie się spod kontroli, heheh.

A tak naprawdę fajnie żeś zrobił.

Z wymykaniem się spod kontroli to była taka fajna historia, bo pewnego dnia zaczął sam do mnie na PW na discordzie pisać, a ja nawet nie wiedziałem jak samemu to ustawić ... dopiero w sumie parę dni temu się naumiałem xD

• Haha 1

Przed chwilą, Szonszczyk napisał:

Z wymykaniem się spod kontroli to była taka fajna historia, bo pewnego dnia zaczął sam do mnie na PW na discordzie pisać, a ja nawet nie wiedziałem jak samemu to ustawić ... dopiero w sumie parę dni temu się naumiałem xD

Dopóki nie nazwiesz go Skybot, Skypony albo coś w tym stylu, to takie figle to nic złego, powinniśmy wszyscy być bezpieczni :crazytwi:

Przepraszam za mój błąd dotyczący braku możliwości dodania bota na serwer. Został on naprawiony. W ramach przeprosin wstawiam jeszcze drugiego mojego bota:

szklana1.PNG.bf16a09c7eebb9183e1b2adbc50d35c0.PNG

Zadaniem tego bota jest tworzenie generowanych proceduralnie śmiesznych tekstów: (to nie są wszystkie i nowe są już w budowie)

Spoiler

szklana2.PNG.620f1973393d01a6dd5fe01313fa52d2.PNG

Pomoc odnośnie bota: Szklana kulo pomocy!

Link: https://discordapp.com/oauth2/authorize?client_id=347529935558148096&scope=bot

Jeśli chce ktoś sam sprawdzić możliwości Szklanej Kuli bez dodawanie jej na serwer, to zapraszam do serwera poświęconego tylko temu botowi:

https://discord.gg/35zsgA7

Kocham tego Bota.... ja go k###a kocham :3

Jest przyjemny i zrobił mi wieczór :D

Spoiler

f#ck you zboczeńcy

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się