Skocz do zawartości

Pomoc przy tworzeniu OCka - temat zbiorczy


Recommended Posts

Z góry przepraszam, jeśli w złym miejscu założyłam ten wątek.

 

Cześć! Tak jak w temacie mam problem z doborem kolorów dla mojej klaczy. Ma krótką grzywę i ogon. Jej oczy muszą mieć bursztynowy (złoto-pomarańczowo-brązowy) kolor. Tyle jest pewne. Nie chciałabym używać jaskrawych kolorów, czerni, szarości, różu i beżu. Nie mam jednak pomysłu jakie kolory do siebie dobrać. Chciałabym wybrać jakieś 3, może 4 barwy, które bym wykorzystała. Fajnie by było, gdyby wygląd kuca nawiązywał do szyszek/lasu, jesieni lub Halloween. Za każdym razem jednak, gdy coś wymyślę kucyk zwyczajnie mi się nie podoba :/ Może macie jakieś sposoby na dobieranie kolorów dla kucyków?

 

Drugi problem to rasa. Nie mogę zdecydować się pomiędzy pegazem, a ziemskim kucykiem. Z jednej strony, fascynuje mnie przyroda, więc ziemski kucyk byłby dobrym rozwiązaniem, ale z drugiej fajnie by było, gdyby kucyk potrafił latać. 

 

Dołączam dwa rysunki(parodię kucyka, nie umiem inaczej ;-; i jeden z bazy) przedstawiające dwa z moich pomysłów na wygląd kucyka, do których i tak nie jestem w stu procentach przekonana.

 

Spoiler

Lynn1.png

 

 

Spoiler

mlp.png

 

Edytowano przez Cahan
  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dziękuję za rady ^^ Wraz z jedną użytkowniczek Facebook'a zaprojektowałyśmy wstępny wygląd dla kucyka.

Spoiler

1.png.6549279e23c8153ab80b30135a78b3dc.png

Spoiler

2.png.f8f6f4753c0f09e58f7209e76ee1d1fe.png

Spoiler

3.png.705ffad8d2fdd3852df2b5e268c852e0.png

 

Pierwszy to oryginalny wygląd stworzony przez użytkowniczkę, w drugim zmieniłam kolor sierści, a w trzecim usunęłam latarenkę. Znaczkiem będzie prawdopodobnie szyszka. Jak kolory? Może sierść dać żywszą?

Edytowano przez Deerloud
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekolorowałam latarenkę na fiolet, choć nie wiem, co lepsze, zielony, czy fioletowy. A może jakaś inna barwa? Może bać czerwony? Kurcze, wszystko wygląda dobrze, trudny wybór. Postaram się dodać jeszcze dziś wygląd ze znaczkiem.

Spoiler

okkk.png.5a1c82edf3a01f171a04f4560099c002.png

 

 

Spoiler

okkk.png.87e00b88098a32d3e8e4ec4afd24f739.png

Spoiler

cm.png.fc48249d1913c6542568df57b7721914.png

Tu: wersja ze znaczkiem i sam znaczek. Wiem, jakość CM boli.

 

A tu zamiast kryształku jest szarfa. Chyba jednak kryształ lepszy.

Spoiler

ok1.png.5f7f13fe4c9c72b371e1fb08c3923503.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj dopasuj kolory tak aby pasowały do skury ja mam ocke w wersi lisa jak np Rossali i moja oc ma kolor skury ecru czyli podobny do skury człowieka i dałam włosy brązowe i jeśli chcesz dodatki i ładny przejżysty znaczek to patrz na kolor skury i apropo znaczka inspiruj swoje zainteresowania

Edytowano przez Toriel Tv
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocek zapowiada się fajnie, Jeśli chodzi o barwę lampionka/kryształu/tego cacuszka, spróbowałbym jakiś odcień niebieskiego. Ale do tej pory najbardziej przypadła mi zieleń. 
Oczekuję, że poznamy tego kucyka lepiej po założeniu mu osobnego tematu z historią~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Deerloud napisał:

Z chęcią narysuję, bo czułabym się trochu nie fair, gdybym dostała rysiaczka za darmo :)

Ok. Mam nadzieję że nie będziesz mieć dużych problemów. Słyszałam że jest dość trudna do narysowania :aj3:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Dairinn napisał:

Ok. Mam nadzieję że nie będziesz mieć dużych problemów. Słyszałam że jest dość trudna do narysowania :aj3:

 

Zabieram się do pracy ^^

Wcale nie jest trudna. Powiedziałabym to raczej o tęczowych OC z masą dodatków ;) I ogromny plus za poczochraną fryzurę. Nie wygląda jak wygładzony karton :) 

 

 

Używam bazy, którą wczoraj zrobiłam i z każdą chwilą coraz bardziej jej nienawidzę.

 

Edytowano przez Deerloud
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2017 o 22:21, Deerloud napisał:

A tu zamiast kryształku jest szarfa. Chyba jednak kryształ lepszy.

  Odkryj ukrytą treść

ok1.png.5f7f13fe4c9c72b371e1fb08c3923503.png

 

 Teraz jest już wystarczająco leśny, ale wydaje mi się, że można by zrobić tego ocka trochę bardziej halloweenowym (oprócz bycia leśnym). Dodałbym jakąś spinkę do włosów z wizerunkiem nietoperza albo węża. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...