Skocz do zawartości

Nowa Liga Znaczkowa


D.E.F.S

Recommended Posts

Nazwa : Nowa Liga Znaczkowa

Wiek: ???

Rasy : Trzy Pegazy i Jednorozec i Alicorn

[attachment=350]

Pewnego dnia maly, szary pegaz chcial do;aczyc do znanego teamu CMC. Jednak sama Scootaloo odrzucila propozycje, tlumaczac ze jest jeszcze za maly. Zasmucony kucyk nie poddawal sie i wkrotce utworzyl wlasna lige.

A oto czlonkowie "New Cutie Mark Crussaders"

Derpin "Muffinek" Muffin (wlasc. Derpinator Muffin Hooves)

Mlodszy braciszek znanej Derpy. Jest bardzo uprzejmym szarym pegazem o zoltej grzywie, tak samo jak jego starsza siostra. Muffinek ma jeden cel w zyciu, zdobyc swoj wymarzony znaczek i zostac Kapitanem "Wonderbolts". W tym celu ciezko cwiczy na zajeciach w lataniu. Jest zakochany w starszej kolezance Scootaloo, ktorej chce zaimponowac za wszelka cene.

[attachment=319]

Rosie (wlasc. Rossalynn Sprout)

Jasno fioletowa pegazica o blekitnych wlosach. Mila klaczka urodzila sie w Cloudsdale, lecz jej rodzice przeprowadzili sie do Ponyville. W nowym miescie poznala Muffinka. Wymarzyla sobie ze w przyszlosci to on bedzie jej mezem. Dolaczyla do NCMC tylko zeby byc blisko szarego pegaza. Za wszelka cene chce zdobyc milosc Muffinka.

[attachment=321]

Dinky (wlasc. Dinkamena Hooves)

Córka Derpy Hooves. Jest w tym samym wieku co jej wujek Muffinek. Dla niej najwazniesza jest zabawa, choc marzy o takim samym znaczku jak mama. Jest nieco rozpiesczona i kocha muffiny. Do ligi dolaczyla tylko dla swietnej zabawy.

[attachment=320]

Nyx

Corka Twilight Sparkle. Jest bardzo wyuczona i cicha. Dolacza do NCMC by przezyc ciekawe przygody i zdobyc nowych przyjaciol. Jest rok starsza od Muffinka i wiekszosc czasu spedza z mama w bibliotece

[attachment=340]

Glossy Amber

Bardzo niesmiala pegazica. Bardzo chciala dolaczyc do CMC. Jednak zostala odrzucona przez swoja niesmialosc. Postanowila zapytac Muffinka o miejsce w jego lidze. Mimo iz jest kilka lat starsza zostala przyjeta pod skrzydla NCMC. Jest corka Fluttershy i Doctora Whoovesa

[attachment=351]

Black Voice

Jack Point

Ruby

Posealor

Choc grupa ma odmienne cele, laczy ich zabawa i zew przygody. Pewnego dnia Dowiedzieli sie, ze ich znaczkowa noc w bibliotece Twilight nie odbedzie sie. Wtedy z pomoca przybyl Fire Sky. Czarny pegaz zaproponowal nocleg i imprezke w ktorej mialy uczestniczyc tez Pinkie Pie i Derpy. Byc moze tej nocy "Nowa Liga Znaczkowa" odkryje swoje talenty i zdobedzie znaczki...

http://mlppolska.pl/Watek-Zadania-dla-Nowej-Ligi-Znaczkowej--3267

Link do komentarza

Niezłe. Z Rosie zrobiłbym ziemskiego kuca. Wątek zakochania się Derpina może być, ale

Wymarzyla sobie ze w przyszlosci to on bedzie jej mezem. Dolaczyla do NCMC tylko zeby byc blisko szarego pegaza. Za wszelka cene chce zdobyc milosc Muffinka.

to jest naciągane. To tylko źrebaki...

I jak dla mnie kolory całej trójki są strasznie podobne. Szary, fioletowo-szary, fioletowy. No i pomysł, że dwa z trzech źrebaków są z jednej rodziny... No nie wiem. :twilight3:

No i jeszcze jedno. To w sumie bez znaczenia, ale ja bym Nową Ligę umieścił w czasach, gdy CMC mają już swoje znaczki i są dorosłe. To miałoby więcej sensu IMO. :rd8:

Link do komentarza

Niezłe. Z Rosie zrobiłbym ziemskiego kuca. Wątek zakochania się Derpina może być, ale

to jest naciągane. To tylko źrebaki...

I jak dla mnie kolory całej trójki są strasznie podobne. Szary, fioletowo-szary, fioletowy. No i pomysł, że dwa z trzech źrebaków są z jednej rodziny... No nie wiem. :twilight3:

No i jeszcze jedno. To w sumie bez znaczenia, ale ja bym Nową Ligę umieścił w czasach, gdy CMC mają już swoje znaczki i są dorosłe. To miałoby więcej sensu IMO. :rd8:

Drogi Snailsie. NCMC sa znacznie mlodsze od pierwowzoru i jeszcze do konca nie rozumieja wszystkiego. Planuje napisac Fanfic w ktorym to beda juz w ostatniej klasie. W tym czsie CMC bedzie mialo swoje znaczki i beda prawie dorosle. Co do kolorystyki taka wlasnie mi sie podoba. A jesli chodzi o to ze dwa kuce sa z jednej rodziny no coz, rodzina zawsze trzyma sie razem


Nazwa trochę mało oryginalna, ale cała reszta jest fajna. Można gdzieś poznać przygody NCMC?

Drogi Posealor.

Jesli Wielki Avatar Tarreth wyrazi zgode, umieszcze specjalny watek z przygodami NCMC. Jak narazie wiadomo ze cala trojka za kilka dni pojawi sie w moim opowiadaniu (link ponizej)

Link do komentarza

Nie za bardzo rozumiem. W fanfiku są w ostatniej klasie, ale pokazujesz nam młodą Nową Ligę? Zresztą jak chcesz. Mi się sam pomysł Nowej Ligi Znaczkowej nawet podoba, tylko że jednopłciowej, bez romansów.

Link do komentarza

Polazalem mloda lige fakt, w czasach "Frienship is Magic" ktore dobrze znamy. Fanfic natomiast dzieje sie w niedalekiej przyszlosci. A watek z Rosie i Muffinkiem jest potrzebny dla przyszlosci gdzie dorosly juz Derpinator zrozumie ze nie warto uganiac sie za Scootaloo, gdy ktos naprawde bliski jest przy nim od paczatku

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Glossy Amber

Bardzo niesmiala pegazica. Bardzo chciala dolaczyc do CMC. Jednak zostala odrzucona przez swoja niesmialosc. Postanowila zapytac Muffinka o miejsce w jego lidze. Mimo iz jest kilka lat starsza zostala przyjeta pod skrzydla NCMC. Jest corka Fluttershy i Doctora Whoovesa

Dokładnie jest rok starsza od Muffinka. :fluttershy5:
Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Chcę dołączyć... moje... jeszcze nie opublikowane córki MoonSun. Na razie imiona nieznane. Jedna wygląda jak mała Luna bez rogu, a druga jak mała Celestia bez skrzydeł. Żadna nie ma znaczka. ? Od razu mówię, jeszcze się nie pojawiły, więc nie zdradzę imion, ani reszty. Tylko wygląd. I obowiązują prawa autorskie.

Link do komentarza
  • 3 months later...

Poczytaj sobie "Past sins", to się dowiesz. Btw... Lubisz wyciągać tematy sprzed kilku miesięcy?

 

A CMC wcale nie oznacza, że nie może być NCMC.

No cóż... Uważam,że nie warto tworzyć nowego CMC,ponieważ już istnieje jedno. A co do tematu z przed kilku miesięcy - natrafiłam, powiedziałam swoje zdanie i odeszłam:) Dzięki za wytłumaczenie z Nyx.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...