Skocz do zawartości

Jakże wspaniała ankieta


Ziemniakford

Recommended Posts

Witam.

Ostatnio, trochę z nudy, trochę z ciekawości, trochę z nadmiaru czasu (serio, rzadki u mnie stan!), stworzyłem jakże wspaniałą  ankietę. Jest ona luźno-gospodarcza jak coś.

Ogólnie zostanie to później przez mnie użyte, ale „dowiecie się w swoim czasie" o tym, jak ją zagospodarowałem xd. 

Chciałbym, żeby ankieta była dalej udostępniana, więc jeśli znacie kogoś, kto byłby chętny do uzupełniania to dajcie mu link, który będzie poniżej.

Oto i link:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_TM6lTp56QcNBHnOhdozo59Ls7j2Cgc4YNoYVtUNWeTtYYg/viewform?usp=sf_link

zapasowy, skrócony:

https://goo.gl/forms/1Fm0DTCQoHpxxUf02

 

W sumie chyba tyle, mam nadzieje, że dział będzie odpowiedni do tego. Najwyżej użyje się jakiś mistycznych mocy :p. 

Pozdrawiam, Ziemniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam.

Nie spodziewałem się Hiszpańskiej Inkwizycji takiej... popularności? 

Nwm. :ppshrug:

Chociaż... 

Nie, jednak nie.

Jeszcze zanim skończę:

W odpowiedzi raz otrzymałem - że sama ankieta jest bezsensowna. 
Nie jest. Każda odpowiedź ma swe miejsce i coś odzwierciedla. 

Co jeszcze...

a tak. Na razie mam jakieś 30% zamierzonego progu odpowiedzi. 

Chyba na razie tyle. ...

Pozdrawiam tych co uzupełnili, i dalej uzupełniają, i uzupełnią (kiedyś...). 

No, i  każdego kolorowego kucyka :p. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełnione :)

Prawdę mówiąc, jako osoba ideą gospodarki zainteresowana, to moim zdaniem (jak napisałem w uwagach na końcu) nie jest ankieta luźno-gospodarcza, ale bardziej luźno-konsumencka.

Ale ok. Także ten no ten tamto i wyteguj to tam w tym no tamtym czasie, gdy ten no tam teges się ten no wiesz co:derp3:

 

 

 

 

Z gospodarki polecam Szkołę Austriacką!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ConQrM napisał:

Prawdę mówiąc, jako osoba ideą gospodarki zainteresowana, to moim zdaniem (jak napisałem w uwagach na końcu) nie jest ankieta luźno-gospodarcza, ale bardziej luźno-konsumencka.

Osobiście też uważam gospodarkę za ciekawą część życia, ale to nie dla mnie :-|, mi wystarcza na razie to, że sam odkryłem jak powstaje naturalna inflacja xd.

Bardziej mam rozwinięto mam retorykę, dialektykę i inne tego typu z wypowiedziami, więc jak nie powiodą się plany życiowe, zawsze będę mógł zostać politykiem :drurrp:. (módlcie się, żeby się powiodły...)

Mniejsza z tym.

Co do zmiany nazwy... duży problem to nie jest, ale... no właśnie, ale. Jest jedno ale. Ale o tym się dowiecie w następnym odcinku jak już osiągnę zamierzony próg wypełnień.

Co do dotychczasowych wyników: trochę mnie zaskoczyły, ale zobaczymy, może się zmienią. 

Tak więc...

wsio na razie.

Pozdrawiam, Ziemniak.

Edytowano przez Ziemniakford111222
o pozdrowieniu zapomniałem :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...