Jump to content

Equestria Girls: Forgotten Friendship

Niklas
 Share

Ocena odcinka  

32 members have voted

1. 1. Ocena odcinka

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      0
    • 6
      1
    • 7
      3
    • 8
      6
    • 9
      10
    • 10
      3
    • 11\10 OHMYGOSH!OHMYGOSH!OHMYGOSH!
      9

Recommended Posts

Może Wallflower jako jedyna nie zwariowała pod wpływem magii, ale za to wrzucam ją do jednego worka z większością (bo jednej osoby tam nie wrzuciłam) antagonistów EG, gdyż znowu mieliśmy motyw głupiej zawiści. Nie wychodzi mi życie towarzyskie/kariera lub mam uraz do mentorki, to wezmę magię i rozwalę życie innym. Serio, chyba tylko Gloriossa chciała zrobić coś nie-egoistycznego, choć wyszło jak wyszło.

Ech, można gdzieś złożyć petycję do Ha$bro aby odcinki z EG były znów pełnometrażowcami po 90min+? Podobały mi się 4 pierwsze filmy i mam do nich sentyment, do piosenek wracam jak i do niektórych scen, a także czasami oglądam w innych językach. Natomiast to co oni teraz robią to jest jakiś dramat, tego trójodcinkowca w ogóle nie pamiętam (i nie chcę), forgotten friendship było mocno przehajpowane i też musieli podzielić (what?! po co?) co prawda piosenka invisible była se magnifique i słucham ją over and over again, ale była tylko ona i nic więcej. Główną postacią oczywiście bekon i standardowy schemat... plus nie ma tego dreszczyku co pod koniec zawsze zostawiali (przypominam koniec Rainbow Rocks i Legends of Everfree).

Ile trzeba akcji NASDAQ:HAS wykupić by mieć znaczący głos w politykę firmy i przyszłość marki?

• 2 weeks later...

Obejrzałem tego "długiego-shorta" dopiero teraz, bo jakoś o nim zapomniałem. Szkoda, że to nie była pełnometrażowa część EQG ponieważ bawiłem się świetnie. Gdyby Hasbro miało te 90-100 minut mogłoby pokazać więcej. Ot chociażby:

- dłuższy pobyt Sunset w Equestrii, a co za tym idzie więcej porównań do naszego świata (tak jak z Luną)

- Sunset rozmawiającą z całą ekipą M7

- więcej o antagonistce

- nieco dłuższy finał

Z plusów

- Sunset, nie traktuje ziemskiej Twilight tak samo jak tej equestriańskiej. To ta druga jest najlepszą przyjaciółką

- podejście do piosenek, które po prostu uwielbiam - "stoję tu od połowy waszej piosenki" (czy jakoś tak) 

- Pinkie, która przerwała oklepany monolog Twilight ("...ale najsilniejsza jest magia przyj..." "tak, wiemy, dowalić jej" xD)

- przesadzona ekscytacja Twilight po wejściu do zakazanego działu, która była naprawdę zabawna

- antagonistka nie zmieniła się w "cholera wie co"

- scena z drzwiami (ten proszek faktycznie działa :trixie:)

Z minusów

- za mało scen z antagonistką 

- całe to zapomnienie pojawia się zbyt nagle

• Upvote 1